רהיטים

אין מה לעשות, בני האדם אוהבים לשדרג ולשנות מידי פעם. האם ידעתם שאפילו שינוי עיצוב בחלל עם רהיטים קיימים, כלומר שינוי זוויות או החלפה בין מיקומים, תוכל להעניק לכם תחושה רעננה? מצד שני, לפעמים אנו מעוניינים לשנות את הקו העיצובי לחלוטין, ובעיקר כשאנו עוברים לדירה חדשה ומעוניינים לפתוח במעין דף חדש. אבל מאיפה מתחילים? עבר כל כך הרבה זמן מאז שריהטתם בית.

 

אל ייאוש, אספנו עבורכם מספר טיפים יעילים שיסייעו לכם לבחור את הריהוט לביתכם החדש, ואפילו להצליח ליהנות מהתהליך שעלול להיות מעט ארוך יותר ממה שאתם חושבים. ומדוע לא? כששואפים לעיצוב מושלם, חייבים לקחת את הזמן.

 

טיפים לבחירת רהיטים

  • השלב הראשון: בחירת קו עיצובי – לפני שרצים לקנות את כל הרהיטים שתמיד חלמנו עליהם, יש לוודא שכולם עומדים באותו קו עיצובי. זאת על מנת לשמור על קו אחיד בבית, ואם לא קו אחיד אז לכל הפחות עיצוב הרמוני וזורם. יש מהו בבית המעוצב למשעי, שמשרה אווירה נינוחה ונעימה. על כן, חשבו היטב על הכיוון אליו אתם רוצים לקחת את העיצוב בבית.

  • השלב השני: בואו נשב על זה – רהיטים באים בצורות רבות, אחת הקריטיות שבהן היא מערכת הישיבה בסלון שלנו. היא הדבר הראשון שרואים בדרך כלל כשנכנסים לחלל הבית, והיא תכתיב את הקו העיצוב בחלל בו היא נמצאת. יש לרכוש את מערכת הישיבה בהתאם לצרכים, לדוגמא; אם אתם בני זוג שמארחים חברים מידי פעם, מערכת הישיבה שלכם תהיה שונה בתכלית מזו של משפחה מרובת ילדים. 

  • השלב השלישי: מה אוכלים היום? – נכון שאתם תמיד מתמוגגים מקנאה כשאתם רואים את המטבחים המעוצבים המודרניים בטלוויזיה? ובכן, אם אתם כבר מתחדשים ברהיטים אולי הגיע הזמן לשדרג גם את המטבח. חשבו היטב על תדירות השהייה שלכם במטבח ועל הדברים שאתם בדרך כלל מבשלים בו (וכמובן על הכמות), ובהתאם לכך עצבו את המטבח החדש שלכם. 

  • השלב הרביעי: שינה מושלמת – למען האמת לא מדובר רק על המיטה בחדר שלכם. כמו שיש סוגים שונים של רהיטים כך גם יש סוגים שונים של מתחמי שינה. השזלונג הנוח בסלון מול הטלוויזיה, הפוף בחדר האורחים ועוד. אבל אם להיות כנים, אין שינה בריאה כמו זו שעל המיטה שלכם. השקיעו בבחירת מיטה ומזרון שלא רק יעניקו לכם שינה טובה, אלא גם ישמרו על בריאות הגב שלכם. 

 

למה לכם להסתבך?

לא כולנו נולדנו מעצבים או מומחים לרהיטים ולכן, מומלץ מאוד להיעזר במי שכן! לאחר שתמצאו את הספק שבעזרתו תעצבו את הבית, תוכלו לבקש את עזרת העובדים במקום כדי להפוך את החלום שלכם למציאות. אלו, ישמחו לעמוד לשירותכם בבחירת רהיטים מושלמים התואמים את הטעם האישי שלכם, ואת הקו העיצובי שאתם מכוונים אליו. כן כן, גם אם אינכם מצליחים להסביר במילים ובמונחים מקצועיים!