אבטחת מידע לעסקים: האם החברה שלכם מוכנה לשינויי אבטחת המידע?

העדר פתרונות הולמים לאיומי אבטחת מידע בעסקים הפכו לאיום מוביל לרווחים ויציבות פנימית לעסקים ברחבי העולם. במקרים רבים, חברות מאותגרות במאבקים באיומי סייבר חדשים, תוך תמרוני תקציבים צרים וזמן מוגבל. כמה מהפלטפורמות שמסייעות לשיפור יעדים עסקיים יכולות גם להוביל לסיכונים לחברה שלכם.

 

רשתות חברתיות, אפליקציות רשת, נתונים גדולים וניידות, כל אלה מסייעים להניע את העסק קדימה; אבל גם מציגים את הפוטנציאל לחוסר יציבות אם הם מנוהלים באופן שגוי. בנוף סייבר מהיר ומשתנה ללא הרף, אבטחת מידע לעסקים מסייעת לחברות להתאים ולהגיב לאיומי אבטחה משתנים באמצעות פתרונות בהתאמה אישית לכל ארגון.

מהי התקפת רשת?

התקפת רשת היא ניסיון להשיג גישה בלתי מורשית לרשת של ארגון, במטרה לגנוב נתונים או לבצע פעילות זדונית אחרת. קיימים שני סוגים עיקריים של התקפות רשת:

התקפה פסיבית. התוקפים מקבלים גישה לרשת ויכולים לגנוב מידע רגיש, אבל מבלי לבצע שום שינוי בנתונים.

 

התקפה פעילה. התוקפים מקבלים גישה שאינה מורשית ומשנים נתונים, מוחקים, מצפינים או פוגעים בהם באופן אחר.

חברת אבטחת מידע לעסקים מבדילה התקפות רשמת מכמה סוגים אחרים של התקפות:

התקפות נקודות קצה. השגת גישה שאינה מורשית למכשירי משתמש, שרתים או נקודות קצה אחרות, בדרך כלל תוך פגיעה בהם על ידי הדבקתם בתוכנה זדונית.

התקפות זדוניות. הדבקת משאבי IT בתוכנות זדוניות, מאפשרת לתוקפים לחדור למערכות, לגנוב נתונים ולגרום נזק.

ניצול פגיעות והתקפות. ניצול פגיעות של תוכנות שהארגון משתמש בהן, כדי להשיג גישה למערכות או לחבל בהן.

איומים מתמשכים מתקדמים. אלה איומים מורכבים רב שכבתיים, שכוללים התקפות רשת אבל גם סוגיים אחרים של התקפות.

בהתקפות רשת, התוקפים מתמקדים בחדירה למתחם הרשת הארגונית ובקבלת גישה למערכות פנימיות. במקרים רבים מאוד, ברגע שתוקפים חודרים למערכת, הם משלבים סוגים אחרים של התקפות, למשל פגיעה בנקודת קצה, הפצת תוכנות זדוניות או ניצול פגיעות במערכת ברשת.

מחפשים פתרונות להפחתת סיכוני האבטחה לעסק שלכם?

האם יש לכם צרכים מורכבים או רגולטוריים, בנוסף להגנות האבטחה לחברה שלכם? האם אתם מוכנים לשוב לעסקי ניהול העסק שלכם? באמצעות אבטחת מידע לעסקים, תוכלו לקבל סיוע של מומחים בתחום, ולאבטח את המידע העסקי שלכם.

העסקת חברה שמתמחה באבטחת מידע היא בחירה חכמה לצרכי אבטחת ה-IT שלכם. למומחים שתשכרו יש שנים של ניסיון בתחום אבטחת מידע, והם משתמשים באסטרטגיות וטכנולוגיות ייעודיות עדכניות להגנה על העסק שלכם. הם מציעים תמיכה מוגברת שכוללת:

 • השלמת נקודות החוזק הקיימות בעסק ומינוף הידע הפנימי באמצעות שילוב טכנולוגיות חכמות בצוות ה-IT הקיים שלכם.
 • איומי אבטחה גלובליים מגבירים את תחושת הדחיפות והצורך בסיוע. שותפות אסטרטגית עם חברת אבטחת מידע לעסקים מסייעת במניעת האיומים האלו לפני שהם מתרחשים.
 • הנאה משקט נפשי בידיעה שהעסק שלכם אינו מתמודד עם עולם של איומי סייבר.
 • אתם יכולים להתמקד בניהול העסק, ולהניח למומים להתמקד בשמירה על הנכסים הדיגיטליים שלכם.

האיומים בתעבורת האינטרנט

תעבורת האינטרנט "מקפצת" מנקודה לנקודה על פני המערכות האוטונומיות שחוצות את העולם. כתובות IP, בדומה לכתובות בחיים האמיתיים, משמשות לזיהוי הדבר שאתם מתחברים אליו. זה יכול להיות הנתב בבית שלכם, אתר בלוגים או חנות מקוונת שמועדפת עליכם. באופן מסורתי, המסלולים שרשת מסוגלת להכריז לאינטרנט העולמי מוגנים על ידי פילטרים שמיושמים על ידי ספקי הזרם שלהם.

פילטרים אלה נוצרים מתוך רשומות ברישום ניתוב האינטרנט, מסד נתונים של נתיבי אינטרנט רשומים. יחד עם זאת, מכיוון שכל אחד יכול ליצור רשומות רישום עבור כל דבר ללא כל אימות, המערכת פתוחה לשימוש זדוני.

בחירת שירותי אבטחת מידע לעסקים

אתם יכולים לבחור את הסוגים השונים של שירותי אבטחת מידע שדרושים לכם מתוך מגוון השירותים המוצעים על ידי חברת אבטחת מידע לעסקים:

 • ניהול חומת אש
 • ניהול תיקונים
 • בדיקת אבטחה
 • סריקת יישומים וסריקת פגיעות ברשת
 • סינון דואר אלקטרוני
 • ניהול זהויות וגישה
 • ניהול מניעת חדירת תוכנות זדוניות למערכת המחשוב
 • ניהול מכשירים ניידים
 • ניהול הצפנה
 • תגובות ומוכנות לאירועים.