כל הנתונים החשובים לגבי מיטת תינוק במבצע

מיטת תינוק במבצע מתאפיינת בכמה פרמטרים חשובים מאוד שעלינו לבדוק כשאנו מעוניינים לרכוש אותה: לפני הכול, מיטה כזו היא בעלת נוחות עוטפת, מגוננת ומפנקת לתינוק שלנו העומדת בכל הסטנדרטים של בטיחות לתינוק. כמובן שתינוקות גדלים ומתפתחים בקצב מסחרר ולכן עליה להיות מתכווננת ולהתאים עצמה לשלבי חייו השונים של התינוק. בנוסף לכך עליה להשתלב באופן איכותי ונכון בתוך העיצוב הכללי של חדר התינוק, ולסיכום עליה להיות במחיר האטרקטיבי ביותר.


מיטת תינוק במבצע: עיצוב החדר

כמובן שלעיצוב החדר ישנה השפעה גדולה על האווירה שנרגיש בו. במשך היום, כדאי ליצור בחדר אווירה המאפשרת ערנות, פעלתנות ומגרה את סקרנותו והתפתחותו של התינוק. נמקם סביבו צעצועים ססגוניים ומעניינים המתאימים לשלב ההתפתחותי שבו הוא נמצא, וניצור חדר מואר, צבעוני, ויחד עם זאת תמיד מרגיע ונעים.
לקראת שעות הערב לעומת זאת אנו נרצה להיכנס לרגיעה מיוחדת המכינה את התינוק לשינה טובה ונינוחה. צבעים רכים ובהירים, הורדת טון התאורה והפחתת מקורות הרעש, יאפיינו שעות אלו. המיטה, כרהיט מרכזי הנמצא שם כל הזמן, צריכה להשתלב באופן נכון ונעים לאורך כל שעות היממה, ולכן מיטות לתינוקות בדרך כלל מגיעות בגוונים של לבן או שמנת.

מיטת תינוק במבצע
מיטת מדגם מיקה

מיטה העומדת בתקן הישראלי, מתאימה למזרן במידות 0.60X1.2 ועשויה מעץ אורן ניוזילנדי המשלב סולמות מתכת. גלגלי המיטה מאפשרים תנועה קלה ופרקטית ברחבי הבית, וכל הפרמטרים האלו יוצרים מיטה נוחה, חזקה ובטיחותית. ניתן לכוונן את גובהו של המזרן לשלושה גבהים שונים. המיטה מגיעה בגווני לבן או שמנת.


מיטה מדגם מלני

מיטה זו העומדת בתקן הישראלי עם אחריות לשנה, מגיעה במידות המתאימות למזרן בגודל 100X0.63. המיטה עשויה מעץ אורן ניוזילנדי מלא, בעלת גלגלים לניידות נוחה ברחבי הבית וניתנת לכוונון לשלושה מצבי גובה שונים. מיטה איכותית, חזקה ועמידה.


מגוון מוצרי תינוקות: כל מה שאתם צריכים בבית אחד

חברת בייבי מישל המתמחה בשיווק מוצרי איכות לתינוקות, שמחה להגיש לכם מוצרים מתקדמים ומדהימים בכל התחומים שאתם צריכים לתינוק שלכם ובמחירים האטרקטיביים ביותר. אז בין אם אתם מחפשים מיטת תינוק במבצע, עגלות, מוצרי האכלה, כסאות בטיחות לרכב ועוד, אנחנו כאן לשירותכם.