כללי זהב בבחירת שילוט לעסק

בחירת שילוט לעסק שלך היא עניין רציני, שרצוי להשקיע בו מחשבה. מדובר בהוצאה לא קטנה שיש לה משמעות רבה, ושעליה מבוסס חלק לא קטן מההצלחה העסקית שלך. מאחר ולא מדובר בעניין של מה בכך חשוב שתכיר את עולם השלטים לעסקים על בוריו, תדע למפות את צרכי העסק שלך, תלמד על האפשרויות השונות בעולם הדפוס, וכך תוכל לבחור מתוך מגוון השלטים לעסקים את השלט שהכי מתאים לעסק שלך.

 

כללי זהב בבחירת שילוט לעסק

למה חשוב לשים לב?


דבר ראשון שצריך לדעת על עולם השלטים לעסקים הוא שקיימים סוגים שונים של שלטים: שילוט פנים, שילוט חוץ, שלטי אזהרה, שלטים מוארים ועוד. הבחירה בסוג השלט המתאים קשורה כמובן לצרכים שלך, ולכן לפני שאתה מגיע לקבל הצעת מחיר, חשוב שתדע מה אתה צריך ומה אתה מחפש.

 

מה זה שילוט חוץ?


שילוט חוץ הוא כל שילוט מחוץ לחנות שלך שמודיע על קיומה וכולל את הלוגו ואת השם שלה. כפי שכבר צוין, ישנה אפשרות להרכיב שילוט חוץ מחומרים שונים ולשלב אלמנטים רבים כמו נורות פלורסנט, הכל תלוי בצרכים. למשל, שלטים למועדוני לילה הם שלטים אינטגרטיביים המשלבים מספר מאפיינים וחומרים, וכמובן שמחירם בהתאם. למרות זאת, עיצוב של שלטים מתחום חיי הלילה לא תמיד זהה לעיצוב של שלטים לחנויות. אם יש לך עסק לציוד משרדי, ישנן דרכים רבות בעולם השלטים לעסקים שישמשו אותך בצורה מדויקת, ימתגו את העסק שלך בצורה נכונה אבל גם לא יקרעו לך את הכיס.

 

מה הם שלטי פנים ואזהרה?
שלטי פנים הם השלטים שמכוונים אנשים ברחבי החברה או העסק. תפקיד נוסף של שלטים אלו הוא לתרום למיתוג הכולל של החברה, לקשט, לעטר וליצור אווירה נעימה בחלל. שלטי אזהרה הם שלטים שתפקידם להתריע על רצפה רטובה, חומרים מסוכנים ועוד. הם בעיקר שלטים שהחשיבות הנודעת להם היא בטיחותית ומצילת חיים.

 

ומה אתה צריך?
בשביל לקנות שלטים לעסק שלך, חשוב שתגיע לבית הדפוס כאשר אתה מודע לכל הצרכים שלך. ראשית, שאל את עצמך איזה סוג של שילוט אתה מחפש: חוץ? פנים? אזהרה? אולי את כל השלושה? הידע הזה חשוב מכיוון שבמקרה שאתה צריך יותר מסוג אחד של שילוט, בתי דפוס רבים יציעו לך דילים וחבילות. חשיבות נוספת של המידע, היא נושא המיתוג, שהוא נושא משמעותי בעולם השלטים לעסקים. ברגע שאתה רוצה יותר משלט אחד, חשוב שתחשוב על קו כללי אותו תרצה שיאפיין את מגוון השלטים שלך- כלומר צבעים, לוגו ומסרים שהם סימן ההיכר של העסק שלך ושהיית רוצה שיופיעו על גבי כל השלטים בצורות שונות- לא משנה מאיזה סוג הם, וכך כל מי שיראה אותם ייצר קישור ישיר לעסק שלך.

 

לסיכום, בבואך לבית הדפוס לקבלת הצעת מחיר, הבא איתך רשימה של כל הצרכים שלך, תמונות של לוגו ומיתוגים קיימים אם יש לך, וכמובן חזון לשלטים העתידיים שברצונך ליצור. הצוותים המקצועיים בבתי הדפוס כבר ייקחו את זה משם וידעו בדיוק מה לעשות.