כך תפצו על חופשת פסח 2020

משבר הקורונה  פרץ בצורה חריפה לפני חג הפסח של 2020 וחייב אתכם, כמו את מרבית אזרחי ישראל, להסתגר בבתיכם. כך יצא שחגגתם את ליל הסדר ואת יתר החג הנחשב למשפחתי מובהק בבדידות. בנוסף, בתקופת האביב, שהיא מהנעימות ביותר שיש, לא טיילתם. כמו ישראלים רבים נאלצתם, איפה, לבטל הזמנות לבתי מלון או לצימרים - אם היו לכם כאלו. לאחר החג התחילה הממשלה להרפות מעט מהסגר והתקווה היא שבחודשים הקרובים ולקראת עונת הקיץ הנפלאה תוכלו לחזור, במידת מה או בצורה מלאה לעבודה, לעיסוקים ולבילויים הקודמים. כמובן, שאחד הבילויים הראשונים שתרצו לעשות הוא להגיע למנוחה בצימר אהוב. כמובן, שתוכלו למצוא צימרים למשפחות אשר יספקו לכם בילוי מושלם עם כל המשפחה.

בילוי משפחתי

ניתן למצוא מבחר גדול של צימרים לאורכה ולרוחבה של ישראל. ניתן לבחור בכאלו הנמצאים בצפון הירוק, בדרום המדברי, לאורך חופי ים, במרכז הארץ והרי ירושלים ועוד. האפשרות לבלות שוב עם המשפחה הגרעינית או המורחבת קוסם מאוד ותוכלו למצוא מתחמים שבהם יש מספר רב של צימרים הקרובים אחד לשני. כך ניתן יהיה לבלות יחד ועם שפע ההיצע הקיים במתחם ובסביבתו. כל אחד מאובזר אחרת והבחירה שלכם תהיה בין סוגי צימרים. אם אתם אוהבים לטייל אזי תוכלו לבחור צימרים עם רמת אירוח בסיסית אבל כאלו הקרובים למסלולי טיול, לכנרת או לחוף הים, לאתרי רשות הטבע והגנים ועוד.

אבזור עשיר

בכל צימר יש אבזור בסיסי. עם זאת, אם אתם רוצים בצימרים מפנקים תמיד תוכלו למצוא כאלו עם בריכה פרטית, ג'קוזי סאונות ועוד. בצימרים כאלו תבלו זמן רב ותנצלו את המתקנים לנוחותכם. ניתן יהיה גם להזמין שירותי מסאז' וכדומה. במרחב החיצוני יש משטחי שיזוף מסביב לבריכה, ריהוט גן, ערסלים, נדנדות, שולחנות פינג פונג ומתקנים אחרים לבילוי ולמשחקים. תוכלו להזמין מתחם שבו יש גם אולמות צמודים בהם ניתן יהיה להתכנס ולבצע פעילויות חברתיות שונות של משחקים, ערבי קריוקי ועוד. כך ניתן יהיה לנצל את הזמן לבילוי צמוד ואיכותי.

אוכל

נושא  האוכל בבילוי כזה הינו משמעותי מאוד. תוכלו לשלב בין ארוחות שאתם מכינים לבין יציאה מעת לעת לבילוי במסעדה מומלצת באזור. ניתן להזמין צימר למשפחות עם ארוחת בוקר, אולם לא חובה לעשות כך. תוכלו להזמין עם מטבחים מאובזרים ולהכין ולבשל את האוכל יחדיו. בנוסף,  להכין בערבים ארוחות בר בי קיו טעימות אשר כידוע, משלבות הנאה מהמזון, מהישיבה המשותפת ומהאווירה הנעימה הנלווית לכל ארוחה כזאת. מתחמי הצימרים מאפשרים בילוי כזה ואף ערוכים אליו. בכל אתר כזה יהיו פזורים מתקני גריל לנוחיותכם. צימרים רבים ממוקמים בקרבה למרכזי קניות. בישובים כפריים תמיד יש מרכולים ותוכלו להצטייד במזון מגוון כל העת.

בילוי בסביבה הקרובה

הבילוי ביחידת צימרים יכולה להיות לסופי שבוע או למספר ימים. על מנת לנצל אותם מומלץ לכם להתארח מספר ימים כאשר כל יום מוקדש לפעילות אחרת. יום קיצי בבילוי ורחצה, יום מסלול טיולים, יום של פעילות אתגרית כמו שיט קיאקים צפון, טיולי ג'יפים בנגב ועוד, יום מפנק בתוך המתחם עם יציאה לארוחת ערב במסעדה וכן הלאה. מרבית הצימרים ממוקמים בישובים כפריים וסובבים אותם נופי טבע משגעים. יש הממוקמים על נוף לים, לעמק או להרים כך שתוכלו ליהנות מרגעים אינטימיים ביחידות, כמו גם בילוי משפחתי קבוצתי מהנה. מומלץ להזמין צימרים למשפחות באתרים עם מבחר גדול מאוד. ניתן להזמין דרכם ולשריין מתחם מעולה. זאת הדרך הטובה ביותר להזמנה.