כך תכניסו צבע לאמבטיה

אם החלטתם לשפץ את חדר האמבטיה שבביתכם, מדובר על שיפוץ של החדר הכי מרענן בבית. לא מעט אנשים בטוחים שעל מנת לשפץ חדר אמבטיה ולהעניק לו מראה ייחודי, יש צורך להשקיע מבחינה כספית לא מעט, ולכן בשל חוסר יכולת כלכלית, דוחים את תהליך השיפוץ. אולם, חשוב מאוד לדעת שעבור הענקת מראה ייחודי ורענן לחדר האמבטיה שבביתכם, לא בהכרח יש צורך להשקיע הרבה כסף, וישנם לא מעט דרכים לעשות זאת בקלות ובפשטות. ניתן לשפץ חדר אמבטיה באופן מרהיב, ולהכניס אליו לא מעט צבעים וססגוניות, על ידי אבזור נכון וביצוע שינויים קטנים שיכולים לחולל פלאים במראה החדר.

 

מהם הטרנדים המובילים ביותר כיום בעיצוב חדר אמבטיה?

הטרנדים המובילים ביותר כיום בתחום הצבעים לחדרי אמבטיה הם: צבעי חציל וגווני קרם ופודרה. צבעי החציל נבחרו לצבעים האקטואליים והשולטים ביותר בתחום עיצוב חדרי האמבטיה בבתים ובכלל, נכון לשנת 2019. צביעת חדר האמבטיה שלכם בצבעים אלו, יעניק לחדר כולו מראה רענן ומיוחד. מעבר לכך, מדובר על צבעים אשר בכוחם ליצור תחושה של רוגע, אשר רלוונטית מאוד לחדר זה. החומרים הפופולאריים ביותר כיום עבור עיצוב חדרי אמבטיה הם: הבטון והעץ. הבטון משתלב באופן מרהיב עם כלל הצבעים הרלוונטיים עבור חדרי אמבטיה, וניתן לשלב אותו במקומות שונים כמו: משטחי האמבטיה, בכיורים, באריחים ועוד. גם העץ מהווה את אחד החומרים אשר משתלבים היטב בחדרי אמבטיה, רק חשוב לבחור בעץ עמיד בפני מים, אשר ישאר עמיד לאורך זמן.

 

ארונות אמבטיה

אחד הדברים הבסיסיים ביותר בכל חדר אמבטיה הוא כמובן הארון. חשוב מאוד לבחור ארון באופן מדויק, על פי מידות החדר. ניתן לבחור בארון ללא ידיות, בעל פתיחה סמויה אשר יעניק לחדר האמבטיה יופי וייחודיות. כמו כן, ניתן לבחור ארון אמבטיה בעיצוב כפרי, אשר עשוי מעץ או ארון אמבטיה בעיצוב מודרני, יוקרתי ומיוחד, אשר עשוי חומרים אחרים. חשוב מאוד שהארון הנבחר לאמבטיה שלכם יהיה פונקציונאלי ויכיל בו את כל מה שחשוב לכם שיאופסן בחדר זה, ומאידך גם ישתלב היטב במראה הכולל של חדר האמבטיה.

 

כיור וברז לחדר האמבטיה

לברז ולכיור ישנה גם חשיבות מכרעת בעיצוב חדר האמבטיה, והם יכולים ליצור שינוי של ממש במראה ובאווירה, כאשר בוחרים אותם בצורה נכונה. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של סוגי כיורים וברזים, בצבעים שונים, מחומרים שונים, בגדלים שונים ועוד. בחירת הגודל של כיורים לאמבטיה ומיקום הכיור, חייבים להתבצע בהתאם לגודל החדר.

 

כיור בחדר האמבטיה כבר מזמן איננו מהווה פריט פונקציונלי בלבד, וכיום הוא בעל ערך דקורטיבי של ממש. בכוחם של הכיור והברז הנבחרים עבור כל חדר אמבטיה, להעניק את הטון לחדר האמבטיה ושנות משמעותית את מראה החדר כולו. כיום ניתן למצוא כיורים חשופים שאינם שקועים בארון אלא יושבים בעדינות על משטח כלשהו, מה שהופך את חדר האמבטיה לעדין ומעוצב יותר. כמו כן, ניתן למצוא גם כיורים בעיצובים אורבניים ומודרניים, אשר יוצרים מגוון רחב של אפשרויות בעבור הלקוח. אם אינכם יודעים כיצד לבחור את הכיור לחדר האמבטיה שלכם, תמיד תוכלו להתייעץ עם אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום עיצוב הבית בכלל. חדר האמבטיה שלכם יקבל את המראה המדויק והמושלם באמצעות בחירת הריהוט והאבזור הנכונים לו.

 

כך תכניסו צבע לאמבטיה

תמונה מאתר ענבל אריחים מצוירים

 

לסיכום, ניתן לומר שישנם לא מעט פרמטרים שיכולים להשפיע על מראה חדר האמבטיה באופן מהותי. אם מתחשק לכם להכניס צבע ועניין לחדר האמבטיה שלכם תוכלו לבחור באביזרים מיוחדים, בארון או כיור ייחודיים, באריחים דקורטיביים ומרשימים ועוד.