הסידור שלי - המקור לכיפות, ברכונים וכיסוי לטלית ותפילין

ברכוניםהאתר המקוון "הסידור שלי" (My Siddur Name), הטבעת שם ועיטור על כיפות, ברכונים וכיסויי טלית ותפילין

האתר "הסידור שלי" הנו חנות מקוונת למוצרי יודאיקה, אצלנו תוכלו למצוא מבחר ענק של כיפות, ברכונים, סידורים ועוד לכל אירוע, כיסוי לטלית ותפילין, תוכלו לגלוש באתר שלנו ולצפות במוצרים, צריכים עזרה? תוכלו לפנות אלינו בטלפון 055-925-5166 (אפשר גם בוואטסאפ) או דרך צור קשר באתר ונציגנו ישמחו לסייע ולייעץ בכל שאלה.

אנו מציעים לכם ברכונים וכיפות במחירים הכי זולים בארץ

לכל המוצרים שלנו יש אפשרות למשלוח בכל הארץ וגם לחו"ל, ככה שאם יש לכם משפחה בחו"ל, ואתם רוצים לשלוח להם את המזכרת לחו"ל גם זה אפשרי אצלנו, לפרטים נוספים התקשרו אלינו נציגנו מחכים לכם.

מתכננים אירוע גדול וחשבתם לחלק מזכרות לאורחים מיום האירוע? אנו מציעים ברכונים, כיפות ומוצרים נוספים, כיום חלק מהאטרקציה בחתונות ובר מצוות היא לחלק שי לאורחים כמזכרת מהיום הגדול והמאושר שלנו, כיפה או ברכון הנה מתנה יפה ושימושית.

בחתונות מקובל לחלק ברכונים של אשת חיל, 7 ברכות, על המחייה, נשמת כל חי, מיני תהילים, תיקון כללי, ברכת המזון ועוד הברכונים האלו ישמשו את האורחים לשנים רבות. באירועים של בר מצווה מחלקים ברכונים מיוחדים כמו ברכון דגם הכותל של מנחה וערבית או ברכת המזון, זמירות שבת ברכון דגם גביע קידוש של מנחה וערבית או ברכת המזון, תהילים דגם הכותל, תיקון, נשמת כל חי כללי ועוד.

במגזרים מעורבים של חילונים ודתיים, לעתים, בעל האירוע דתי ורוצה לחלק לאורחיו החילונים כיפות, בעת הברית מילה או בעת תפילת מנחה/ערבית בבר מצווה, אנו מייצרים כיפות לבנות עם הקדשה של שם הילד ו/או תאריך האירוע וכמובן.

רק אצלנו הקדשה על הברכונים או הכיפות ללא תוספת מחיר

המוצרים שלנו נועדו לשמח ולהוסיף סטייל וחדשנות לכם ולאורחים ולכל העם היהודי בארץ ובגולה.

מוצרים המקשרים אותנו לשורשים היהודיים המתאימים למגזר החילוני,דתי וחרדי כאחד,לכל עדה ולכל גיל. ניתן לבחור נוסח לפי סוג המוזמנים לעדות המזרח, תימן ואשכנז.

לרכישת פרטי יודאיקה איכותיים המתאימים לכל אירוע, צרו אתנו קשר בטלפון: 055-9255166 או היכנסו לצור קשר ומלאו את הפרטים ונציגנו יצרו אתכם קשר בהקדם.