כיסא משרדי אורטופדי

בשנים האחרונות עלתה המודעות לחשיבות של שמירה על יציבה וישיבה נכונה, בעיקר בשל שעות העבודה המרובות שרובנו מבלים במשרד. על כן, עולה הצורך לרכוש כיסא משרדי אורטופדי שיהפוך את הישיבה לנוחה, בריאה ויעילה הרבה יותר עבור הגוף שלכם. במאמר זה אספנו עבורכם את כל הדגשים שיעזרו לכם להבין איך לא רוכשים כיסא אורטופודי וכיצד להימנע מדגמים שעלולים לא רק שלא להיות נוחים לכם, אלא גם לפגוע בבריאותכם.

 

טעויות נפוצות ברכישת כיסא משרדי אורטופודי

  • רכישת הכיסא הזול ביותר – כל אחד מאיתנו אוהב מבצעים ומחירים מוזלים. העניין הוא, שלעתים מחירים זולים לא מפצים על איכות המוצר, וכשמדובר ברכישת כיסא משרדי אורטופודי הדבר האחרון שאתם צריכים הוא הסחת דעת מהפרמטר החשוב ביותר, איכות המוצר. השקיעו בחיפושים אחר כיסא מספיק איכותי שמעבר להיותו נוח, הוא גם יתרום לבריאות הגב.

  • כיסא שמותאם אליכם – ישיבה נכונה היא כאשר השוקיים מקבילות לרצפה, הגב התחתון נמתך ע"י משענת וכפות הרגליים על הרצפה. לכל כיסא מבנה שונה, כך שההמלצה היא לשבת מספר דקות על מספר כיסאות שונים ולבדוק האם הם מתאימים לכם מבחינת הפרופורציות, כך שתשיגו את הישיבה הנכונה המדוברת. 

  • הבית השני שלכם – לא נעים להגיד, אבל מכיוון שאתם נמצאים בעבודה רוב שעות היום, כנראה שאת רוב שעות העבודה שלכם תעבירו על הכיסא. אם אותו כיסא יגרום לכם לאי נוחות, כאבי גב ועייפות – זה רחוק מלהיות הכיסא האולטימטיבי. הצטיידו בהקדם בכיסא איכותי ותוך זמן קצר תרגישו בהבדל. 

איך בוחרים את הכיסא הנכון ביותר עבורי?

התשובה פשוטה; כיסא משרדי אורטופדי הוא לא משהו שקונים מיד. יש לבחון היטב את כל הדגמים שמצאו חן בעיניכם, לחפש אחר המלצות וביקורות ומעל לכל – לנסות בעצמכם את הכיסאות שהעלה החיפוש שלכם. צאו לסיבוב, היכנסו לחנויות הנבחרות, ושבו. רק כאשר תנסו את הכיסא האורטופודי בעצמכם תוכלו לדעת האם נוח לכם ומה חסר לכם בכדי להרגיש טוב. מסתבכים? תמיד תוכלו לפנות למקצוענים במקום ולהסביר להם מה אתם מחפשים, הם יוכלו להפנות אתכם לדגמים הנבחרים.