כח המשיכה : כננות איכותיות ועוצמתיות

תחומים עיסוק רבים אשר נמצאים לרוב בסביבת תנאי שטח קשים זקוקים למכשיר ומתקנים עוצמתיים שבאפשרותם להניע, להסיע או להוביל מכשירים דרך אותו תוואי שטח. אחד המוצרים השמישים ביותר בעולם זה היא הכננת. מדובר על מתקן שמסוגל לשנע רכבים, אוניות וכל כלי אשר דורש המון כוח.

כננות נועדו למגזר הפרטי והתעשייתי כאחד ובחברות אינטגרציה תוכלו למצוא מבחר רב של מוצרים אלו אשר נועדו לשימוש בתנאים הקיצוניים ביותר ועבור פריטים בעלי משקל רב ביותר. עיקר ההתמחות של חברות אלו היא בכננות אשר מיועדות לתנאי הים והן מיוצרות על ידי חברת מקרטני אשר בעלת שם עולמי בתכנון פיתוח וייצור כננות ידניות, חשמליות והידראוליות לעולם הים. 


אילו סוגי כננות תוכלו למצוא אצלן?

- כננת של מקרטני מסוג MERMAC R, כננת עוצמתית ביותר אשר מיועדת להעלאת והורדת מטענים כבדים ביותר באמצעות מערכת חשמלית איכותית. הכננת נועדה לתנאי ים קשים ביותר בתחום המחקר והביטחון והיא בעלת מנגנון אוטומטי אשר מסוגל לייצב את כל המערכת גם כאשר הים סוער והגלים מייצרים תנועה קיצונית. 

- כננת מסוג MERMAC S, גם כאן מדובר על כננת עם כח רב אך מטרתה לשאת ציוד רגיש אשר מיועד למחקר ימי. הפיתוחים הטכנולוגיים בכננת הזו מספקים מערך מהירות שונה על פי צרכי הלקוח וכמו כן היא יכולה לעבוד עם קוטר משתנה של כבל המשיכה. 

- כננת CORMAC Q, כננת זו עשוייה מפלדת אל חלד ובנויה בתוך מסגרת פלדה מחוזקת במיוחד אשר מטרתה לשמור על המערכת כולה בצורה האולטימטיבית ביותר. מפעיל הכננת יכול לבחור במגוון האופציות במערכת כגון מהירות, משיכה, גודל מנוע, ועומס על כבל. המערכת תוכננה כך שניתן להתאימה לעבודות שונות אצל לקוחות הפועלים במתארי עבודה שונים.


אם גם אתם מתעסקים בתחום פעילות שדורש מכם לשאת, להוריד או לשנע משקל רב מיעד אחד לאחר וכל זאת בתנאי ים קשים, חברות אינטגרציה הן הכתובת עבורכם. אנו מזמינים אתכם להיכנס לאתר האינטרנט של אחת מחברות אלו ולקרוא את המפרט של כל אחת מהכננות שלנו לעומקו בכדי להתאים לכם את המוצר שיענה על כל הדרישות שלכם.

 

כח המשיכה : כננות איכותיות ועוצמתיות