כוחו של הדפוס הדיגיטלי

דפוס דיגיטלי איכותי נותן מענה לצרכינו בחיי היום יום. אם אנו כותבים עבודת סמינר לאוניברסיטה ואיננו מעוניינים לבזבז דיו ודפים, אנו יכולים פשוט לגשת לבית הדפוס ולהדפיס את העבודה. אם אנו מתכננים אירוע גדול ומשמעותי, ניתן לעצב הזמנות איכותיות ולהדפיס אותן על נייר צבעוני ועליז. דפוס דיגיטלי איכותי מעניק לנו מגוון רחב של שירותים שלא חשבנו שהם קיימים.

אמנות הכריכה

 

אחד השירותים הנפוצים יותר המוצעים בבית דפוס דיגיטלי הוא שירותי כריכה. אנשים רבים מחפשים שירותי כריכה: סטודנטים מבקשים לכרוך את העבודות שלהם, מרצים מעוניינים לכרוך מקראות, אנשים פרטיים כורכים ספרים בהדפסה אישית ולפעמים גם אוסף גדול של דפים החשובים לנו זקוק לכריכה על מנת שלא יאבד לנו בדרך.

 

ישנם סוגי כריכות שונים. הסוג הראשון הוא כריכה רכה. זוהי כריכה שמדביקים באמצעות דבק חם, והיא משמשת בתור כריכה בעת הפקת חוברות דקות יחסית כמו חוברות לימוד או חוברות לטקסים בית ספריים. הסוג השני הוא כריכה קשה. כריכה זו עבה ואיכותית יותר שניתן להדביק או לתפור. הכריכה משמשת בעת ספרים עבים, ספרי מחזור, סידורים ועוד. כריכה נפוצה נוספת היא כריכת ספירלה. כריכה זו זולה ופשוטה יותר, אך היא נוחה ומגיע בצבעים שונים – אדום, כחול, שחור, לבן ועוד. מעבר לכך, קיימות כריכות שנועדו לחוברות דקיקות כמו כריכת סיכות או כריכת פס דבק.

 

בית דפוס במיתוג אישי לאירוע המיוחד שלכם

בית הפקות דפוס איכותי מציע מגוון רחב של שירותי מיתוג. ישנו מגוון רחב של מותגים שאפשר להפיק לאירועים המיוחדים בחייכם:

  • נתחיל עם חתונה – ללא ספק, אחד האירועים המרגשים יותר הקיימים עלי אדמות. זהו אירוע מרגש שבו החתן והכלה נשבעים בברית הנישואין. אבל לפני החתונה הגדולה באות ההכנות, ועמן גם פריטי מיתוג שאפשר להפיק רק בבית דפוס מקצועי: כרטיסי סידור ישיבה לשולחנות האורחים או הזמנות מעוצבות.
  • מסיבות בת מצווה או בר מצווה – אם בעבר הסתכמו חגיגות המצווה במתנה צנועה ועריכת סעודה בבית, הרי שהיום מעדיפים הצעירים לחגוג כמבוגרים ממש. על כן, מלבד החגיגות באולם גדול או בטיול שנתי מנצח, אפשר להפיק פריטי לבוש ממותגים מדליקים כמזכרת לאירוע: כובעים, חולצות צעיפים ועוד.
  • אירוע עסקי – בין אם מדובר בערב חברה או ביום גיבוש, ללא ספק שמדובר באירוע מיוחד. ביום זה אתם אומרים תודה לעובדים שלכם על העבודה שהם מספקים לכם לאורך כל השנה. אבל מעבר לכך, אתם מעוניינים להעניק להם מזכרות מהאירוע העסקי. על כן, בית הדפוס פותח את שעריו להדפסת מזכרות GIVE AWAY כמו ברכונים או שירונים מעוצבים.

עניין של שילוט

גם בעולם הדיגיטלי שלנו שבו אנו מוצאים את מרבית המידע באתר האינטרנט, אין תחליף לשילוט טוב שרואים מרחוק. כי לפעמים שילוט מעוצב הוא כל מה שאתם צריכים כדי להוביל את הלקוחות שלכם אל העסק שלכם. וכשמודבר על סוגי השילוט השמים הם הגבול. תוכלו ליהנות משילוט אותיות מוארות הזוהר בלילה, שילוט המתבצע על ידי חיתוך CNC וכן הדפסות שלטים על קנבסים או רול אפים שיכולים לשמש אתכם בכנס הייחודי שלכם.

אתם יכולים לקבל עזרה בעיצוב גרפי

נניח שיש לכם רעיון מקורי לעיצוב הזמנה או מתנה יפה, אך מבחינת ביצוע, אתם יודעים שעיצוב גרפי אינו הצד החזק שלכם. אם תוכנת פוטושופ אינה מדברת אליכם, תוכלו בהחלט להיעזר בשירות המקצועי של המעצבים הגרפיים במסגרת בית הדפוס. הצוות המקצועי נכון לסייע לחברות הגדולות כמו גם לאנשים הפרטיים על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר.