יתרונות כרטיס המטמון למטיילים בארץ

 

יתרונות כרטיס המטמון למטיילים בארץאם אתם אינכם בין אלו הנמנים על מאות האלפים שארזו את עצמם על טפם וגדשו את שדה התעופה בחודש האחרון בדרכם לחו"ל, כדי לבלות את חופשת החגים. ואם אינכם בין חובבי השופינג והקניונים, מצאנו בשבילכם כמה רעיונות כיצד להנות מטיול בארצנו, ואיך לעשות זאת בעלות מינמלית.

 

איך כדאי לרכוש כרטיס מטמון

אחת הדרכים לרכוש את הכרטיס, שנותן יתרונות רבים שתיכף נפרט אותן, היא לעקוב אחר המבצעים השונים המוצעים דרך כרטיסי האשראי. אבל אם לא הצלחתם למצוא מבצע מוצלח כזה אל דאגה, עצם רכישת המטמון תשתלם לכם גם אם תרכשו אותו ישירות מהחברה להגנת הטבע באחת מקופות הגן הלאומי או השמורה שבהם תבקרו. ברכישה כזו תזכו להנחה של עד 100% מעלות דמי הכניסה לאותו אתר ביום הביקור.

 

מנוי המטמון הוא שנתי ומאפשר לכם כניסה חינם לכ-60 גנים לאומיים ושמורות טבע. אם תרצו לבלות בשטח בלינת לילה תקבלו 25% בחניונים השונים וכן תזכו להנחות מיוחדות על פעיליות, אלא שהמנוי תקף גם לאתרי תיירות פרטיים וטיולים שונים.

הנחות על שלל אטרקציות

כרטיס המטמון נותן גם לא מעט הנחות על שלל אטרקציות. אם אתם חובבי אקסטרים ורפטינג על נהר הירדן או לוחמת פיינטבול, שייט אבובים, טיול ג'יפים או טרקטורונים לילדים ועוד כמה פעילויות הרי שתזכו ל-15% הנחה על כל אחת מהפעיליות הללו שתחברו בתנאי שתציגו את כרטיס המטמון כמובן.

 

באגם המונפורט, שהוא פארק אקולוגי בלב הגליל המערבי המאפשר לכם להנות ממסלול קארטינג, בריכת שחייה קייצית, פארק טרמפולינות, מתחם החלקה על הקרח ועוד, תזכו להנחה בסדר גודל של עד 20% על חלק מהאטרקציות המוצעות בו.

במידה ואתם מחפשים מקום ללינה במחיר טוב, הרי שבאמצעות כרטיס המטמון תזכו להנחה של 7.5% באנ"א רשת אכסניות ישראליות. 10% הנחה תקבלו על לינה באודם אירוח כפרים, או במזרע או בעין זיון, וזהו רק חלק קטן מהרשימה של הצעות הלינה השונות המאפשרות לכם לקבל הנחה באמצעות הכרטיס.

הנחה על גני חיות

אם אתם חובבי חיות, ובכלל זה גני חיות, הרי שכרטיס המטמון יאפשר לכם לקבל הנחה בגובה של 24% על גן החיות הלימודי בחיפה. המבקרים בגן גורו, פארק המעיינות ורייזר העמק הנעלם מבין מחזיקי כרטיס המטמון יזכו להנחה שבין 10% ל- 15%. ואילו 20%  הנחה יקבלו המבקרים בפארק הקופים ביער בן שמן.

ישנן כאמור גם אטרקציות אחרות כמו מיני ישראל בה תזכו להנחה של 25% בעלות כרטיס הכניסה או מעלית הזמן של ירושלים, בה ההנחה היא בגובה של 10%.

 

בעבור מופע הלילה החדש של מצדה "משקעיה לזריחה", המציג חוויה רב-חושית מרהיבה בלב המדבר שהיא בין הגדולות שנראו בישראל, יגרום לכם לראות את סיפור מצדה באור חדש ומפתיע, תקבלו הנחה של 25%.

פעילויות יזומות של מטמון

מעבר לשלל ההנחות הללו יש למטמון גם פעילויות יזומות לכל חודש. לדוגמה הצעות לסיור סוף שבוע חוויתיים וגדושי פעילויות לכל המשפחה הכוללים סדנאות יצירה, בישול בטבע וסיורים שונים.

 

לכל חודש מוצעות פעילויות חדשות הפזורות באתרים השונים ברחבי הארץ, ואשר יכולים להבטיח לכם הנאה מהיציאה אל הטבע למסעות גילוי מרגשים, לטיין בין ערכי טבע מוגנים וללמוד על עולם החי והצומח העשיר ועל אוצרות מורשת היסטוריים הפרושים ברחבי ארצנו. ואם זה לא מספיק הרי שכדאי שתדעו כי מחקרים מראים כי שהייה בטבע מסבה אושר ומגבשת את המשפחה. אז התחברו לטבע, למשפחה ולעצמכם.

 

נושאים נוספים באתר "המלצה" שאולי יעניינו אתכם:

 

פתיחת פרסום חינם לעסקים

 

פרסום עסקים חינם

 

טיפים לעסקים

 

המלצות טיולים בארץ

 

המלצות טיולים בחו"ל

 

בלוג - כתבות מאמרים וטיפים בתחומים שונים