יתרון מתנות מתוקות לאירועים

מתנות מתוקות לאירועיםארגון אירוע כרוך בדאגה לפרטים הקטנים ביותר. כאשר מדברים על פרטים קטנים מדברים על מתנות מתוקות לאירועים שיכולות לעשות את ההבדל במצב הרוח שבו האורחים יסיימו או יתחילו את האירוע שלכם. מתנות אלה מאופיינות כמשהו קטן, מתוק, טעים וכזה שלא עולה הרבה. לרוב הוא מוצג באריזת מתנה קטנה מנייר או קרטון דק, מודפס עם עיטור או כיתוב מסוים ובתוכו יש את הדברים המתוקים. לעתים אנשים בוחרים בצנצנות זכוכית, בקבוקונים או שיטות הגשה אחרות. לא משנה מה תבחרו באירוע שלכם אתם רק תעשו טוב לעצמכם ולאורחים שלכם אם תכללו מתנות מתוקות באירוע שלכם.

מתי מניחים את המתנות המתוקות והיכן?

את המתנות המתוקות נהוג להניח על צלחת השולחן, בשולחן מתוקים מרכזי או במקום אשר נקבע בהתאם לסוג האירוע, אחת הילדות מהמשפחה יכולה להיות שושבינה שמחלקת אותן באופן ידני לאורחים (בדרך כלל מומלץ להניח על הצלחות כך יודעים שכל אורח קיבל מתנה ולא נתנו כמה מתנות לאותו אורח ויהיו כאלה שיחסר להם). אפשר גם להניח את המתנות בסוף האירוע על השולחן כאשר האורחים ערים לכך ויכולים ליהנות מהם ואפשר להניח את המתנות המתוקות בתחילת האירוע כאשר האורחים רק מגיעים ומתיישבים.

רעיונות למתנות מתוקות לאירועים:

  • מזכות ממותגות בעיצוב אישי – קופסאות מתנה קטנות עם הדפסה עם השם של המארח. לדוגמה "ברוכים הבאים לבת המצווה של מאיה". "יובל מוסר תודה על הגעתכם לבר המצווה שלו" וכו'.

  • סוכריות על מקל – לא אלה שקונים בשקל במכולת אלא סוכריות מרשמלו, סוכריות מיוחדות עם עטיפה ממותגת לכבוד האירוע ועוד.

  • מטבעות שוקולד – כדאי לתת בתוך קופסא או תיבה קטנה מאשר בשקית אורגנזה אבל גם זו אפשרות. גם כאן ניתן להדפיס תיקט קטן ממותג.

  • שיפודים מתוקים – ניתן לשים ממתקי גומי, שוקולדים מיוחדים ועוד.

  • סוכריות שוקולד – ניתן לתת סוכריה ממותגת או כמה סוכריות בשקית.

  • צנצנות – פלסטיק או זכוכית עם מסטיקים, סוכרית או שוקולדים.

  • בקבוקונים – עם סוכריות מתוקות בצבעים.

  • ועוד...

 

כל היתרונות של מתנות מתוקות לאירועים:

כאשר אנו מארגנים אירוע אנו רוצים לשמח את חתן/ית השמחה אך גם רוצים לשמח את האורחים שלנו. אין הרגשה טובה יותר מאשר לשמוע אורח שהיה באירוע שלכם שמחמיא לכם על ארגון האירוע, על האוכל, על האטרקציות ועל התחושה וההרגשה שנוצרה לה באירוע. כדי לשמח את האורחים שלכם תצטרכו לדאוג לפרטים הקטנים באירוע וכי אוכל טוב לא יספיק בפני עצמו. מתנות קטנות יאפשרו לכם להעניק לאורחים שלכם תשומת לב אישית, הקדשה, הכרת תודה על כך שהם עזבו את הכול בחייהם ובאו להקדיש מזמנם באירוע שלכם. אנו יודעים שאולי לא חושבים על זה אך זה לא מובן מאליו, גם אם מדובר בבני משפחה או חברים קרובים. יתרה מהיחס שמתגלה כאן, הרי שזה גם יכול לתת הרגשה טובה לקחת לדרג איזו סוכריה, שוקולד או משהו מתוק לאכול בדרך הביתה או לתת לילדים.

 

היכן מוצאים מתנות כאלה?

באתר המלצה תוכלו למצוא מגוון רחב של אנשי מקצוע וחברות המספקות מתנות מתוקות לאירועים. אין ספק כי מתנות אלו תורמות רבות למצב האורחים של האורחים שלכם ואותן חברות ואנשי מקצוע מבינים זאת היטב ומייצרים מגוון רחב של סוגים וסגנונות של מתנות שיכולות להתאים לאירוע שלכם. חלקם מספקים שירותי מתנות מתוקות עם הדפסות ממותגות ואחרים מספקים אופציות מוזלות יותר ללא מיתוג מיוחד. יש אינספור סוגים וסגנונות של מתנות כאלה: החל מבקבוקונים, קופסאות נייר, אריזות קרטון, שקיות, צנצנות זכוכית ועוד. ניתן למלא בשוקולדים, סוכריות, ממתקי גומי, מסטיקים, עוגיות ועוד.

 

את המתוקים של ענבל אתם מכירים? אם לא היכנסו כעת לעמוד העסק שלה >>>>

 

תכשיטים נגד עין הרע
המלצות טיולים בחול
רישום המלצה חדשה
 איתמר גולדשטיין טיפול רגשי
התקנת מצלמות אבטחה 2