ייעוץ משכנתאות - הדרך שלכם לפסגה

רגע לפני שאתם לוקחים את אחת ההחלטות המשמעותיות בחייכם עצרו להתיעצות עם יועץ משכנתאות בלתי תלוי

קבלת ייעוץ משכנתאות בלתי תלוי, עשוי להיות המהלך המשמעותי והחשוב ביותר שתבצעו בדרככם למימוש זכאותכם למשכנתא, או לחלופין, יצירת התנאים המיטביים ביותר הזמינים לשם קבלת משכנתא לשיפור תנאי המגורים שלכם וביסוס מצבכם הכלכלי על ידי רכישת דירה חדשה ראשונה או נוספת גם במידה ואינכם זכאי משרד השיכון.

 

ניתן להמשיל ייעוץ משכנתאות בלתי תלוי ועצמאי לקבלת סיוע והכוונה מתושב מקומי בארץ רחוקה לגבי מציאת המסלול הטוב ביותר לטיפוס על פסגה קסומה. ייתכן ונוכל לקבל אין סוף הדרכות והכוונות על ידי מדריכים מוכרים מחברות תיירות גדולות ואולם כל אלה לא ישוו לאותנטיות ולמקוריותו של מסלול הטיפוס לפסגה עליו יוביל אותנו מי שמצוי בכל רזי המקום ובשביליו הצדדיים והראשיים כאחת.

 

ייעוץ משכנתאות בלתי תלוי ובעיקר אם ניתן על ידי מי שבמשך שנים שימש כיועץ משכנתאות בבנקים ובגופים המשכנים ולאחר שנים רבות יצא מהמסגרות הפורמליות והפך ליועץ משכנתאות עצמאי הרי שהינו נטול כל התחייבויות, מלבד ההתחייבות למצוא את נתיב הזהב ולהובילכם דרכו עד לכיבוש הפסגה ומימוש כל ההזדמנויות המצויות בשווק המשכנתאות.

 

ייעוץ משכנתאות בלתי תלוי

 

ייעוץ משכנתאות עצמאי מעובדי בנקים לשעבר
במקרים רבים משהוצאה תעודת זכאות למשכנתא, או כאשר מבקשי המשכנתא ניגשים לקבלת משכנתא גם ללא זכאות, קיימת נטייה להסתמך על שירותיו של הבנק למשכנתאות הראשון שהעניק לכם את תעודת הזכאות או שהשיב לכם בחיוב על הבקשה.

 

עליכם לזכור שמעצם הגדרת התפקיד, ייעוץ משכנתאות שינתן על ידי עובד הבנק ייצג בראש וראשונה את עניינו של הבנק הן בעידוד לקחת הלוואה והן בשמירה על הבנק מפני סיכונים עתידיים אפשריים של חוסר יכול לעמוד בתוכנית ההחזרים של ההלוואה. ייעוץ משכנתאות מטעם הבנק שומר ראשית כל על הבנק ומתפקידו לאפשר לבנק להעניק לכמה שיותר אנשים משכנתא בתנאים המתאימים ביותר לבנק ומבלי לסכן את הבנק.

 

מנגד, ייעוץ משכנתאות עצמאי ובלתי תלוי מאפשר ליועץ המשכנתאות המכיר את כל מסלולי המשכנתא (כולל כל הדרכים הצדדיות והחלופיות למסלול הראשי) לבחור עבורכם את המסלול המתאים ביותר עבורכם תוך שמירה בראש וראשונה על האינטרסים שלכם וכך לאפשר לכם להגיע לפסגה גם אם המסלולים הראשיים חסומים בפניכם או שלאור התנאים המיוחדים לכם ישנה עדיפות שלא לבחור במסלול הישיר והמידי עליו המליצו בפניכם יועצי המשכנתאות של הבנק.לסיכום ניתן לומר שייעוץ משכנתאות מקצועי ואמין ניתן לקבל לא רק בבנק.

 

לעתים אפילו מומלץ לאתר ולמצוא יועץ משכנתאות עצמאי בעל רקע עבר של עבודה בבנק אך כזה שכיום הינו זמין להעמיד לרשותכם את כל הידע שצבר ולהובילכם בביטחה אל הפסגה.