חתונות 2018- טרנדים מובילים במזכרות לאורחים

אם חשבתם שחלוקת מזכרות סטנדרטיות בחתונות 2018 זה הטרנד הכי לוהט- טעיתם בגדול! אמנם, מזכרות סטנדרטיות כמו חלוקת ברכונים למזכרת בחתונה דתית, חלוקת כיפות ומטפחות, וחלוקת דיסק עם הקדשה- לנעלמו ולא יפסקו לעולם. אולם שנת 2018, מביאה אתה טרנדים חמים ולוהטים, מקפיצים ומדליקים. במאמר הזה נכיר לכם את הטרנדים הלוהטים בתחום מזכרות לחתונות של שנת 2018.

 

העיקרון המוביל: להיות מקוריים במחשבה ובעיצוב

הקו המוביל של מרבית הטרנדים שנזכיר, היא המקוריות בחשיבה ועיצוב. העיקרון הוא, לחשוב על מתנה מקורית ומגניבה, שתהיה שימושית לאורחים. לאחר שחשבנו על מתנה, בוחרים לה עיצוב גרפי מושקע ומדהים.

 

טרנדים חמים בחתונה דתית

סוג המזכרת תלוי בסוג האורחים שבחתונה. אם רוב האורחים הם מהציבור הדתי- חרדי, מזכרות נוספות חוץ מברכונים יהיו: ספרי תהילים, תיקון כללי, מנחה ערבית, שיר השירים ועוד, ומגנטים מעוצבים עם פסוקים ותפילות.

 

אם מדובר בזוג חוזרים בתשובה, ורוב הקהל הוא חילוני, המזכרת תהיה חוברת תפילת הדרך מעור, כיפות ומטפחות עם מיתוג של האירוע. יחלקו לקהל כיפות ומטפחות. עליהם יהיה כיתוב- מזכרת מחתונת..., ולפעמים, הכיתוב יהיה בסגנון גרפי מעוצב.

 

מתנה מהטבע - עציץ עם צמחי תבלין

שנת 2018, מביאה אתה חידוש ירוק ומרענן: חלוקת עציץ עם צמחי תבלין. העציצים הם קטנים, אישיים, ומעוצבים. העציצים נותנים לאורחים תחושה של ירוק, של חזרה לטבע. דרך נוספת בה מחלקים לאורחים צמחי תבלין כמזכרת, היא באמצעות הכנסת צמחי תבלין לתוך כד שקוף או שקית שקופה, וצירוף פתק מעוצב עם הקדשה.

 

מתנה נוספת מהטבע: שקיק זרעים מתחבא בעיצוב מושקע

טרנד חם נוסף, הוא לחלק לאורחים שקיק זרעים. בדרך כלל, זרעים של צמחי תבלין. את השקיק יחביאו בתוך עיצוב מושקע. למשל: עציץ יפה מנייר, ועליו רשום שם האורח והשולחן.

 

אבנים עם הקדשה

זהו טרנד חדש, שהגיע לארץ בשנה האחרונה. מקור הטרנד הוא בחו"ל. בחו"ל, אוהבים תושבים מקומיים לצייר על אבנים. לכן, אימצו בשנת 2018 טרנד חדש: לחלק אבנים צבועות עם הקדשה. על האבנים, רושמים את שמות האורחים.

 

מגנט "קולולו"

מילת "קולולו", היא מילה שנוספה ללקסיקון הישראלי לאחר הזכייה באירוויזיון. מכינים מגנט מעוצב עם המילה "קולולו", ומוסיפים ברכה לאורחים.

 

שלל אביזרים צבעוניים:

בחתונות של 2018, נהוג לחלק לקהל אביזרים בזמן הריקודים. האביזרים מוסיפים עניין ושמחה. בסוף, לוקחים האורחים את האביזרים כמזכרת. האביזרים הנפוצים ביותר, הם אביזרים מפיצי אור כמו: מקלות סטיק, קשתות, משקפיים. בחתונות רבות, מחלקים בלונים מתנפחים דמויי כלי נגינה. בדרך כלל, נותנים לאורחים אביזרי לבוש כמו: כובעים חד פעמיים, משרוקיות, שרשראות הוואי.

 

הכנת מזכרות בדרך פעילה

השינוי החם של 2018, הוא שכבר פחות מחלקים מזכרות המונחות על שולחן. הטרנד הלוהט הוא להביא עמדות פעילות, ולסייע לאורחים להכין בעצמם את המזכרת. למשל: דוכן לשזירת פרחים. ישנם דוכנים נוספים בהן הקהל יכין לעצמו מזכרת מתוקה כמו: ציור בשוקולד וקצפת.