טיפים לרכישת בית להשקעה

מדינת ישראל לא מפסיקה להתפתח, וזו אחת הסיבות שאנשים כל הזמן תרים אחר הזדמנויות להשקעה. בין אם אתם מתכננים לרכוש בית להשקעה או דירה להשקעה, הכנו עבורכם מספר טיפים. הזדמנויות נדלן? יש! רק צריך לדעת היכן להשקיע והאם מומלץ?

 

התחלתם להתעניין לגבי תנאים לקבלת משכנתא עבור רכישת בית להשקעה? הכנו לכם מספר טיפים שכדאי להיעזר בהם. אם לאחרונה חשבתם להשקיע את כספכם ברכישת בית להשקעה, יש לנו מספר המלצות עבורכם. קודם כל, כדאי לדעת שבשנים האחרונות חלה התפתחות ניכרת בבנייה בדרום תל אביב. אם עד לפני מספר שנים בודדות שכונת שפירא שבתל אביב הייתה נחשבת מסוכנת או לא נעימה, הרי שכיום המחירים בשכונת שפירא עלו באופן ניכר,

איתור הזדמנויות נדל"ן באזורים שונים בארץ

הבנייה התרחבה ואנשים רבים "נלחמים" על רכישת דירות באזור זה. אז הטיפ הראשון שלנו אליכם? לזהות אזורים בעלי פוטנציאל מעולה, ולאו דווקא בעתיד הקרוב. טיפ קטן נוסף? אם אתם מאתרים עסקה טובה באזור נווה שאנן או באזור יד אליהו שבתל אביב, דעו לכם שבשנים הקרובות הבנייה החדשה מתרחבת לכיוונים אלו.

 

כבר היום, לאחר סקירה קצרה של מודעות תיווך באזורים אלו, אפשר בקלות לראות שדיירים משלמים בין 100 ₪ לבין 120 ₪ למטר מרובע. במילים אחרות, בערך 3,500 ₪ עבור דירת 30 מ"ר. אם אינכם בעלי הון עצמי רב, ואתם מתעניינים לגבי תנאים לקבלת משכנתא בבנק, אנו ממליצים לכם בחום לב להסתייע באנשי המקצוע הנכונים אשר ילוו אתכם בתהליך המורכב.

במי כדאי להסתייע בתהליך של רכישת דירה להשקעה?

בין אנשי המקצוע המומלצים, אפשר למשל למצוא יועצים פיננסיים. יועץ פיננסי ילווה אתכם בתהליך של רכישת דירה להשקה או בית, בין אם תבחרו לרכשה בדרום תל אביב או בבאר שבע. ולא סתם ציינו את באר שבע.

עוד אזור מצוין לרכוש בו בית להשקעה, הוא האזור שסובב את אוניברסיטת באר שבע. כשמאתרים את היועץ הפיננסי הנכון, התהליך של לקיחת משכנתא ורכישת בית להשקעה נהפך לקל יותר. יועצים פיננסיים מכירים היטב את המדדים השונים בשוק, את העסקאות הכדאיות יותר וכדאיות פחות, אזורים "חמים" לרכישת בתים להשקעה ועוד.

ייעוץ פיננסי בתהליך של רכישת נדל"ן להשקעה

לאחר שאיתרתם את היועץ הפיננסי ש"מרגיש" לכם נכון (מומלץ לקבל המלצות), תרגישו בטוחים יותר לצאת לדרך. תנאים לקבל משכנתא הם שונים ומגוונים, והכול בהתאם לאפשרויות ההחזר שלכם ולמדדים השונים בשוק, לגופים המלווים ועוד.

בכדי לא להתבלבל ולאבד כיוון בדרך לרכישת בית להשקעה, אנו ממליצים להסתייע באנשי מקצוע אשר תפקידם ללוותכם בתהליך המורכב. במקביל לייעוץ וליווי נכונים ומקצועיים, התהליך של רכישת נדלן להשקעה ייהפך פחות מורכב. זכרו, הטיפ הכי חשוב הוא ללמוד מניסיונם של אלו המכירים את שוק הנדלן.