קל אוטו - מכירה והשכרת רכב
הצפירה 18, תל אביב-יפו    הצג מספר טלפון

הוספה למועדפים המלץ על עסק זה שלח למערכת תלונה על בעל העסק


טיפים והצעות לקניית רכב חדש

החלטתם שהגיע הזמן לרכוש רכב חדש? אתם בוודאי רוצים לבחור את המכונית הטובה ביותר עבורכם. כדי שתוכלו לעשות זאת, אנו מביאים בפניכם טיפים והצעות לקניית רכב חדש.

הגדרת הצרכים בנסיעה ברכב חדש

קנייה חכמה היא רכישה של מכונית שתתאים לצרכים שלכם. נכון, האינסטינקט הראשוני הוא לרכוש מכונית מרשימה, שתהווה גם סמל סטאטוס, ושתוכלו להשוויץ בה מול החברים. יחד עם זאת, אל תשכחו שמדובר ברכב שאמור לשמש אתכם מספר שנים, ולכן כדאי להתאים את המכונית לצרכיו של בעליה.

רכב לצעירים

אם אתם צעירים, רווקים או בזוגיות ללא ילדים, ואינכם מתכננים להביא ילדים לעולם בשנתיים הקרובות, רכבי המיני יתאימו לכם, במיוחד אם אתם מתגוררים באחת הערים. מכוניות מיני הן זולות, ידידותיות יותר לסביבה, קומפקטיות, חסכוניות, וקל למצוא עבורן חנייה בערים סואנות. אם אתם מרבים לצאת לנסיעות ארוכות ורוצים להתפנק במרחב אחסון גדול יותר, תוכלו לקנות  סופר מיני. רכבי המיני מתאימים גם כרכב שני עבור משפחה.

רכישת רכב משפחתי

באופן כללי, מכונית מיני לא תתאים לצרכיה של משפחה. אם אתם משפחה עירונית עם לא יותר משני ילדים, יכול להיות שסופר מיני תתאים לכם, אולם אם יש לכם שלושה ילדים ומעלה, או שאתם משפחה המרבה בנסיעות וטיולים, כדאי שתרכשו רכב משפחתי. הקפידו לוודא שבמכונית שאתם רוכשים יש מספיק נפח אחסון, וכמו כן, אם אתם מתכננים להרחיב את המשפחה, קחו זאת בחשבון בחישוב מספר המושבים הנדרש.

 

קניית רכב חדש

מה עם רכב אקולוגי

דואגים לסביבה ורוצים לקנות את המכונית שתהיה הכי פחות מזיקה? רכשו רכב היברידי, רכב חשמלי, או רכב המונע בגז. אתה גם יכולים להחליט להשכיר רכב היברידי ולא לרכוש רכב. ישנם גם רכבים המונעים בגז, אבל אתם חייבים לבדוק באילו תחנות תוכלו לתדלק, חשוב שתהיה לכם לפחות נקודת תדלוק אחת במרחק סביר ממקום מגוריכם. מכוניות ידידותיות העושות שימוש באנרגיות מתחדשות הן פורצות דרך, וכך תזכו לקחת חלק בטרנד מוביל ומיטיב עם עולמנו.

רכבי פנאי ורכבי שטח

אם אתם אוהבים לטייל בטבע ולצאת לקמפינג, בין אם אתם משפחה או זוג צעיר, אתם בוודאי תיהנו מרכב שטח מתאים. ג'יפונים, רכבי פנאי הם הגרסה הפופולרית היום, והם יתאימו לנסיעה בעיר ובכפר, וייקחו אתכם לפנינות טבע שונות. יחד עם זאת, עלות התחזוקה וצריכת הדלק של הג'יפון גבוהה מזו של מכונית משפחתית, לכן, אם אין לכם צורך אמיתי ברכב שטח, תוכלו להסתפק במכונית משפחתית מאובזרת ומפנקת.