מחפשים מייבש שיער מומלץ? קבלו כמה טיפים טובים!

מחפשים מייבש שיער מומלץ? מייבש השיער נחשב, אמנם, לסוג המכשירים החשמליים שכמעט כל אחד מאיתנו עשוי לרכוש לעצמו ללא התלבטות רבה מידי, מאחר כי מחירו נמוך יחסית ושווה לכל כיס. יחד עם זאת, עדיין ישנם כמה פרמטרים שכדאי לבדוק לפני שממהרים לשלוף את כרטיס האשראי, וזאת על מנת לוודא שאכן בחרתם במכשיר המתאים.

בשוק קיימים כיום אינספור סוגים ודגמים של מייבשי שיער, כשהמוכר והותיק ביותר מאז ועד היום הוא מייבש השיער דמוי אקדח עם השפופרת הזוויתית. ישנם מספר הבדלים בולטים בין מייבשי השיער המקצועיים לבין אלו הביתיים, כשהעיקרים שבהם נוגעים להספק המנוע ויכולת עמידותם לאורך זמן.

 

 

ההספק החשמלי של מייבשי השיער

ניתן למצוא גם מייבשי שיער בעלי כמה פונקציות משולבות לייבוש ועיצוב שיער, כמו גם מכשירים שאפשר לקפל, מה שהופך אותם לאידאליים מאוד לנסיעות. מייבש השיער הסטנדרטי מורכב ממנוע חשמלי, מאוורר וגוף חימום. הפעלת המאוורר יוצרת אוויר המנותב בלחץ בדרכו החוצה מעל לגוף החימום, מה שגורם לו להיפלט כאוויר חם.

אחד הדברים שרצוי לבדוק כדי להבטיח שמדובר במייבש שיער מומלץ קשור להספק החשמלי שלו. באופן כללי, ההספק החשמלי של מייבשי השיער נע בין 1,200 וואט ל- 2,300 וואט, וככל שהמכשיר עם הספק גבוה יותר, כך עוצמת הייבוש שלו חזקה וגבוהה יותר, מה שעשוי לקצר משמעותית את משך הזמן הנדרש לייבוש השיער.

  

 מייבש שיער איכותי ומומלץ

 

פרמטרים שכדאי להתייחס אליהם בעת הרכישה

כשמתייחסים להספק החשמלי, מדובר בפרמטר חשוב ובעל ערך בעיקר במקרים שבהם עתיד השימוש במייבש השיער להיות אינטנסיבי. ואולם, במידה ולא צפוי להיות שימוש תדיר במכשיר, אזי אפשר בהחלט להסתפק בדגם שההספק החשמלי שלו 1,800 וואט או פחות. שיקולים נוספים שכדאי לקחת בחשבון אם מעוניינים במייבש שיער מומלץ נוגעים לגוף החימום שלו.

רצוי להעדיף מכשיר עם גוף חימום קרמי, מהסיבה שהחום שהוא מפיק מתאפיין בטמפרטורה אחידה. כמו כן, גוף חימום קרמי נחשב לעמיד יותר בהשוואה לגופי חימום מסוגים אחרים. במהלך בחירת מייבש השיער, כדאי להתייחס בין השאר גם למספר אפשרויות ההפעלה, רמת הנוחות בשימוש, האחריות של היצרן על המכשיר והמחיר.