טיפים לטיפולי פנים

הצורך לביצוע טיפול פנים קיים כמעט אצל כל אדם. בדרך כלל הנשים מטפחות מאד את עור הפנים אך בשנים האחרונות גם הגברים אינם טומנים ידם בצלחת והם מגיעים לטיפולי פנים לעיתים תכופות.

 

טיפים לטיפולי פנים

טיפולי פנים

הנושא החשוב ביותר בתחום טיפולי הפנים הוא לבצע אותם אצל קוסמטיקאית מקצועית, בעלת הכשרה רחבה, אשר עוסקת בכך שנים רבות. המיומנות הרבה שהיא רכשה לאורך השנים יצרה מומחיות באבחון ולכן היא מסוגלת להעניק טיפול מדויק לכל סוג של עור ולכל בעיה אשר נראית על עור הפנים.

 

החשש הוא להגיע לקוסמטיקאית שאינה מספיק מיומנת אשר תבצע טיפולים או תציע תכשירים קוסמטיים אשר אינם מתאימים לעור הפנים ועלולים אף להזיק לו.

 

בחירת קוסמטיקאית מדופלמת

מומלץ לכל מי שמעוניין להתחיל בטיפולי פנים, לקבל חוות דעת מחברים או מבני משפחה אשר מבצעים טיפולי פנים אצל קוסמטיקאית זו או אחרת בעיר. אם הם מרוצים מדרך הטיפול, מהאנושיות, מההסברים המקצועיים ומהתוצאות, כדאי מאד להגיע לקליניקה זו.

 

טיפול פנים ראשון

ברוב המקרים הביקור הראשון בקליניקה מוקדש לאבחון מצב עור הפנים ולקביעת תוכנית עבודה בהתאם לצורך. לאחר מכן, מגיע המטופל אחת לשבוע או לחודש בהתאם לתוכנית שנקבעה, כדי לבצע את המשך התהליך, לשביעות רצונו.

 

טיפולי פנים הכוללים פצעי אקנה

מי שסובל מפצעי אקנה, יקבל טיפול אינטנסיבי כדי למגר את התופעה ושלא יישארו צלקות בפניו.

הטיפים לסובלים מאקנה הם:

  • לא להתעסק עם הפצעים, לא לגרד אותם ולא לשפשף אותם בחוזקה בעת הרחצה למרות ההרגשה הלא נעימה שהם יוצרים.
  • כדאי לשמור על תזונה נכונה אשר עשויה להפחית את כמות הפצעים אשר מופיעים מעת לעת, לא לאכול אוכל מטוגן, שוקולד, גבינה צהובה, אגוזים, מאכלים חריפים ופיצוחים.
  • מומלץ לשטוף את הפנים בסבון ולנקות אותן בעדינות באמצעות מטלית לחה נקייה.
  • להשתמש בתכשירים הקוסמטיים כמו ג'ל או משחה ייעודיים אשר הומלצו לשימוש על ידי הקוסמטיקאית במינון שנקבע. התכשירים הללו מכילים את החומרים הנחוצים לעור הפנים ואט אט הם יגרמו לקילופו של הרובד העליון של העור.
  • לא להשתמש בתכשירים שקיימים בבית או שהומלצו על ידי גורם לא מקצועי כדי לא ליצור נזקים אשר עלולים להיות גם נזקים בלתי הפיכים.

המשכיות בטיפול הפנים

טיפולי פנים הם מסוג הטיפולים אשר יש לבצע לאורך זמן ובכל גיל. ככל שתחילת הטיפולים תתבצע בגיל צעיר יותר, כך יישמר העור הרענן והזוהר לאורך שנים רבות.

מי שמתחיל בטיפול ומפסיק תוך פרק זמן קצר, צריך להביא בחשבון את ההשלכות של המצבים הללו, כיוון שעור הפנים מתבגר באופן טבעי וללא טיפול פנים ייראו בו סימני הזמן.

עם קוסמטיקאית ומוכשרת אפשר לצעוד קדימה בדרך הארוכה וליהנות מהמחמאות המתקבלות מכל עבר, על עור פנים הנראה כמו של תינוק.