טיפים להשכרת אוהלים לאירועים

עושים את צעדיכם הראשונים בעולם השכרת אוהלים לאירועים?

להלן מספר טיפים אשר יסייעו לכם לצלוח את התהליך וליהנות מאוהלים אשר יענו על מלוא הדרישות והצרכים שלכם.

טיפים להשכרת אוהלים לאירועים

חשיבותו של איסוף מידע מקדים


כאמור, אם אתם מחפשים אוהלים מומלצים לאירועים, אחת הפעולות הראשונות בהן מומלץ לנקוט, היא איסוף מידע מקדים לגבי האוהלים אשר מוצעים לכם על ידי החברות המשכירות.


כדאי לברר מהם סוגי האוהלים וכיצד הם נבדלים אלו מאלו, מאלו חומרים הם עשויים והאם הם חסינים מפני פגעי מזג האוויר השונים, מהם הגדלים שלהם והאם הם אכן עונים על הדרישות והצרכים שלכם.

 

הבנת מלוא הדרישות והצרכים


בכדי שתוכלו לדעת בוודאות אם אותם אוהלים אכן עונים על הדרישות והצרכים שלכם, חשוב שבשלב הראשון תבינו לעומק מהם אותם הצרכים ובין היתר: עבור כמה אנשים האוהל מיועד, מהו השימוש של האוהל (ארוחה, מנוחה, ריקודים, עריכת סדנה וכן הלאה...), איך אתם רוצים לעצב את האוהל ומה אתם צריכים בכדי ליצור את העיצוב המבוקש, היכן אתם מעוניינים למקם את האוהל ומה גודל השטח אשר מוקצה לצורך המטרה, האם הצורך שלכם הוא באוהל אחד בלבד או שאתם זקוקים למספר אוהלים, מה התקציב אותו אתם רוצים או יכולים להשקיע במטרה, האם אתם מעוניינים להשכיר גם ציוד נלווה.

 

בחירת החברה המשכירה
השלב הבא בהליך השכרת אוהלים יהיה בחירת החברה המתאימה למטרה. כדאי לוודא בשלב הראשון שהחברה הנבחרת הינה מקצועית, מנוסה ואמינה (אם קיימת אפשרות לקבל המלצות על אותה החברה דבר זה יכול להיות גורם משפיע על הבחירה).

מעבר לכך, כדאי לבדוק אלו אוהלים אותה החברה מחזיקה ברשותה, אם הם מתאים עבורכם והאם היא אכן ערוכה לספק מענה על כל הדרישות והצרכים שלכם סביב נושא זה.  

 

בירור מחירים
גם אם התקציב שלכם הוא לא מוגבל או לא מוגדר, עדיין אין שום סיבה שתשלמו יותר כשאתם יכולים לשלם פחות עבור אותו הדבר.


כדאי לבצע סקר מחירים קצר לגבי עלויות האוהלים, על סוגיהם השונים ועל ידי כך לוודא שהשירות אשר מוצע לכם על ידי חברה אכן ניתן במחיר הוגן - מומלץ לשים לב גם לאותיות הקטנות ולוודא שהמחירים כוללים הובלת האוהל למקום ואת התקנתו בשטח (במקרים בהם המחיר .

 

מה כוללים השירותים?
בעת בחירת חברה המתמחה בהשכרת אוהלים לאירועים, כדאי לוודא מה כוללים השירותים אותם היא מציעה לדוגמא: השכרת האוהל בלבד, השכרת האוהל כולל הובלה, התקנה ופירוק וכדומה. חברות רבות אף מציעות חבילות שונות הכוללות גם השכרה של כסאות וציוד נלווה כגון: שולחנות, אמצעי תאורה, פתרונות קירור וכדומה. אם הצורך שלכם כולל גם את הציוד שהוזכר, כדאי לבחור חברה אשר כוללת בין שירותיה גם את האפשרויות המדוברות.

 

המלצות טיולים בארץ
רישום עסקים לאתר
תכשיטים נגד עין הרע
פרסום עסקים באינטרנט - צימפי
רישום המלצה חדשה