טיפים להפקת יום גיבוש מושלם!

יום גיבוש הוא יום שכולו בשביל העובדים שלכם. הנכס הכי יקר לכם בעסק, בחברה ובארגון. על כן, יש לדאוג שהיום הזה יהיה יום שכולו כיף אחד גדול. זהו יום של הבעת תודה והערכה על כל מה שהעובדים עושים מדי יום. אז איך אפשר להפיק יום מושלם? המשיכו בקריאת המאמר ותגלו.

מועד ליום הגיבוש

ראשית רצוי להתארגן כמה שיותר מוקדם ולקבוע את התאריך בו יהיה יום הגיבוש. עליכם להודיע על כך לעובדים שלכם מבעוד מועד וכמו כן לקבל מהם אישורי הגעה. כך תדעו את כמות המשתתפים הצפויה שתגיע ליום הגיבוש. מעבר לכך, גם העובדים יוכלו להתארגן בהתאם לתאריך שנבחר.

הסעות ליום הגיבוש

כאשר יש בידיכם את הנתון המספרי של המשתתפים ביום הגיבוש, תוכלו להמשיך הלאה ולבדוק עם חברת הסעות את המחיר המבוקש על הסעת העובדים ממקום העבודה למקום בו יהיה יום הגיבוש. אם יש עצירות בדרך, עליכם לעדכן את חברת ההסעות. עליכם לבחור בחברה מקצועית ועם ניסיון בתחום. בהתאם למספר המשתתפים, החברה תציע לכם את הרכב הכי מתאים להסעות. זה יכול להיות אוטובוס או מיני וואן.

אטרקציות ליום הגיבוש

ישנן המון אטרקציות שיכולות להתאים ליום גיבוש. תוכלו להזמין הופעה של אמן חושים, הרצאה מעניינת או סדנת צחוק וסדנאות נוספות. מעבר לכך, תוכלו גם לארגן משחק פיינטבול, משחק לייזר תאג או אפילו חדר בריחה. האפשרויות הן בלתי מוגבלות. הכל תלוי בתקציב הכספי שיש לכם עבור יום הכיף. בהתאם לתקציב, תוכלו לבחור האם לקיים יותר מאטרקציה אחת באותו היום.

מה אוכלים?

יום גיבוש בדרך כלל כולל גם אוכל. תוכלו להזמין מקומות במסעדה מומלצת או במידה ואתם מקיימים את יום הגיבוש שלכם בשטח, תוכלו להזמין חברת קייטרינג שתכין אוכל לעובדים. לא משנה מה בחרתם, שתי האופציות טובות באותה המידה. יש כמובן גם להתחשב במזג האוויר, כך שאם יום הגיבוש מתקיים בחורף, אז אוכל בשטח לא יהיה רלוונטי ואתם בוודאות תצטרכו לבחור במסעדה. אם מדובר על יום גיבוש שמתקיים בתקופה חמימה ונעימה, אז יש לשקול את האוכל בשטח. שכן מדובר על חוויה מדהימה לכל דבר.

שורה תחתונה

לא פשוט לארגן יום כיף. מה שכן, אם תתנסו ותעשו זאת לא מעט פעמים, אתם כבר תהיו מומחים ואתם רק תלמדו מימי הגיבוש הקודמים שהפקתם, מה יש לכם לתקן או למה כדאי לשים לב בפעמים הבאות. עליכם גם לשים לב למחירים שהספקים השונים מבקשים מכם ולערוך סקר שוק. כך תהיו בטוחים שלא שילמתם מחירים מופקעים על ההסעות, האטרקציות והאוכל. אגב, תוכלו גם להעביר את משימת הארגון וההפקה לחברות המתמחות בכך. הדבר כמובן כרוך בתשלום לא זול. מה שכן, לפעמים שווה להעביר את משימת הארגון וההפקה לחברות שעושות זאת כבר שנים ובצורה מקצועית.