טיפים לבחירת פנסיון כלבים

המלצות בחירת פנסיון כלביםמעוניינים לצאת חופשה ולבלות זמן ממושך מחוץ לבית? לגיטימי לחלוטין, אך מה קורה כשיש ברשותכם כלב? הרי צריך לבחור מה לעשות אתו – ונראה שהאופציה ההגיונית ביותר תהיה לשלוח את הכלב לפנסיון לכלבים.

 

יש לקבל את ההחלטה באחריות רבה, שכן מדובר במי שיטפל בחיית המחמד האהובה שלכם בהיעדרותכם הממושכת. אם אין לכם בני משפחה או חברים שיכולים לסייע לכם בעניין ולשמור על הכלב, הרי שישנן אפשרויות מסוימות, שהעיקרית שבהן היא פנסיון כלבים, אולם ניתן גם למצוא בייביסיטר לכלב, שקרוי גם "דוג-סיטר".

 

יש לקחת בחשבון את אופיו של הכלב ואת האופן בו הוא עשוי להגיב במצבים מסוימים. כלב הנשלח לפנסיון עלול להיות לחוץ בהיעדר בעליו, במקום לא מוכר. האם ניתן לסמוך על צוות הפנסיון שידאג לכלב ולצרכיו המסוימים? האם יזינו אותו במזון הולם ואיכותי? כלב המואכל במזון שאינו מורגל אליו עשוי לסבול מבעיות עיכול, כגון שלשולים והקאות, שרק יוסיפו על מצב הנפשי הבלתי יציב של הכלב, עקב ריחוקו מבעליו המוכרים והאהובים.

 

פנסיון כלבים הוא מקום בו הכלב משוכן לבדו או בקבוצות קטנות (ואף בזוגות). לעתים הכלוב עשוי לכלול חצר ולפעמים לא. במרבית המקומות הכלב מוצא לטיול התרעננות פעם ביום ואף פעמיים. גם מים ואוכל מוגשים להם. ישנו חיסרון ניכר למדי במקום כזה – תחושה של כליאה, חוסר בתשומת לב אנושית ובאופן כללי – פתרון הרחוק מלתת לכלב את תחושת הבית אליה הוא מורגל משך זמן רב. המקום עשוי להזכיר עמותה לחיות נטושות ולא כבית אוהב וחמים – אולם שוב, תלוי באיזה פנסיון מדובר.

 

מהו יתרון בולט של מקום כזה? המחיר הנמוך שעל הבעלים לשלם עבור כל יום שהכלב שוהה שם. עם זאת, גם המחיר הנמוך עשוי שלא לפצות על ההשלכות של השארת חיית המחמד שלכם במקום הזה.

 

מהו פנסיון ביתי?

מדובר במקום שהוא פנסיון כלבים הנמצא בבית – ביתו של אדם המחזיק בביתו את כלבכם ועל כך מקבל סכום כספי הולם. לעתים בעל הפנסיון הביתי מחזיק מספר כלבים בזמן נתון ולעתים הוא מחזיק רק כלב בודד. הכלבלב האורח נמצא בבית ומקבל תשומת לב הולמת, מה שלחלוטין מקל את השהות שלו הרחק מבעליו. פנסיון ביתי שכזה יעלה יותר מפנסיון כלבים שהוא בעצם פנסיון עם כלובים – וייתכן שהמחיר אף יהיה משמעותי גבוה יותר מפנסיון כלבים סטנדרטי ורגיל שאנו מדמיינים במוחנו; עם זאת, התנאים המעולים שכלבכם מקבל בפנסיון איכותי כזה שווים את המחיר הגבוה.

 

לפני שאתם מכניסים את כלבכם לפנסיון הביתי, בדקו האם בעל הפנסיון שוהה בבית רוב שעות היום, האם יש לו עיסוקים אחרים? במקרה שכן, ייתכן שלא כדאי להכניס את הכלב לפנסיון הזה, שכן הכלב עשוי להיות לבד רוב שעות היום, ללא תשומת הלב האנושית הנדרשת עבורו, תוך שאתם משלמים סכום גבוה. בנוסף, בדקו האם בעל הפנסיון הביתי הוא מקצוען ובעל ידע מתאים ליצירת חיבור מתאים לכלבים, ואינו מקבל כלבים תוקפניים ובעלי מצב רוח, שעשויים לפגוע בכלבים אחרים בפנסיון.

 

חשוב וכדאי לוודא שהכלבים בפנסיון מקבלים מקום הולם למנוחה ושינה – שהוא גם מקורה ומוגן. חשוב גם לבדוק האם המקום כולל השגחה סביב השעון; עניין זה חשוב במיוחד אם הכלבים שוהים יחדיו עם פוטנציאל ליצירת ריב ומתחים מיותרים ביניהם. בנוסף – האם בעל הפנסיון עבר הכשרה מתאימה לעבודה בסביבה עם כלבים? אם תבדקו את כל זה, גדלים הסיכויים ששהותו של כלבכם האהוב תהיה נעימה עבורו, ושכאשר תשובו מהיעדרותכם הממושכת, תזכו לקבלת פנים חמה, אוהבת וידידותית ממנו.

 

כשכשתא - לירן בן צבי אילוף כלבים ופנסיוןאת "כשכשתא" אתם מכירים? 

כשכשתא - לירן בן צבי אילוף כלבים ופנסיון

מתוך ההמלצות על כשכשתא אילוף כלבים ופנסיון בצפון. סוג השירות: אילוף פנסיוני אצל לירן

ממליצה על אילוף פנסיוני אצל לירן. לירן ישב איתנו וביחד ניתחנו את הנקודות שרצינו שיעבוד איתה עליהן, בכל שלב עדכן אותנו בהתקדמות שלה. בסיום הגענו לשיעור משפחתי בו גם אנחנו עברנו סוג של לימוד, ועדיין לא סיימנו, הוא מגיע אלינו הביתה וזמין לשאלות שלנו. ובעיקר יוצאים לחפש חתולים ביחד

רוצים לצפות בעמוד שלו? לחצו כאן >>>