טיולים מאורגנים למרוקו

האם אי פעם חשבתם לצאת לטיול במרוקו? ודאי לא ידעתם זאת, אבל המדינה המדברית הופכת ליעד מבוקש בקרב ישראלים. כך, טיולים מאורגנים למרוקו מתקיימים בהובלת חברות תיירות מוכרות ומציעות מגוון רחב של מסלולים ייחודיים וטיולים המותאמים לקהלי יעד ספציפיים.

 

המדינה המדברית מציעה שלל של אטרקציות, נופים, תרבות עשירה וחוויות שלא תוכלו לחוות בשום מקום אחר. אם הצלחנו לסקרן אתכם, המשיכו לקרוא ובואו ללמוד עוד על היעד שכנראה לא חשבתם עליו!

 

 

4 סיבות לצאת אל טיולים מאורגנים למרוקו

  • קזבלנקה – אחת הדרכים הקלות יותר להפוך עיר לתיירותית, היא להכניס אותה לסרט! המקרה הנ"ל נכון בעיקר לגבי קזבלנקה. מסיבה זו, הרבה מאוד טיולים מאורגנים למרוקו עוברים בעיר הקסומה, הידועה לא רק בשל העובדה שהייתה לוקיישן לסרט מוכר, אלא גם בשל נקודות נוספות; בתי האר-דקו הייחודיים שלה שהקנו לה את הכינוי 'המיאמי של מרוקו', כמו גם מלונות הבוטיק והתרבות העשירה.

  • מרקש – נחשבת לפנינה המרוקנית האמיתית. ליבה הפועם של העיר נמצא בכיכר "Djemma El Fna” המתעוררת לחיים בלילות, עם שלל דוכני מזון, מספרי סיפורים, מאלפי נחשים ועוד. נקודת עניין נוספת בעיר הוא צריח המסגד "קוטבייה" שנבנה מחדש בשנת 1199 ונחשב מאז לאטרקציה המרכזית בעיר.

  • טנג'יר – בעיר מתחולל כעת שינוי מופלא במטרה להפוך אותה ליעד תיירותי נחשק. בעבר, טנג'יר עמדה כעיר המייצגת אמנים, ציירים ובוהמיינים. סמים נמכרו בעיר ללא כל גבולות. במשך השנים נראה שאור הזרקורים עבר לעיר מרקש, אך בשנים האחרונות נראה כי היא שוב מושכת את תשומת הלב. אם ברצונכם לחוות את השינוי על בשרכם ולראות בעיניכם עיר שמצליחה לאזן בצורה נהדרת בין עבר והווה, בחרו בטיול מאורגן למרוקו שעובר גם כאן!

  • לטפס על הרי האטלס – אם אתם זקוקים לקצת טבע, זה הזמן לצאת להרי האטלס. אוויר צלול, נופים מהממים ופעילות פיזית; את כל אלו תוכלו להשיג בטיול של יום או כמה ימים בהרי האטלס. מהעמקים הנסתרים, פסגות אדירות וכפרים צבעוניים יאפשרו לכם להפגש פנים אל פנים עם האוכלוסייה המקומית. ישנה אפשרות למסלולים למיטיבי לכת המעוניינים לצאת לטיול של מספר ימים בהרים עם תרמיל ומפה, ואפשרויות נוספות לאחרים שמעדיפים לאפשר לאחרים לנייד אותם ממקום למקום.

ועוד כמה דברים שכדאי שתדעו

בין אם טיולים מאורגנים למרוקו או טיול עצמאי, כל ישראלי חייב להחזיק אשרת כניסה למדינה. מטיילים עצמאיים יוכלו להצטרף לקבוצה בכניסתם למדינה, ולאחר צאתם מנמל התעופה יוכלו לטייל בעצמם. ובכל זאת, מומלץ לצאת בטיול מאורגן למרוקו מאשר בצורה עצמאית, שכן מדובר במדינה שכמעט ואינה מוכרת. כלומר, מבחינה תיירותית כולם מכירים את הביקוש שלה, ולצד זאת נדמה שכמעט אין מכירים ומודעים לאטרקציות התיירותיות שלה. בואו לגלות יחד איתנו את פנינת המדבר.