טבעות - לא מה שחשבתן

אומנם יש לנו רק עשר אצבעות בידיים, אבל היופי הוא שאפשר להחליף ביניהן לפי החשק וגם לשלב מספר טבעות על כל אצבע להשגת המראה המבוקש. טבעת מקשטת את היד ותורמת למראה האסתטי ולטוטאלוק. מטבעות אירוסין דרך טבעות נישואין ועד טבעות אופנתיות. סצנת הטבעות לא מפסיקה להתחדש בדגמים חדשים במגוון מסחרר של עיצובים משגעים לפי הטרנדים המובילים.
סקירה של העיצובים הבולטים בזירת טבעות היוקרה והטבעות האופנתיות - מחומרי הגלם הפופולאריים ביותר ועד האבנים שמוסיפות טאץ' ייחודי, צבעוניות מרגשת ודקורציות שהופכות את הטבעת לכוכבת על כל אצבע.

 

העיצוב - אסימטריה היא שם המשחק


המראה המינימליסטי הנקי הוא מראה קלאסי על זמני שמתאים לכל תקופה ולכל סגנון. לצדו בולט מראה ששובר את המסגרת הצפויה – טבעות אסימטריות המשלבות גדלים שונים, זוויתיות, מראה שכבתי לא פרופורציונאלי, שילוב מעניין בין חומרים מסוגים שונים, חיתוכים ייחודיים, חוליות מתפתלות ביניהן, שני קווים שאינם מקבלים זה לזה, עיצובים אמורפיים מקוריים המשלבים דקיקות לעובי.

 

המראה - עדינה או מאסיבית? זו השאלה!
עולם הטבעות נחלק לטבעות דומיננטיות במראה דרמטי, עבות ובולטות למרחקים לעומת טבעות דקות ועדינות. הכל תלוי בנוחות הענידה וגם במראה המבוקש. בעונה הקרובה שילובים מעניינים בין טבעות כסף לטבעות זהב בשכבות שמייצרות עומק וכן אבנים גדולות במיוחד, חישוקי טבעות עם עיטורים צמודים שמעניקים לטבעת אופי לצד טבעות דקות להפליא בהן כל פרט נבחר בקפידה ושומרות על מראה מינימליסטי.

 

האלמנט - טיפת מזל
אולי זה החורף שמגיע, אבל טבעות בצורת טיפה כובשות את האצבעות בסערה. אלה הן טבעות עדינות יחסית, המשלבות מראה אובאלי אופנתי יחד עם אבני חן או שיבוצי יהלומים, מגיעות בזהב, כסף סטרלינג ועוד. ניתן למצוא בגוונים שנעים משקוף דרך ורוד סמוק ועד כחול רויאל.

 

המוטיב - קשר חזק
הקשר בינך לבין הטבעת החדשה עומדת להתחזק מהר מכפי שציפית ובצדק. נבחרת הטבעות העכשווית כוללת דגמים ייחודיים עם קשירות מעניינות. פרשנויות עיצוביות של משחק עם חומרי הגלם ויצירת קשרים בדמותם. מקשר צמה המעטר את הטבעת דרך קשר פפיון מעונב ועד טבעת חבלים מכסף סטרלינג עם שיבוצים אבנים שמוסיפות נצנוץ לקשר.

 

הטרנד - טבעת כלבבכם
יש טבעות שאי אפשר שלא להתאהב בהן כמו למשל, טבעות לב. אלה הן טבעות המעוטרות בלב מקושט עם מסגרת משתנה ויהלום או אבני חן ססגוניות. כמו כן, טבעת עם קישוטי לב בצדדים או אבנים קטנות שצורתן כשל לב, טבעת לבבות עוקבים הצמודים זה לזה ומייצרים ביחד חישוק לבבי. יש לבבות עם חוליות ויש לבבות אטומים בשלל עיצובים מרשימים. הטבעת הלבבית תהפוך במהרה ללב הפועם בתיבת התכשיטים.

 

ההשראה - פריחת הטבעות
הטבעות הפרחוניות חוזרות ובגדול. שלל דגמים מקושטים של פרחים שונים מורדים ועד חרציות הנוצצות למרחקים. טבעות עם אלמנט פרחוני מאסיבי וגדול וטבעות עם פרחים קטנים ועדינים. הטבעת נראית מרחוק כמו גבעול והפרח שבולט מעל פני האצבע מוסיף נגיעה יוצאת דופן לאצבע הנבחרת. ואם אתם בענייני השראות מהטבע, אפשר למצוא גם טבעות מקושטות בעלים וטבעות המעוצבות בהשראת גלי הים וחריטות של פרפרים. לא תפסיקו לפרוח מאושר עם הטבעות שמתכתבות עם הטבע.

 

בבואכם לבחור טבעת, חשוב לבחור טבעת ממותג איכותי מוכר, שגם מציע אחריות על הטבעת. בדקו מאיזה חומר עשויה הטבעת והאם זה חומר שמתאים גם לעור רגיש, האם זה חומר בעל תוחלת חיים ארוכה וכיצד לטפל בו במסירות על מנת שמראה הטבעת יישמר לאורך זמן.