טבעות זהב – כיצד קונים טבעת בצורה חכמה?

כעת עולה שאלה, כיצד קונים טבעות זהב בצורה חכמה, מה אנחנו צריכים לעשות ומה אנחנו צריכים לבדוק בשביל לקנות טבעת כזו. לפני שנציג כמה נקודות חשובות בהקשר זה, חשוב להבהיר, שכיום קיימות אפשרויות שונות לרכישת טבעות שכאלה, בין אם זה דרך האינטרנט ובין אם זה בחנויות פרונטאליות, בין אם זה אצל מעצבים פרטיים ובין אם זה ברשתות שמייצרות בפסי ייצור.

 

אנשים רבים, גברים ונשים, אוהבים לענוד טבעות זהב בעיצובים שונים. יש מי שעונד אך ורק טבעת נישואין, יש נשים שעונדות טבעת נישואין ואירוסין גם יחד, ויש כמובן מי שעונד טבעות נוספות, על פי בחירה. בין אם מדובר בטבעות שקיבלו מבני או בנות הזוג, מההורים, טבעות שעברו בירושה במשפחה או טבעות שרכשו בעצמם במהלך השנים.

 

מן הסתם, קיים הבדל בין כל הנקודות שציינו, כאשר הרבה יותר נכון לקנות בחנות או אצל מעצב, אצלם אנחנו יכולים למדוד את הטבעת ולראות אם היא מתאימה לנו, מאשר נניח באתר אינטרנט, שאין לנו מושג אם הטבעת מתאימה לנו, איך היא נראית לנו על היד בכלל ועל האצבע בפרט, כמו כן אנחנו לא יכולים לבדוק לעומק את העיצוב שלה והאם היא חלקה, נקייה, וכל שאר הפרטים שחשוב לדעת עליה.

 

לפני שנסביר כיצד קונים טבעות זהב, יש לזכור עוד, שאנחנו יכולים לקנות טבעות על פי פס ייצור, כלומר מה שיש בחנות תכשיטים, או על פי הזמנה אישית ואז אנחנו צריכים לבחון איזה סגנון עיצוב מתאים לנו, כיצד אנחנו רוצים לעצב את הטבעת באופן שיתאים לאופי שלנו, לדרך בה אנחנו רגילים להתלבש ועוד.

כיצד קונים טבעות זהב בצורה חכמה

ראשית, נבחן את העיצוב של הטבעת, נבחן עד כמה היא מתאימה לנו והאם היא הולמת את מה שאנחנו מחפשים.

 

שנית, נבחן את הזהב עצמו. נברר כמה קראט הוא ונבדוק באמצעות מבחנים שונים, האם מדובר בזהב אמיתי. כמובן, שאם מדובר זהב לא אמיתי, אין לנו הרבה מה להתעסק עם הטבעת. חשוב מאוד לוודא שאנחנו מקבלים אחריות על הטבעת ואישור שמדובר בטבעת זהב אמיתית.

 

שלישית, יש לבחון התאמה של הטבעת לאלמנטים אחרים בהם אנחנו משתמשים, בין אם מדובר בצמידים, שרשראות, בגדים ועוד.

 

ארבע, כשאנחנו בוחרים טבעות זהב, מוטב שנבחן מי עומד מאחוריה, מי מוכר לנו אותה, מי המעצב שאחראי על העיצוב שלה ועוד.

 

חמש, גודל הטבעת, כמות האבנים של הטבעת, מספר היהלומים של הטבעת, אלא דברים שצריכים להשפיע גם על השאלה, האם וכיצד נקנה טבעות זהב, בין אם זה לעצמנו ובין אם זה לבן או בת זוג.

 

לסיום נזכור, רכישת טבעת זהב לא חייבת להיות עסק יקר, אנחנו יכולים למצוא טבעות יפות ומרשימות, גם במחירים נוחים לכל כיס.