למה כל כך חשוב שיהיה לכם ביטוח נסיעות לחו"ל

וכשחושבים על זה, תשלום עבור דמי ביטוח נסיעות לחו"ל הוא אחד הדברים שאתם משלמים עליהם בתקווה שלעולם לא תצטרכו להשתמש בו.

 

למה כל כך חשוב שיהיה לכם ביטוח נסיעות לחו"ל

 

אבל בואו נודה בזה

אתם לא מהססים לרכוש ביטוח רכב כשאתם קונים רכב, או ביטוח דירה ותכולה כשאתם קונים בית. אז למה לא ביטוח נסיעות לחו"ל?

 

האמת היא שקניית ביטוח נסיעות יכולה להיות כל כך זולה, שלא תאמינו, ומה שיותר חשוב זה שאתם קונים שקט נפשי שלא יסולא בפז!

 

ראשית, מה זה בדיוק ביטוח נסיעות לחו"ל

בעיקרון, ביטוח נסיעות לחו"ל נועד לכסות מקרי חירום ואירועים רפואיים בלתי צפויים שמובילים לביטול הטיול, מקרים אישיים, מזוודות אבודות, גנובות או פגועות על ידי חברת התעופה, ומצבים נלווים אחרים שנגרמו במהלך הנסיעה.

 

חלק מפוליסות הביטוח מציעות אפשרויות הוצאות רפואיות נמוכות או גבוהות יותר; הפוליסות הגבוהות הן בעיקר עבור טיולים למדינות עם עלויות רפואיות גבוהות, כמו למשל ארצות הברית.

 

למה כדאי לקנות ביטוח נסיעות לחו"ל?

תדמיינו את זה. ההתרגשות של תאריך היציאה שלכם לטיול הוא ממש מעבר לפינה. חסכתם את כל הכסף שהרווחתם בעבודה קשה, שילמתם עבור הטיסות והמלונות, הזמנתם טיול מאורגן, הבגדים ארוזים וכספי ההוצאות שלכם רק מחכים לבזבוזים.

אבל מה יקרה אם:

  • תצטרכו לבטל את הנסיעה באופן בלתי צפוי.
  • סופה פגעה ביעד הנסיעה שלכם.
  • יש אירוע טרור.
  • אתם חולים או נפגעתם במהלך הטיול.
  • המטען שלכם אבד או נגנב.

גלישה באתר Wobi תאפשר לכם למצוא ביטוח נסיעות לחו"ל שמתאים לצרכים שלכם, ליעד שאליו אתם טסים, למשך הטיול שלכם ולכל המאפיינים שבגינם תרצו להיות מבוטחים. פשוט משווים וחוסכים. זה קל, אבל זה בעיקר משתלם.

 

וזה עוד לא הכול

כמעט בטוח שאם תשתו קוקטייל מלא בכימיקלים בבאלי, ותצטרכו לטוס לבית חולים באוסטרליה בעלות של עשרות אלפי שקלים, הייתם שמחים אם היה לכם ביטוח נסיעות חו"ל. אם נפגעתם מעקיצת קרציות בדרום אפריקה וקיבלתם מספר טיפולים בבית חולים, תשמחו שיש לכם ביטוח נסיעות לחו"ל.

 

בטיול באירופה, אם לקחתם איתכם את המחשב הנייד (חברות הביטוח לא מבטחות אם הוא יהיה ללא השגחה), והוא נגנב, שמחתם שיש לכם ביטוח שחוסך לכם אלפי שקלים להחלפתו. מוטב להיות בטוחים מאשר להצטער, כמו שאומרים. ועבורכם כמשפחה מטיילת, אין דבר שתרצו יותר מאשר לדעת שהילדים שלכם יכולים לטייל איתכם בביטחון.

 

תמיד תעדיפו לשלם עוד מספר שקלים על הביטוח, להיות מכוסים ולטוס בראש שקט מאשר לחסוך כמה שקלים שעלולים לעלות לכם הון תועפות.