חקירות עסקיות ומסחריות.

חקירות מעמד אישי, המכונות גם "חקירות אישות", התמקדו בעבר בחקירת בגידות של בני זוג אשר נחשדו בקיום רומן מחוץ לנישואין, או בניהול "חיים כפולים".

 

חקירות אישות בשנים האחרונות:

בשנים האחרונות, התרחב השימוש בחקירות מעמד אישי וכיום הן משמשות גם ככלי חקירתי יעיל במישור הכלכלי, במצבים בהם מתעורר חשד שבן הזוג שמתכנן בסתר לפרק את הנישואין, מבצע "הברחת נכסים".

 

במקרים שכיחים אלו, בן הזוג מסתיר רכוש וכספים, רושם נכסים על שמו בלבד או במקרים קיצוניים יותר רושם נכסים על שם בני משפחה במעגל השני והשלישי  ומבצע פעולות נוספות המפחיתות את היקף הרכוש המשותף,  כל זאת לקראת חלוקה עתידית של הרכוש, קביעת דמי מזונות, משמורות הסדרי ראייה ועוד.

 

חקירות אישות – הניסיון הוא סוד ההצלחה

חקירות אישות, הן במישור האישי והן במישור הכלכלי, הן חקירות רגישות ביותר ורוויות יצרים, המחייבות את בן הזוג שחש פגוע, לפתוח את ליבו, לחשוף את חייו האישיים בפני החוקר ולהכיר בכישלון מערכת היחסים שטיפח מזה שנים. לכן, לניסיון ולאמפטיה שמגלה החוקר, לדיסקרטיות המלאה, לסיפורי הכיסוי היצירתיים שהוא טווה ולטכנולוגיות המעקב והתצפית המתקדמות אותן הוא מיישם, משמעות קריטית להצלחת התהליך החקירתי.

 

סיקורית איתכם, ברגישות ובנחישות

סיקורית חקירות, הפועלת מזה 40 שנה בתחום חקירות האישות, תלווה אתכם ברגישות ובנחישות בליווי צמוד של עו"ד לענייני משפחה ותחשוף את כל האמת אודות התנהלותו של בן הזוג החשוד בהברחת נכסים, הן בארץ והן בחו"ל וזאת באמצעות שיתופי פעולה נרחבים עם משרדי חקירות בכל רחבי תבל.

 

לייעוץ ולתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות,

התקשרו לאיציק מאיר. טלפון נייד: 053-6202089, טלפקס 03-9646198.