חקירות במישור הפלילי.

חקירות במישור הפלילימספר לא מבוטל של משרדי חקירות, החלו את דרכם המקצועית בביצוע חקירות עבור חברות ביטוח. עם הזמן החלו המשרדים לשווק עצמם גם בשוק הפרטי. חלק גדול מהבעיות אותן יש לפתור באמצעות חקירות במישור הפלילי הן: עבירות כמו: שוחד מרמה והפרת אמונים, גניבה, גניבה ממעביד, זיוף, הונאה ועוקץ, עבירות מחשב וסייבר, התחזות, עבירות על חוק זכויות יוצרים סימני מסחר ומותגים  ועוד.  העניין יכול להתחיל מגניבות מינוריות של כספים, בזיוף מותגים, ואף במקרי  הרג, התאבדות ורצח.  משרד חקירות  העוסק  בחקירות במישור הפלילי  הוא  המקצוען  המתאים שיוכל להעניק לכם מידע קריטי בעניין.

 

על משרד חקירות אמין להעניק את הפתרון הנכון ביותר. כיוון שישנם מקרים רבים בהם נחשפים מניעים נסתרים, יש לבחון היטב ובצורה אובייקטיבית ומעמיקה את כל הצדדים המעורבים, ובעיקר כאשר מדובר בנושא רגיש לכל הנוגעים בדבר.

 

משרדי חקירות   נעזרים במומחים חיצוניים המשתמשים בציוד מקצועי מתקדם לקידום החקירה, כדוגמת: מומחי מחשבים (סייבר, אבטחת מידע וכדומה), גרפולוגים, מומחים לטביעות אצבעות, פוליגרף ועוד.

 

כאשר בחברה מסחרית נחשפות דליפות מידע, ישנה חשיבות עצומה בגילוי מהיר של הבעיה ותיקונה הזריז, בשאיפה לצמצם את הנזק שכבר נגרם ולמנוע נזק עתידי אפשרי. לפיכך, רצוי שהלקוח לא ישתף אנשים בדבר עניין החקירה של משרד החקירות. חקירה כזו עשויה להתנהל לגבי עובדים, חבר דירקטוריון, בעל מניות, או מנהל ולעתים עשויה לדרוש אף עוקב מקצועי ומומחה לחקירות במישור הפלילי.

 

חוקר פרטי  העוסק בחקירות במישור הפלילי.

חוקר פרטי הוא בעל מקצוע שלא רבים מדברים עליו – ועל כן הוא נותר אפוף מסתורין כפי שהוא. עם זאת חוקר פרטי יהיה אדם ישר המשתמש בשיטות פעולה חוקיות לחלוטין. חוקר פרטי בעל משרד חקירות  יפעל  בנאמנות ובדיסקרטיות מלאה עם לקוחותיו. חוקר כזה יהיה תמיד מנוסה בתחומו ויפעל עבור משרד חקירות איכותי, אמין, מוכר וידוע. משרד חקירות זה מפקח על עבודתו של חוקר פרטי ומעניק לו הדרכה והכוונה רלוונטיים. בישראל קיימת פעילות ענפה של חוקרים פרטיים עם רישיון חוקי מטעם משרד המשפטים והכשרה מתאימה ומוכרת על-ידי הגופים הרשמיים.

 

מי זקוק לשירותי חוקר פרטי?

מי נזקק למעשה לשירותי חקירה פרטי? כל אדם, בעל עסק, עורכי דין, רשויות מקומיות, עיריות,  בנקים, חברות, בעלי מפעלים ולעתים אף גוף ממשלתי הזקוק לחקירה מהירה ויעילה, הם  שיפנו לאיש מקצוע כזה. החקירה יכולה להיות על  כל חשד לביצוע עבירות פליליות כמפורט בדין הפלילי.  

 

חוקר פרטי עם ניסיון יוכל  לתת ללקוח פתרון מוצלח ויצירתי לכל בעיה בה הוא עשוי להיתקל. בדרך כלל יהיה זה בן אדם עם ניסיון מרשים שניתן יהיה לסמוך עליו בכל מה שקשור במידע סודי ונתונים רגישים. רצוי לשוחח בדיסקרטיות  עם מכרים, חברים וקולגות ואף עם עורכי דין  ולקבל מהם המלצות על  משרד חקירות מומלץ או משרד חקירות עם מוניטין טוב. חוקר פרטי משרד חקירות  עם עבר מוכח של הצלחות יוכל לספק לכם הפניות ללקוחות מרוצים, מה שלבטח ישקיט את לבכם ואת מצפונכם – שכן לא תהיה לכם יותר סיבה לדאגה. זכרו כי היחסים בין חוקר הפרטי בעל משרד חקירות  לבין הלקוח  חייבים להתקיים על אמון ושקיפות מוחלטת.

 

כאשר אתם בוחרים חוקר פרטי בעל משרד חקירות,  או אז, עליכם לסמוך ולהסתמך על האינטואיציה האישית שלכם. אין חשוב יותר מכימיה אישית מול  בעל משרד החקירות והתרשמות חיובית,  מיכולותיו המקצועיים כמו גם הציוד בו הוא משתמש. אנשים רבים נוטים להתבלבל בין חוקר פרטי לבין בלש, המבצעים עבודה דומה; עם זאת, ישנו הבדל מהותי בין השניים: הציוד והכלים שהתחדשו לאחרונה בחסות פלאית הטכנולוגיה. חוקרים פרטיים העובדים תחת משרד חקירות מסתייעים בציוד המתקדם ביותר, כגון מכשירי האזנה, מצלמות מתוחכמות ועוד מה שמשמש אותם לניהול מגוון חקירות מוצלחות, כמו חקירות ביטוח, חקירות פליליות, חקירות כלכליות והרבה יותר.

 

סיקורית חקירות

איציק - חוקר פרטי

053-6202089