חקירות אישות

חקירות אישותכאשר עולה חשש אמיתי לאמון מצד בן זוג, ישנן שתי שיטות בהן אפשר לנקוט. שיטה אחת היא לפתוח את הנושא  או, להציף אותה על פני השטח, בתקווה ששני הצדדים יקיימו שיחה אמתית  וכנה. שיטה אחרת היא להסתייע במשרד חקירות שימצא (או לא) הוכחות לבגידה, או במילים אחרות: מעקבים אחרי  בני זוג בוגדים. ללא ספק, ההחלטה להסתייע בחוקר פרטי היא במקרים מסוימים בלתי נמנעת, שלא לומר קריטית לגילוי האמת כמו שהיא.

 

מדוע בכלל לפנות למשרד חקירות כאשר עולה חשש לבגידה? מעקב אחר בוגדת או בוגד תסיר דאגה מלב בן הזוג כאשר חששותיו יאומתו או יופרכו. מעבר לכך, במידה שבמהלך החקירה יימצא כי בגידה אכן מתרחשת, ממצא זה יוכל לשמש ראיה במעמד הגשת תביעה לגירושין.

 

חוקר פרטי, הוא שיודע לנהל חקירת אישות בדיסקרטיות מלאה. מיומנותו בחקירה זהירה ודיסקרטית  ומרוחקת ממושא החקירה, מסייעת בחשיפת האמת, אף אם בן הזוג מנסה להסתירה באמצעים שונים.

 

חוקר פרטי – כיצד הוא פועל?

חוקר פרטי מבצע מעקב אחר בן זוג בת זוג , תוך שהוא מתעד את צעדיו  באמצעים אלקטרונים, צילומים, הסרטות והקלטות. למותר לציין, כי  החוקר אינו בא במגע עם הנעקב נעקבת וזאת  על מנת שלא לעורר  חשד  והטרדה! הדיסקרטיות עליה מקפיד חוקר פרטי, מונעת  מהנעקב נעקבת  לגלות את עניין המעקב. עבודת החוקר פרטי, אינה יכולה להיעשות ללא  ציוד מעקב מתקדם המאפשר תיעוד, כיוון שהלקוח חייב להציג ראיות  אודות מה שנתגלה  במהלך המעקב. חקירת אישות (בגידה) עשויה לגלות פרטים שעלולים להיות קשים לבן הזוג החושד חושדת  בבגידה. ציוד מעקב מן השורה הראשונה, שקיים בתחום, עוזר  לחוקר פרטי לתעד "על חם" את בן הזוג בעת כניסתו  לדירת מסתור, צימר או בית מלון עם אדם אחר. זו אף זו, פגישה במסעדה או הפגנת חיבה  פיזית מוגזמת כלפי מישהו שאינו בן זוגו  היא שמדברת בעד עצמה. מנגד, נושאים כאלו ודומיהם, אינם  בהכרח מוכיחים  בגידה, ונקראים לעתים "ראיות נסיבתיות", אולם ללא ספק, כאשר הדברים מתרחשים באופן שיטתי, ניתן להסיק מסקנות ברורות למדי.

 

ככל  שבמהלך המעקב אחר  הנעקב נעקבת, החוקר מצליח לתעד את  מעשה הבגידה, או אז, ניתן להראות באופן ברור, שהצד הבוגד הוא שהוביל להתערערות מערכת היחסים.

 

חשיפת בגידה בסיוע חוקר פרטי זו האפשרות האחרונה והמכאיבה ביותר בה ניתן לחשוף בגידות על-ידי בני זוג. ברם, לעתים קרובות הדבר אינו מתאפשר ללא התערבות חוקר פרטי מקצוען של ממש, שזו מומחיותו בחשיפת בגידות וחקירות גירושין.

 

למותר לציין, כי חוקר פרטי חייב  לשאת ברישיון מטעם  משרד  המשפטים, בכפיפות  לבעל משרד חקירות, ולשמור על החוק והאתיקה, כמפורט בחוק חוקרים פרטיים.

 

 גרושים רבים מעידים על קושי להתגרש בלא ראיות מספקות  שישמשו אותם בית הדין  הרבני המצדיקות את עניין הגירושין.  לכן רובם מסתייעים בשרותי משרד חקירות  שמומחיותו הוא "מעקבי אישות" ובאמצעותו לאסוף ראיות  של ממש  על מנת להילחם בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה.

 

לפיכך, חובה לפנות למשרד חקירות  בעל וותק וניסיון עשיר  עם רישיונות מתאימים  כמפורט בחוק,  קרי,  רישיון לניהול משרד חקירות וכן רישיון חוקר פרטי מטעם משרד המשפטים על מנת להגדיל את הסיכויים לספק עבורכם את הראיות שאתם מבקשים לקבל.

 

סיקורית חקירות

איציק - חוקר פרטי

053-6202089