חקירות אישות וחשיפת בגידות.

חשיפת בגידות.


כאשר עולה חשש אמיתי לאמון מצד בן זוג, ישנן שתי שיטות בהן אפשר לנקוט. שיטה אחת היא לפתוח את הנושא – או, מה שנקרא, להציף אותו על פני השטח, בתקווה ששני הצדדים יקיימו שיחה כנה. שיטה אחרת היא להסתייע בחוקר פרטי שימצא (או לא) הוכחות לבגידה, או במילים אחרות: מעקבים אחרי בוגדים ובוגדות. ללא ספק, ההחלטה להסתייע בחוקר פרטי היא במקרים מסוימים בלתי נמנעת, שלא לומר קריטית לגילוי האמת כמות שהיא.


מדוע בכלל לקחת חוקר פרטי כאשר עולה חשד לבגידה? מעקב אחר בוגדת או בוגד תסיר דאגה מלב בן הזוג כאשר חששותיו יאומתו או יופרכו. מעבר לכך, במידה שבמהלך החקירה יימצא כי בגידה אכן מתרחשת, ממצא זה יוכל לשמש במעמד הגשת תביעה לגירושין.


חוקר פרטי ידע לנהל חקירת בגידה בדיסקרטיות מלאה. מיומנותו בחקירה זהירה ומרוחקת ממושא החקירה מסייעת בחשיפת האמת, אף אם בן הזוג מנסה להסתירה באמצעים שונים.


חוקר פרטי – כיצד הוא פועל?


חוקר פרטי מבצע מעקב אחר בן הזוג, תוך שהוא מתעד את צעדיו בסיוע מצלמה נסתרת ואמצעי הקלטה אחרים. החוקר לא בא במגע עם הנחקר על מנת שלא לעורר את חשדו. הדיסקרטיות עליה מקפיד כל חוקר פרטי ראוי מונעת מהנעקב לגלות את עניין המעקב. עבודת החוקר הפרטי אינה יכולה להיעשות ללא מצלמה נסתרת או אמצעי אחר המאפשר תיעוד, כיוון שהלקוח חייב להציג הוכחות מה שנתגלה במשך החקירה.


חקירת בגידה עשויה לגלות פרטים שעלולים להיות קשים לבן הזוג החושד בבגידה. מצלמה נסתרת מסיעת לחוקר הפרטי לתעד "על חם" את בן הזוג בעת כניסתו לבין מלון עם אדם אחר, פגישה במסעדה או הפגנת חיבה פיסית מוגזמת כלפי מישהו שאינו בן זוגו. מצבים כאלו ודומיהם אינם מוכיחים משהו בהכרח ונקראים לעתים "ראיות נסיבתיות", ברם ללא ספק, כאשר הדברים מתרחשים באופן שיטתי, ניתן להסיק מסקנות ברורות למדי.


ככל שבמשך המעקב אחר הבגידה החוקר מצליח לתעד את הנעקב בעת מעשה, או אז ניתן להראות באופן ברור שהצד הבוגד הוא שהוביל להתערערות מערכת היחסים.


חשיפת בגידה בסיוע חוקר פרטי זו האפשרות האחרונה והמכאיבה ביותר בה ניתן לחשוף בגידות על-ידי בני זוג. אולם לעתים קרובות הדבר אינו מתאפשר ללא התערבות מומחה – קרי חוקר פרטי מומחה בחשיפת בגידות וחקירות גירושין.


חוקר פרטי חייב להיות איש מקצוע מוסמך ומקצועי לעסוק בחקירות פרטיות ומעקבים ולהחזיק ברישיון מתאים מטעם משרד המשפטים. לצורך זה, על חוקר פרטי או משרד חקירות לעבוד על-פי תנאים שנקבעו במשרד המשפטים. לטובת ביצוע חקירה כזו, נדרש ציוד מתאים, כאשר חוקר פרטי מודרני מצויד גם בגאדג'טים שונים, כדוגמת מצלמות זעירות או מכשירי הקלטה קטנים שיכולים להיות חלק נסתר.


גרושים רבים מעידים על קושי להתגרש בלא אספקה של ראיות מספקות לבית המשפט, המצדיקות את עניין הגירושין. על כן, רבים הם האנשים המסתייעים בחוקר פרטי, שיודע לבצע מעקב ולספק באמצעותו ראיות חזקות לבית המשפט לעינייני משפחה ולבית הדין הרבני . חוקר פרטי העוסק בחקירות גירושין הוא איש מקצוע נפוץ למדי בתחום החקירות, כאשר רוב העבודות שמשרדי חקירות וחוקרים פרטיים מקבלים עוסקים בהוכחת הבגידה ובאספקת ראיות לבית המשפט לטובת הצורך בגירושין.


לא מעטים בימינו מסתייעים בשירותיו של חוקר פרטי לצרכי מעקב וחקירות של בגידות או גירושין. רצוי לפנות לחוקרים שבאמתחתם ניסיון בתחום זה, על מנת להגדיל את הסיכויים שיצליחו לספק עבורכם את הראיות שאתם מבקשים לקבל.
על-מנת להיות בטוחים שאתם מעסיקים את החוקר הפרטי הטוב ביותר בצעו מחקר מקיף בנוגע לאיש המקצוע הטוב ביותר שאתם מסוגלים למצוא.


למותר לציין כי משרד סיקורית חקירות בבעלות יצחק מאיר עוסק בחקירות אישות וחשיפת בגידות מזה 40 שנה. המשרד מעסיק עוקבים מקצוענים בעלי רקע ביטחוני קודם נושאים ברישיון חוקר פרטי, חלקם אף מחזיק ברישיון לקיום משרד חקירות פרטיות. חוקרינו בעלי ידע טכנולוגי דיגיטאלי איתן דבר התורם רבות לחקירות ומעקבי איכות - ברמה הגבוהה ביותר ומכאן הדבר משליך על דו"ח החקירה כמו גם על עדויותיהם בבית המשפט לעינייני משפחה ובית הדין הרבני.


יוגדש כי כל תיקי האישות המטופלים במשרדנו, עוברים תחת ידו של בעל המשרד יצחק מאיר, הדואג בין השאר, למדר את התיק ובכך לשמור על דיסקרטיות רבה.אנו מחוייבים ללקוחותינו למן השיחה הראשונית ומדווחים על קרות האירועים בזמני אמת מהשטח, כל זאת על פי רצונות הלקוחות.

 

כללי:
*לצורך יעוץ ופגישת יעוץ ללא עלות כספית בפגישה ראשונית טלפנו ליצחק מאיר בעל משרד סיקורית חקירות טל' נייד 053-6202089.
טלפקס: 03-9646198.
אימייל:itzik 167@walla.co.il
חברות: אנו חברים בלשכת חוקרים פרטיים למן יום הווסדה.
שת"פ: משרד סיקורית חקירות עובד בשיתופי פעולה עם משרדי חקירות בישראל ובחו"ל
אזורי פעילות: כל הארץ ובחו"ל.
זמני פעילות: אנו פעילים כל ימות השנה וזמינים לעבודה 24/7.