חנות חסון כלי עבודה

חנות חסון כלי עבודה היא אחת החנויות המקצועיות ביותר בישראל בנושא מכירת כלי עבודה. חנות זו מרכזת את כל סוגי כלי העבודה הנחוצים הן הידניים והן החשמליים. החל בברגים ובמסמרים ועד המכונות המורכבות ביותר הנחוצות בתחומי הפעילות של כל עסק.

חנות כלי עבודה

היתרון הגדול של חנות כלי עבודה היא העובדה שכל אדם הזקוק לציוד טכני במגוון עצום של מקצועות יודע שבחנות זו הוא ימצא את המבחר הרחב ביותר של האפשרויות ותמיד ירכוש ציוד איכותי המיוצר על ידי היצרנים המובילים בעולם, כיוון שחנות זו מייבאת פריטים מיצרנים מובילים בלבד.

ציוד טכני בטיב מעולה

בין כלי העבודה שאפשר לרכוש כאן, דגמים שונים של מברגות, מקדחות ומקדחה לכוסות יהלום. פטישונים, מסורים שונים כמו מסור חרב, מסור שולחן או מסור פנדל נטען. כמו כן מבחר של אקדחי מסמרים, חותכים, מפוחים שונים, מלטשות ומשחזות.

כאן אפשר לקנות מכונות לחיתוך קרמיקה, רתכות, מערבלי צבע ודבק, מכונות פוליש, פטישים שונים כמו פטישי חציבה. קיימים גם כלי עבודה המסייעים מאד בכל הקשור לתחזוקת הגינה כמו גזמי גדר, גזמי דשא, כלי גינון ידניים וציוד רב נוסף עבור הגינות.

מדובר בציוד מעולה ויוצא דופן המיובא מיצרנים מובילים בכל העולם.

ציוד לתחומי עיסוק שונים

החנות מחולקת לכמה אגפים אשר כל אחד מהם מתמקצע בתחום אחר. לדוגמה פריטים המתאימים לתחומי האינסטלציה כמו צינורות PVC , דגמים שונים של אביזרים בגדלים שונים ולכל מטרה.

פריטים המותאמים לכל מה שקשור לעבודות חשמל, צנרת חיווט, ציוד להתקנת לוחות חשמל ועוד.

כלי עזר עבור עבודות תשתית ובניין הכוללים חומרי גלם כמו חול בדרגות שונות, מלט, לבנים, קרמיקה דבק, חומרי איטום ועוד.

הכול תחת קורת גג אחת

כל מי שזקוק לכלי עבודה ידניים יוכל למצוא כאן מגוון עצום של כלים החל במברגים, פטישים, ארגזי כלים נייחים או ניידים, כל סוגי הברגים והמסמרים בכל גודל ובכל כמות.

הימצאותם של כל הכלים תחת קורת גג אחת מאפשרת לכל איש מקצוע להגיע ולרכוש את הציוד הנחוץ לו כשברור לו שהוא ימצא במקום כלי עבודה רבים מכל סוג, וכך יוכל לבחור את הכלים המתאימים לו ביותר על פי אופן העבודה שלהם ועלותם.

בנוסף לכך, אפשר לקנות כלים ייחודיים המתאימים לשמאים או למודדים כמו כלי מדידה דיגיטליים מדויקים בכמה אופציות המותאמות לצורך של כל איש מקצוע.

נציגי השירות בחנות

מרבית העובדים בחנות הם נציגי שירות מיומנים אשר עובדים במקום פרקי זמן ארוכים. הם בעלי ידע וניסיון רב ולכן יכולים להעניק ייעוץ מקצועי לכל לקוח, להסביר לו את היתרונות ואת החסרונות של כל אחד מהמוצרים כדי שהוא קיבל את ההחלטה המושכלת על כלי העבודה התואם את צרכיו הספציפיים.