חיפוש אחר שירותי עורך דין פלילי

עו"ד פלילי גיא פלנטר

לא לכל אחד מאתנו יוצא לפגוש עורך דין פלילי במסגרת חיי היומיום, ובדרך כלל יהיה מדובר על הסתבכות כל שהיא לאו דווקא בכוונה תחילה. הזדקקות לעורך דין מגיעה בדרך כלל כאשר  מאשימים אתכם בעבירה כל שהיא, ואתם צריכים להגן על עצמכם בבית משפט. בחירה בעורך דין איכותי היא ללא ספק אחת הפעולות הקריטיות ביותר ועל טעות עלולה לעלות בסופו של דבר בעוגמת נפש גדולה.

הסתבכות בפלילים לא חייבת לקרות בכוונה תחילה וישנם מקרים רבים שבהם אדם ביצע שגיאה בתום לב ומחוסר היכרות עם החוק. עו"ד פלילי מומחה יבצע את כל הפעולות הנדרשות על מנת למזער נזקים ומומלץ לפנות אליו כמה שיותר מהר כבר בתחילת הדרך.

שופטים אותך לחומרה

משפט פלילי אינו דומה למשפטים מסוג אחר כמו למשל תעבורה או צבאי, והעונשים שעלולים לקבל הם חמורים מאוד ויכולים להגיע גם לכמה שנות מאסר. על כן הפניה לעורך דין היא דבר שאי אפשר לוותר עליו וחייבים לעשותו במהירות. כדאי לבחור בעורך דין בעל ניסיון בייצוג של נאשמים בתחום שבו מאשימים גם אתכם. ישנם תחומים רבים ומגוונים ולא כל עורך דין יתאים לכם.

 

עבירה שמתבצעת בתקופת הצבא כפופה לנהלי צה"ל ובמקרים רבים ידון בה בית דין צבאי שמונה לשם כך. עורך דין צבאי יכול להיות גם כזה שמתפקד בתור עורך דין בתחום הפלילי וככל שיהיה לו יותר ניסיון, כך הוא יצליח להגיע לתוצאה טובה יותר בעבורכם. הייצוג בבית משפט צבאי הוא כמו בבית משפט אזרחי אך במקרים רבים העונשים עשויים להיות מופחתים. מאידך הרשעה בעבירה בגיל צעיר עשויה להשפיע קשות על העתיד של כל חייל משוחרר.

בעיות בעבודה

ישנם רבים שמסתבכים במקום העבודה והסיבות לכך יכולות להיות גניבה של כספים, מעילה ועוד. עבירות צווארון לבן הן בעיתיות, שכן הן משליכות על כל השגרה של העובד. במהלך משפט כזה העובד עלול למצוא את עצמו בבית או מפוטר עד שיתברר מצבו המשפטי. על כן יש לפנות מיד לעורך דין שימצא את כל האפשרויות שניתן.

 

משרד עורכי דין גיא פלנטר עוסק בתחומים רבים של עריכת דין ביניהם דין פלילי ומחזיק בצוות מיומן של עורכי דין מנוסים וותיקים בתחום. חלק גדול מעורכי הדין פעל בעבר בשירות הפרקליטות, כך שהוא מכיר היטב את הצד השני ויודע כיצד לפעול מולו. מומלץ לפנות ולהתייעץ על נושאים שונים או האם נקלעתם לצרה.