חדר קריוקי – המקום האידיאלי לחגוג אירוע

כשאנחנו רוצים לחגוג יום הולדת, יום נישואין או כל אירוע אחר, אנחנו נוטים לבחור באחת מן האופציות הבאות. אירוע במקום מוכר ואהוב, אירוע ביתי, אירוע במקום פתוח, אירוע במסעדה או מועדון או שאנחנו בוחרים לערוך במקום מיוחד. לשם כך בדיוק אנחנו רוצים להציע לכם חדר קריוקי, המקום האידיאלי לערוך בו אירועים מסוגים שונים.

 

הרעיון של חדר קריוקי הוא ייחודי, מדובר בחדר שמכיל מקרן ענק ומכונת קריוקי שמשמיעה מוזיקה ברמקולים של החדר, אליה מחובר מיקרופון, וכך כל מי שרוצה יכול לעלות ולשיר שיר שהוא אוהב, בתנאי כמובן שהשיר נמצא במערכת. על פי רוב, מערכות קריוקי מכילות שירים מסוגים שונים, בין אם מדובר בשירים עבריים או שירים לועזיים, שירי רוק, פופ או כל שיר אחר.

 

במסגרת חדר קריוקי ניתן לערוך מגוון רחב של אירועים, וניתן לשלב בזמן האירועים הפעלות שונות שקשורות לקריוקי. כך למשל, אפשר להשתמש בחדר קריוקי לצורך יום הולדת, יום נישואין, מסיבת גיבושים לצוות עובדים, מסיבת גיוס וכל אירוע אחר, אפילו אם מדובר בערב שכולו בילוי רגיל של חברים ובני משפחה. אין צורך באלמנטים מיוחדים, אין צורך בסיבה מיוחדת בשביל לחדר קריוקי. כל אחד יכול למצוא את האירוע שהוא בוחר לערוך במקום.

 

לפני שנציג את ההפעלות השונות שניתן לערוך במסגרת חדר קריוקי, צריך לומר, החדר עצמו הוא מרווח ויחסית גדול, תלוי כמובן בכמות המוזמנים, ניתן למצוא לכמות גדולה או קטנה יותר של אורחים, וחלק מהשירות שמקבלים במסגרת החדר, אפשר ליהנות משתייה ואוכל על פי הזמנה. העלות כוללת הן את השכרת החדר והן את השתייה והאוכל. השכרת החדר היא על פי משך זמן שנקבע מראש.

אילו הפעלות ניתן לערוך

ובכן, במסגרת אירוע בחדר קריוקי, ניתן לבצע הפעלות שונות. למשל, ניתן לעשות תחרות שירה בין כל האורחים, כאשר האורחים השונים הם גם השופטים. ניתן לערוך תחרות בו כל אחד מהאורחים צריך לנחש מה הם השירים שהאורחים בחרו או מי בחר את השיר הבא אשר אמור להיות מושמע.

 

ניתן לשלב במסגרת האירועים גם שתייה ואוכל, אחד המשחקים הפופולאריים ביותר בקרב מבוגרים למשל, כל מי שלא מצליח לנחש נכון, חייב לשתות עוד קצת אלכוהול ואז לעלות לשיר. מן הסתם, ככל ששותים יותר (ולא בהגזמה) כך השירה משתנה, תהיו בטוחים שיהיה מי שיצלם ויעלה סרטון של זה ברשתות חברתיות ובקבוצות וואטסאפ שונות.

 

לפני סיום צריך לומר, אם אתם מעוניינים לשכור חדר קריוקי, יש לעשות זאת מספר ימים או שבועות מראש, תלוי בחדר ובמיקום שלו, שכן ייתכן מאוד שיהיה לו ביקוש רב וחבל מאוד להפסיד את המקום בגלל זה. באופן טבעי בימים ספציפיים, כמו סילבסטר, יום העצמאות וכדומה, יהיה ביקוש גדול יותר לחדרים.