חברת Greenspot – לעתיד תחבורתי ירוק יותר!

כידוע, המגמה בענף התחבורה היא מעבר לרכבים חשמליים בשל התרומה הגדולה שלהם בהפחתה משמעותית בזיהום הסביבה. הערכה היא שבעוד עשור מהיום, כמות הרכבים החשמליים שיהיו על הכביש תהייה זהה לכמות הרכבים הרגילים שמונעים באמצעות דלק. בישראל השינוי מתעכב למעשה בגלל חוסר בתשתיות עבור עמדות טעינה לרכבים חשמליים. אולם, כאן נכנסת לתמונה חברת Greenspot. חברת Greenspot זיהתה זה לא מכבר את הצורך האקוטי בהפחתת זיהום הסביבה והמעבר לנהיגה ברכבים חשמליים והחלה לספק פתרונות גישה נוחים לתחנות טעינה לרכב חשמלי, באמצעות השקעה גדולה בתשתיות במרחב הציבורי והפרטי.

 

חברת Greenspot – לעתיד תחבורתי ירוק יותר

פתרון מקיף ונגיש 

חברת Greenspot פועלת לצד רשויות מקומיות רבות וכן בעלי דירות ונכסים ומעניקה מענה חדשני לעתיד התחבורה. החברה עסוקה רבות בבנייה של תשתיות לרכבים חשמליים ומציעה מגוון פתרונות מהפכניים על מנת לגרום לכל

 

הניידות שלנו להיות הרבה יותר אפקטיבית, בת קיימא ונוחה!החברה מתמקדת בפתרונות מקיפים לעמדות טעינה עבור כל מי שרכש רכב חשמלי בידיעה ברורה שפתרונות אלה יעלו את מספר הרוכשים ויצרו תשתית איתנה לכל מי שמבקש לרכוש רכב חשמלי. חברת Greenspot מעניקה פתרון מושלם והרמטי החל מהתקנה של תחנות טעינה חכמות וכן בניהולן השוטף ובנוסף, החברה מספקת תחנות תחבורה שיתופיות ללא עלות.

 

עמדות טעינה לרכב חשמלי   

כל רכב חשמלי יהיה זקוק לחשמל על מנת שיצליח להיטען. יש סוגים שונים של עמדות טעינה ושיטות טעינה שונות, לרוב הטעינה תתבצע עלי ידי כבל הטענה שמתחבר לעמדת טעינה לרכב חשמלי. עמדות הטעינה לא מאפשרות הטענה אם לא קיימת הארקה והשימוש בהן הוא בטיחותי ומונע התחשמלות.

כיצד עמדות טעינה תורמות לסביבה?      

אין ספק כי שימוש ברכב שמונע על דלק הוא הרבה יותר מזהם, כך שמבחינה זו יש לרכבים החשמליים השפעה הרבה יותר חיובית על הסביבה בהפחתת זיהום אוויר מנפט, הפחתה משמעותית מפגעים סביבתיים מכל תהליך הפקת הנפט ממעמקי האדמה, תהליך הזיקוק שלו, ההובלה שלו, האחסון ושאר נזקים אקולוגיים. עמדות טעינה יציבות ונגישות שמיועדות לרכב חשמלי, יגרמו לאוכלוסייה רבה לעבור לנהיגה בסוגי רכבים אלו, כל עוד ישתכנעו שקיימת תשתית זמינה וקלה לעמדות טעינה בכל מקום שאליו יבקשו לנסוע.

 

מעבר לכל אותם יתרונות סביבתיים וכן יתרונות כלכליים של שימוש ברכבים חשמליים שנטענים באמצעות עמדות טעינה, עבור מדינת ישראל מדובר גם בהיבט אסטרטגי של הפחתה משמעותית בתלות בייבוא נפט ממדינות זרות שמקורו לא פעם גם במדינות שהן עוינות לישראל.

 

התקדמו גם אתם לרכבים חשמליים! לעתיד טוב ובריא יותר עבור כולנו!
לאתר של חברת
Greenspot - https://www.greenspot.co.il