וילות יוקרה וחדרי אירוח

וילות יוקרה וחדרי אירוחבמלונות מטיילים, תוכלו למצוא את כל מה שאנחנו אוהבים בישראל: מנופים מדהימים, דרך יחס אישי שאין שני לו, מגוון פינוקים, פרטיות ואווירה כפרית נפלאה המזכירה לנו את המקום המופלא בו אנו נמצאים – גם אם אנו רחוקים ממנו קילומטרים בודדים בלבד, שכן מדובר בארץ ישראל, שהיא קטנה, ועם זאת – עוצמתית. וילות יוקרה וחדרי אירוח הם אפשרות מעולה לבלות את החופשה שלכם בכל מקום שתבחרו ברחבי הארץ.

 

בוודאי שלא כל יחידת דיור או בקתה שנבנתה בחצר האחורית יכולה לספק את החוויה לה אנו כמהים – אירוח כפרי או אירוח יוקרה. מסיבה זו, כדאי לקבל המלצות אמיתיות מקרובים או חברים שכבר התאכסנו במקום, לבחון המלצות של אנשים שכבר התארחו במקום זה (ניתן למצוא כאלו ברחבי האינטרנט, ללא חשש קל שבקלים). אפשר גם להתקשר ישירות למקום האירוח ולברר פרטים חשובים שיסייעו לכם להפוך חוויית הנופש למושלמת ובלתי נשכחת.

 

בענף אירוח היוקרה ובענף חדרי האירוח, ישנם אתרי אינטרנט שונים בהם אפשר למצוא נופשונים. מחפשים חופשה רומנטית בבידוד מוחלט? תוכלו לבחון אפשריות של דירות אירוח כפרי במקומות מבודדים. מבקשים לנפוש יחד עם החבר'ה או מספר משפחות? ישנם מקומות המציעים בקתות נופש הקרובות אחת לשנייה. תוכלו לטייל ולסקור את נופי הצפון הנפלאים וליהנות מקרבה לשמורות טבע, כמו גם לאתרי נופש יפהפיים. בחלק מהמקרים תהיו זכאים, במסגרת האירוח, גם להנחות על אטרקציות קרובות.

 

בכל אתר אירוח כפרי אפשר למצוא פינוקים רבים, שחלקם כלולים במחיר החופשה וחלקם דורשים תוספת תשלום. על אילו פינוקים אנו מדברים? למשל ארוחת בוקר מפנקת או מסעדות איכותיות בקרת מקום.

אווירה כפרית מופלאה

האווירה הייחודית הקיימת בבתי הארחה בקיבוצים, למשל, היא שלווה ורוגעת במיוחד – ומכניסה מימד נוסף למושג "חופש" כפי שאנו מכירים אותו. שקט, כבישים ללא מכוניות כמעט ומרחבים מוריקים. זהו נופש אמיתי שאנו מבקשים לטובת נפשנו העייפה משגרת העבודה השוחקת והאפרורית. מנוחה היא אינה מותרות – מדובר בצורך אמיתי ובזכות מולדת של כל אישה ואיש. וילות יוקרה וחדרי אירוח ניתן למצוא בשלל קיבוצים ברחבי הארץ

חופשה משפחתית – עם ילדים

מהו אחד המקומות המתאימים ביותר לנופש משפחתי? נכון מאוד! הקיבוץ. קיבוצים ברחבי הארץ הם בין המקומות המתאימים ביותר לנפוש בהם – בין אם באופן חד פעמי ובין אם באופן עקבי. בקיבוץ תוכלו למצוא בריכה (גם בריכה לילדים), והסביבה די בטוחה כך שילדים יכולים להסתובב בהם – גם ללא ליווי מבוגר. כך גם ההורים יכולים ליהנות מהחופשה, מבלי שנפשם תהיה טרודה על העת בענייני השגחה על הילדים.

חופשה רוגעת – לגוף ולנשמה

מתכננים נופש בסופ"ש? מחפשים מקום בו תוכלו להעביר סופ"ש רגוע במיוחד? נראה שאירוח בחדרי אירוח בקיבוצים יכול להיות מקום נהדר לכך, שכן בסופי שבוע ניתן להרגיש ולספוג שלווה ורוגע ללא תחרות.

 

חופשה משפחתית אמיתית

וילות יוקרה מאפשרות חופשה משפחתית אמיתית – גם למשפחה המורחבת. ניתן לשריין מראש מספר חדרים ולהבטיח כך נופש עם כל בני המשפחה המעוניינים בכך. חלק מהקיבוצים מציעים גם מקום לקיים בו אירועי שבת חתן ואירועים אחרים, תוך שצוות ההפקה של הקיבוץ דואג לעניינים  כמו אוכל, אולם, חדרי שינה).

 

חופשה לא רגילה

בעיקר עבור אלו החיים באזורים העירוניים של ארצנו, הרי שנופש בווילות יוקרה באזור הכפר הוא הדרך הטובה ביותר לשבור את השגרה. אין מה להשוות בין האווירה הכפרית הרוגעת לאווירה העירונית הלחוצה והדחוקה. חופשה כזו עשויה להביא לריפוי הנפש באופן ששום חופשה מסוגים אחרים אינה יכולה.

 

 

 

 תגיות: