איך למצוא חברה מומלצת להוצאת ויזה לארה"ב

אתם עומדים סוף כל סוף להגשים את החלום הגדול שלכם ולטוס לארצות הברית. אולי תבקרו את הקרובים בפלורידה, תשתתפו במשחק קזינו בלאס וגאס או שאולי ניו יורק היא היעד שלכם הפעם. כך או כך, אינכם יכולים להיכנס לשטחה של ארצות הברית ללא הוצאת ויזה לארה"ב. זהו תהליך ארוך ועלול להית מעט מורכב, כך שחשוב להיערך בהתאם.

ויזה לארהב

 

הוצאת ויזה לארה"ב – מה זה כולל?

אם אתם מעוניינים להוציא ויזה לארה"ב, תצטרכו לעבור 4 שלבים עיקריים:

  • מילוי טפסים – הדבר הראשון שעמו אתם צריכים להתחיל הוא מילוי טופס ds160. זהו טופס שנועד לספק לשגרירות ארצות הברית כמה שיותר פרטים עליכם, והוא חיוני על מנת לאפשר לכם כניסה למדינה. חשוב למלא את טופס בשפה האנגלית ובדיוק רב. מילוי בלתי נכון, שגיאות כתיב או טעות במילוי הפרטים – כל אלה עלולים להוביל לעיכוב בקבלת הוויזה שלכם ואף לפסילה.
  • משלמים את האגרה – אם אתם מעוניינים בכך שיטפלו בבקשתכם, יש צורך לשלם אגרה בסכום של 160 דולר. קיימת אפשרות לשלם בדואר, אך קל יותר לעשות זאת דרך אתר האינטרנט.
  • קביעת פגישה וראיון בשגרירות – בהמשך לתהליך קבלת הוויזה שלכם, יהיה עליכם לעבור ראיון בשגרירות בתל אביב או בירושלים. מכיוון שהתורים ארוכים (בייחוד בתקופת התיירות העמוסה), חשוב לקבוע תור מראש, עוד לפני שאתם ממלאים את הטפסים. יש להביא את כל המסמכים הנחוצים, כולל תמונת פספורט. מעבר לכך, יש צורך ללבוש בגדים נקיים והעיקר – לא להילחץ. אם אין לכם מה להסתיר, תוכלו לעבור את הריאיון תוך 2 דקות.
  • מקבלים את הוויזה – אם הכול עובר בשלום, אתם מקבלים לידכם את הוויזה המיוחלת.

 

מדוע כדאי לפנות לחברה מקצועית בעת הוצאת ויזה בארה"ב?

כפי שראינו, תהליך הוצאת ויזה לארה"ב עשוי להיות תהליך מורכב. נדרשת סבלנות בעת מילוי הטפסים וכמובן – הכנה לראיון. אם אתם רוצים לחסוך לעצמכם זמן יקר, טרטורים וימי לחץ, כדאי לפנות לחברה מקצועית שתפיק עבורכם את הוויזה ותלווה אתכם בכל השלבים הנחוצים. בדרך זו תוכלו להגדיל את הסיכויים שלכם לקבל את הוויזה במהירות כדי שתוכלו לטייל במקומות כמו גבול מקסיקו, דיסני וורד, ברוקלין ועוד.

 

איך בוחרים חברה להוצאת ויזה לארה"ב?

כעת כל שעליכם לעשות הוא לבחור את החברה שתספק לכם שירותי הוצאת ויזה לארה"ב. על כן, חשוב להביא כמה פרמטרים בחשבון. ראשית, כדאי למצוא חברה שיש לה ניסיון רב בהוצאת ויזות. חברה כזו מכירה את כל הדרישות של השגרירות והסעיפים של הטפסים שיש למלא בקפידה. היא יכולה לעשות עבורכם את העבודה ולהכין אתכם לראיון. שנית, כדאי לבקש המלצות מחברים או בני משפחה שכבר עברו את תהליך הוצאת הוויזה ויכולים להמליץ לכם על חברה איכותית. ולבסוף, הסתמכו על עצמכם: תרימו טלפון לכמה חברות בקשו לראות המלצות כתובות של לקוחות וכך תדעו שבסבירות גבוהה בחרתם נכון.