התלות של עסקים קטנים ביועץ עסקי עלתה

אריה כהן יועץ עסקי

אומרים שאין חכם כבעל ניסיון. יועץ עסקי הוא חלק בלתי נפרד מהדרך שלכם להצלחה ובעזרתו ניתן לצמצמם את הניהול הבעייתי בעסק, להתמקד בעיקר ולהגיע לתוצאות. לא פלא שהתלות ביועצים עסקיים גדלה בשנים האחרונות. יותר ויותר יזמים צעירים מבינים כי כדי להגשים את שאיפותיהם הגבוהות הם יצטרכו לפתוח עסק משלהם וליצור את המציאות של עצמם. אותם צעירים וחסרי ניסיון זקוקים למורה דרך, חונך או יועץ עסקי כאמור, שיובילו אותם בדרך הבטוחה לניהול תקין של העסק החל מיום הפתיחה שלו.

מדוע יועץ עסקי חשוב לכל עסק כיום:

יועץ עסקי יהיה אדם בעל ניסיון עבר בתפקידים ניהול שונים, אדם מלומד בדרך כלל או כזה שחווה הצלחות רבות על בשרו וכעת דוגל בהעברת הידע הזה הלאה. באמצעות הניסיון שצבר יוכל לעזור לאלה חסרי הניסיון שנוטים לעשות טעויות רבות בניהול העסק, מבזבזים כסף רב על אותן טעויות ואז נשאבים לסחרור הלוואות שקשה לצאת ממנו לאחר מכן.

האם כדאי ללכת על הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים?

אחד היתרונות של היועצים העסקיים הוותיקים הוא שאלה מקושרים מאוד לגופים שונים המסייעים במתן הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים. אותם גופים כמו חברות ביטוח, חברות אשראי וגופים חוקיים נוספים הפועלים תחת אישורים ופיקוח של משרד האוצר. בדרך כלל יהיו אלה ריביות אטרקטיביות יותר מאשר בבנק וגם דרישות פחות נוקשות, ודאי אם אתם מגיעים אליהן באמצעות אריה כהן היועץ העסקי שלכם.

הלוואות לעסקים קטנים – האם כבר אי אפשר להקים עסק ללא הלוואה?

אם לא חסכתם כסף במשך שנים, הרי שיהיה לכם קשה לפתוח עסק ללא הלוואה. הלוואות לעסקים קטנים הוא שוק לא רע שגם הבנקים וגם חברות אשראי שונות נוטות לתת קרדיט ליזם המתחיל ובהתאם למצבו בחשבון יכולות ל"שחרר" לו תקציב מסוים לטובת פיתוח העסק שלו. כמובן שכולם יבקשו תכנית עסקית מקצועית ומסודרת.

מי יכול לעזור לי עם גיוס משקיעים לפיתוח העסק שלי?

גיוס משקיעים לפיתוח עסק חדש או קידום עסק קיים הוא לא פשוט כלל. רבים מהיזמים לא יודעים אפילו היכן להתחיל. אריה כהן הנו יועץ עסקי מנוסה, הפועל שנים רבות בתחום הייעוץ העסקי במגזר הפרטי, הציבורי והעסקי ומקושר למשקיעים רבים המחפשים הזדמנויות טובות לקצור עוד רווחים. אותם משקיעים יהיו מוכנים לשמוע יותר מפי יועץ עסקי וותיק, מאשר מפי יזם בתחילת דרכו ולכן כדאי לכם ל"הצטייד" עם יועץ מקצועי ומנוסה משלכם כדי להשיג את המטרות שלכם.