מהי השתלת שיער בשיטת FUE?

ההבדלים בין שיטות שונות של השתלות שיער באים לידי ביטוי באופי ההשתלה המבוקשת ובכמות או גודל השתלים המושתלים. בהמשך, יש להביא בחשבון את הציוד הרפואי שבו הרופא משתמש על מנת לבצע את ההשתלה ואת אופן הוצאת השערות מהאזור התורם. כמו כן, ההבדלים באים לידי ביטוי בדרך שבה משתילים את השערות במקום החדש שלהן.

 

 

השתלת שיער FUE

השתלת שיער FUE מהווה את השדרוג של השתלת השיער הרגילה בשיטת FUT. בשלב הראשון, מה שעושים על מנת לבצע השתלת שיער FUE זה להוציא זקיק שערה מהאזור התורם. את זקיק השערה מוציאים מהאזור התורם באמצעות מחט בעלת קוטר מיניאטורי, כך שהתוצאה היא מינימום כאב והעדר תופעות לוואי או סימנים אחרים.

 

בשלב השני, מה שעושים בשיטה של השתלת שיער FUE זה להשתיל את זקיק השערה באזור המקריח. זה גם השלב שבו אפשר לראות את ההבדל בין שיטת השתלת שיער FUE לבין שיטות אחרות: בשיטת FUE לא נשארת צלקת, ההחלמה אורכת כ-5 ימים בלבד וניתן לבצע יותר מהשתלה אחת.

 

השתלת שיער בטורקיה

אחת הדרכים לבצע השתלת שיער FUE היא לטוס לטורקיה. מלבד הקרבה הגיאוגרפית בין טורקיה לישראל, המחירים של השתלת FUE מעבר לים נמוכים משמעותית בהשוואה לאלו שיש בארץ. במקביל, יש ביקוש גבוה להשתלת שיער בטורקיה – גם מטעם ישראלים וגם מטעם תושבי מדינות אחרות – מה שתורם לעלייה ברמת המקצועיות ולירידת מחירים.

 

כאשר שוקלים השתלת שיער בטורקיה כדאי לתאם מהארץ בקליניקות מוסמכות ובבתי חולים ציבוריים. אם רוצים לוודא את רמת המקצועיות של המשתיל, כדאי לבדוק איזה ניסיון יש לו עם שיטת FUE ובאיזה עוד שיטות הוא מתמחה.

 

השתלת שיער בשיטת FUE או DHI?

השוואה קונקרטית יותר מאפשרת בדיקה של השתלת שיער בשיטת FUE מול שיטת DHI. בשיטת DHI לא צריך לגלח את השיער המושתל, כי מבצעים שלושה שלבים שונים: קודם מוציאים את זקיקי השערה באמצעות עט טינטיום, לאחר מכן מכניסים כל זקיק שערה באופן נפרד ולבסוף מזריקים אותם אל האזור הרצוי.

 

היתרון של שיטת DHI לעומת שיטת FUE הם שלא צריך לבצע חתכים זעירים וההחלמה מהירה יותר. מצד שני, שיטת DHI מתאימה לפחות אנשים בהשוואה לשיטת FUE ולכן היא גם פחות נפוצה.

 

לסיכום, כדאי לבחון לעומק את האפשרות של השתלת שיער בטורקיה ולהתאים את השיטה הנבחרת למצב השיער ולתוצאות שרוצים להשיג.