שלטים

עשיתם לא מעט מאמצים כדי להקים את העסק החדש שלכם? אתם רוצים לעשות כל מה שאתם יכולים כדי שהוא יצליח? אם כך, כדאי שתדעו שלפעמים כל מה שצריך להוסיף לעסק זה שלט. שלטים אומנם לא יכולים לבוא במקום פרסום באינטרנט או בכל מיני פלטפורמות אחרות, אך מצד שני, הם כן יכולים לגרום לאנשים להיכנס דווקא לחנות או למשרד שלכם. בנוסף, כמובן שעסק שיש לו שלט נראה רציני יותר ולכן לא כדאי שתוותרו על כך. זה לא משנה אם אתם זקוקים היום לשלט שיעמוד בכניסה לבניין, על דלת המשרד שלכם או על שלטים קטנים שיכללו את השמות של בעלי התפקידים במשרד, כי מה שבטוח זה שכדאי יהיה לפנות אל חברה רצינית ומקצועית להזמנת השירות הזה. 

 

איך מעצבים שלטים יפים? 

הדילמה שלכם היא לא האם אתם רוצים שלט לעסק אלא איך ליצור את השלט הכי יפה שיש? מתלבטים? אם כך, אנחנו בהחלט יכולים להבין אתכם, כי עיצוב שלטים זה לא עניין של מה בכך. יש הרבה מאוד פרטים שצריך לקחת בחשבון, כמו לדוגמא: 

 

  • כמה גדול צריך להיות השלט שלכם? 
  • האם אתם רוצים שהוא יהיה מואר גם בחושך? 
  • האם אתם רוצים שהוא יהיה בצורה מסוימת? 
  • האם אתם רוצים שהוא יהיה בולט הרבה יותר משלטים אחרים באזור? 

 

בנוסף, כמובן שאתם צריכים גם לקבל החלטות חשובות כמו: באיזה גופן תרצו שהכיתוב יהיה על השלט? והאם יש צבעים מסוימים שאתם מעדיפים לעומת צבעים אחרים? האם אתם רוצים גם לשלב בעיצוב השלט את הלוגו של העסק שלכם או אולי את מספר הטלפון ליצירת קשר? השמיים הם הגבול מבחינת העיצוב ולכן בהחלט יש טעם לפנות רק אל חברה שתוכל לעזור לכם גם לקבל את ההחלטות הנכונות. לא תמיד עיצוב של שלט שייעשה על ידי בעל העסק יהיה הכי יפה שאפשר ולכן, אם ניתן להיעזר במומחים בתחום, מה פתאום שתוותרו על כך? 

 

כמה תשלמו על השלט החדש שלכם? 

זה לא משנה אם אתם מזמינים שלט אחד גדול לעסק או כמה שלטים קטנים, כי מה שבטוח זה שאם אתם יכולים לא לשלם הון עתק, תעדיפו זאת. זו הסיבה שבגללה אנחנו מציעים לכם לבדוק, להשוות ולראות כמה יעלה לכם אותו מוצר בדיוק בכמה חברות שונות. מה שכן, יש לקחת בחשבון גם את השאלה מאיזה חומרים עשויה השלט שאתם מזמינים ובנוסף, האם המחיר כולל הובלה? יתרה מכך, כדאי גם לבדוק האם המחיר שמציעים לכם כולל גם את שירותי תליית השלט כי לא תמיד קל להתמודד עם המשימה הזאת לבד. בדקו כל מה שאפשר מראש ותראו שבסופו של דבר תצאו מרוצים מהתוצאה הסופית ומהשלט שתתלו בעסק.