קל אוטו - מכירה והשכרת רכב
הצפירה 18, תל אביב-יפו    הצג מספר טלפון

הוספה למועדפים המלץ על עסק זה שלח למערכת תלונה על בעל העסק


השכרת רכב במחירים אטרקטיביים

ישראל, הינה אחת המדינות היקרות בכל הקשור לאחזקת רכב. קחו את מחירי הרישוי של הרכב בכל שנה, ביטוחי הרכב, הוצאות הדלק, החניות היקרות בערים המרכזיות בארץ, תחזוקת הרכב ותגיעו להוצאות המגיעות לאלפי שקלים בכל חודש. לכן חשוב לדעת שהיום, ניתן למצוא פתרון יעיל לחסכון כספי - השכרת רכב במחירים אטרקטיביים לזמן קצר וגם לזמן ארוך. לדוגמא, ישנן משפחות הגרות בעיר ואין להן צורך ברכב משום שהתחזוקה שלו רק מכבידה על הוצאות משק הבית. משפחות אלו, יכולות לשכור רכב כאשר הן מעוניינות לצאת לטיול או לסופי שבוע ארוכים של בילוי עם בני המשפחה, מה שיעלה פחות מתחזוקת רכב שגרתית.

 

ישנם מקרים אשר בהם, נושא התחבורה הציבורית אינו פשוט ואם ברצונכם לתכנן נסיעה ארוכה למקום שאליו התחבורה הציבורית אינה מגיעה, אתם יכולים לשקול במקום מונית במחיר מופקע תוכלו להשכיר רכב ליום אחד.

 

ההבדל בין השכרת רכב לטווח הקצר ובין השכרת רכב לטווח הארוך

 

כאשר קונים רכב, הרכב יכול לעמוד ללא שימוש במשך שבועות ואפילו חודשים, תלוי בשימוש השגרתי שלכם, במצב כזה הפתרון היעיל ביותר עבור אנשים אלו הינו השכרת רכב במחירים אטרקטיביים לפי חודשים. כאשר מדובר על השכרה לפרקי זמן ארוכים יותר, בהשוואה להשכרת רכב לפי ימים, המחיר משמעותי. התעריף היומי של רכב יהיה זול יותר אם תשכירו אותו לזמן ארוך יותר. גם לחברת השכרת רכב זה משתלם יותר וגם לכם כמובן. לכן כאשר תשוו את מחיר השכרת רכב לפי יום, עם השימוש ל-30 ימים, תוכלו לדעת טוב יותר האם מדובר במחיר משתלם יותר או לא.

 

ישנם מנהלי חברות אשר מספקים תנאי עבודה המחייבים רכב צמוד, אלה הם הלקוחות העיקריים של חברות השכרת רכב. המחיר שהם מקבלים לחודש השכרת רכב, יהיה זול ומשתלם, היות שמדובר בהוצאה מוכרת לצרכי מס. מלבד העובדה שהרכב יהיה זול יותר לתעריף השכרה לפי חודש, הוא כולל גם טיפולים, אחזקה, רישוי, וביטוח. אלה הן ההוצאות הגדולות ביותר בתחזוקת רכב והן גלומות במחיר ההשכרה.

 

רכב להשכרה לטווח ארוך על פי בחירתכם האישית

 

להלן עוד יתרון משמעותי, כאשר תרצו להשכיר רכב במחירים אטרקטיביים לזמן ארוך. לדוגמא, האם יהיה חשוב לכם תא מטען גדול משום שאתם צריכים להעביר סחורה מסוימת למקומות שונים בארץ תזדקקו לרכב מסחרי גדול יותר עם מנוע עוצמתי יותר. ברגע שתמצאו חברת השכרת רכבים שמחזיקה צי מרשים של סוגי רכבים שונים , בהחלט תוכלו למצוא רכב מסחרי שהולם את הצרכים שלכם.

 

אחת מהחברות הוותיקות הללו היא חברת קל אוטו אשר מעמידה לרשות לקוחותיה סניפים רבים ברחבי הארץ, מה שיקל על איסוף והחזרת הרכבים. החברה מציעה מחירים אטרקטיביים להשכרת רכב, העברה, טיפול ותחזוקה. לשירותכם סניפים ברחבי הארץ: נמל התעופה בן גוריון, שדה דוב, חולון, ירושלים, תל אביב, אילת, חיפה, אשדוד וסניפים נוספים ברחבי הארץ. תוכלו לפנות אל הסניף הקרוב אל מקום מגוריכם ולשכור רכב מפנק במחירים משתלמים.