השוואה בין ספות עור לספות בד

לא מעט אנשים מתלבטים בין סלוני בד לסלוני עור כאשר הם צריכים לבחור את מערכת הישיבה החדשה לדירתם. עד לפני מספר שנים, ידם של סלוני העור הייתה על העליונה אך בשנים האחרונות נכנסו לא מעט סוגי בדים חדשים בעזרתם מייצרים מערכות ישיבה מפנקות ומעוצבות במיוחד. לכן, ההתלבטות בין ספות עור לספות בד הפכה קשה ומעניינת הרבה יותר.

 

השוואה בין ספות עור לספות בד

 

כך תצליחו לבחור - השוואה במספר פרמטרים חשובים

 

במטרה להצליח לסייע לכם בבחירה הקשה נערוך השוואה בין מערכות ישיבה העשויות מעור לבין מערכות ישיבה העשויות מבד בפרמטרים הרלוונטיים ביותר. הפרמטרים הרלוונטיים ביותר עליהם רוב הציבור שם דגש כאשר הוא מעוניין להתחדש במערכת ישיבה הם: איכות, נוחות, אופן הניקיון, מראה כללי וכמובן, אורך חיים.

 

איכות

 

הנקודה הראשונה אותה נביא בהשוואה בין ספות בד לספות עור היא רמת איכות החומרים. כפי שציינו לעיל עד לפני מספר שנים הבחירה הייתה קלה, אך בעקבות כניסתם של לא מעט סוגי בדים חדשים ואיכותיים למשחק, הבחירה הפכה מעט סבוכה יותר. הפער שהיה בין רמות האיכות לטובת ספות העור הצטמצם וכיום תוכלו למצוא מגוון בדים איכותיים במיוחד. בדי קשמיר, מיקרופייבר ופשתן הם רק חלק קטן מרשימת סוגי הבדים האיכותיים ביותר.

 

נוחות

 

הנקודה השניה היא נוחות הישיבה על הספות. חשוב להבין כי כיום תוכלו למצוא מערכות ישיבה במגוון רמות גמישות שונה. ישנן מערכות ישיבה קשות ולעומתן לא מעט רכות ומפנות הן לספות הבד והן לספות העור. לכן, קיימת חשיבות רבה להכיר את העדפתכם האישית בנושא זה לפני שאתם מגיעים למעמד הבחירה.

 

ניקיונות

 

הנקודה השלישית והמשמעותית ביותר בהשוואה זו היא נקודה המתייחסת לאופן ניקיונות מערכות הישיבה. נקודה זו משמעותית כל כך בשל הפער הגדול שיש בין שתי האפשרויות. ספות עור הינן ספות היפואלרגניות אשר אינן סופחות אבק, לכלוך, כתמים או ריחות. לעומת זאת ישנם סוגי עוד בדים אשר יאלצו אתכם לשאוב את הספה אחת לתקופה, לשפשף לא מעט עד להורדת הכתם מהקטשופ שנשפך לילד, ולשמור על הספה מפני ריחות לא נעימים.

 

בנקודה זו ישנו יתרון משמעותי לספות העור. ספות דוראן העשויות עור אמיתי ואיכותי יבטיחו לכם חיסכון של לא מעט זמן יקר על ניקיון מערכת הישיבה.

 

עיצוב

 

הנקודה הרביעית מעסיקה לא מעט אנשים כיום, המראה הכללי של הספה. מערכות ישיבה העשויות עור על פי רוב נתפסות כאסתטיות ומרשימות יותר בהשוואה לספות הבד הפשוטות. במידה והמראה החיצוני מעניין אתכם, אפשרויות העור מציעות יוקרה ואסתטיקה ברמה מעט גבוהה יותר.

 

בלאי

 

הנקודה החמישי והאחרונה עוסקת באורך חיי המוצר. גם בנקודה זו נרשמים הבדלים די גדולים בין האפשרויות השונות לטובות ספות העור. ספות דוראן איכותיות המיוצרות מעור אמיתי יכולות להחזיק לכם שנים ארוכות במצב מעולה, לעומת ספות עור אשר מתבלות מהר יותר.