הקוברה זה אוראל טוויל? או סטף וולטמן?.. רק מי שראה יודע?!

 

כבר מ2018 אנחנו רואים עוקבים ומחכים לעוד פרקים הסרט הישראלי הקוברה של הבמאי קובי שוקרון שהגיע להצלחה בלתי צפייה תגרום להוצאת חלקים נוספים של הקוברה דבר שלא תוכנן מההתחלה, הסרט הקוברה עם הז'אנר פעולה אקשן שהיה מיועד לבני ה- 20 עבר לקהל יעד רחב יותר כל חובב אקשן פעולה צפה בסרט. אז מה גרם לכל אחד לצפות לתת לייק לעקוב לחכות לחלק שני?, אולי התשובה תמונה בתסריט?

 

הסרט הישראלי הקוברה

האקשן? איכות? התשובה לא... אלה השחקנים מאחורי הסרט הקוברה עמדו לא מעט אנשים שעשו עבודה כנראה לא פשוטה כדי להביא שחקנים שונים אבל תואמים אחד את אחד החל מיובל שטרן, אבירן גואטה, שלום עבדי, וכמובן אוראל טוויל.

 

השלב התחיל כבר באיפור, כמו שידוע לנו הסוכן הראשי סטף וולטמן משחק אוראל טוויל שחקן חרדי שאותו לא נזהה מהר בסרטים נוספים, וזה הודות לאיפור מקצועי ביותר, השחקן אוראל טוויל לוהק לסרט בגיל העשרים, כאשר דמותו בסרט היא סטף וולטמן גבר כבן 35 אלמן פלוס ילד, כן אז שיחקו לו בשיער בפנים ואולי נתנו כאן ושם כמה קמטים קטנים, אבל השיא זה הביצועיים אוראל טוויל נכנס כזה טוב לדמות כנראה שפשוט גרם לנו להשאיר אותו בגיל הזה.

 

מלבד זאת השחקן אוראל הכניס ביצועים שהיו ידועים להפקה מההתחלה וזה מה שאיחד אותו... ובננוכמה טוב לראות סוכן חתיך שלא מוריד את האקדחים שמגן על הילד שלו וכל העולם נגדו והוא רק רוצה לחיות ועל זה הוא כנראה נלחם...

זה נשמע טוב אבל זה מה שהיה מתוכנן להפקה לא לאוראל טוויל שמגיע ממקום אחר עם עדיפות שונה יותר. לכל העוקבים אין זה חדש שהשחקן אוראל טוויל מעדיף את הדם מאשר נשקים, את האנשים מתים מאשר חיים ואולי שלדים צעקות ומפלצות...

 

כן זה העדיפות אבל כאן אוראל שינה פזה והפתיע ולא מעט. וכן זה מה שגם לכל לצפות בסרט ולא פעם אחת, ומה שבטוח שההפקה לא תישאר אדישה וקובי שוקרון הבמאי יפתיע אותנו בעוד קוברה ומה שבטוח זה הולך להיות עם אותם שחקנים ולפחות עם אותו סטף וולטמן שכולנו עוקבים אוהבים ומחכים להצלחה שלו.

 

עוד על הסרט לחצו כאן