הסעות VIP

אנשים חשובים מבקשים שיסיעו אותם ממקום למקום במהירות וביעילות. במקרים מסוימים, הם רוצים הסעות במכוניות משוריינות שיש בהן מערכות מיגון רבות, וכן, אנשי ביטחון ושירות נלווים בתוך או מחוץ למכונית. הסעות VIP מתבצעות במקומות דוגמת יהודה ושומרון, אתרי מורשת בהם יש רמת סיכון גבוה, יחסית, לקראת אירועים שיש בהם סכנה לביטחון האישי וכדומה. הנסיעה הינה ברכב משוריין אך גם מפנק אשר בו ניתן לשבת בצורה מרווחת וליהנות מהנסיעה עצמה.

 

הסעות VIP

 

רכב מפואר כולל מושבים רכים, מערכות תאורה ומולטי מדיה חדישות, חיבור לרשת אלחוטית, מערכות מיזוג אוויר וכדומה. כן, יש בו מקרר ומשקאות קלים. כך, יכול הנוסע להתרווח, לקרוא, להשתמש בטלפון הנייד ולשקוע בענייניו. הבטיחות ברכב היא ברמה גבוהה. הוא מוגן מפני כדורים ומטעני חבלה אחרים, יש בו מערכות תקשורת ישירות למוקד החברה, למשטרת ישראל ולגופי חירום אחרים. במקרה הצורך, ניתן לקבל רכבי ליווי לשדרוג הבטיחות. אנשי השירות הינם צעירים בעלי עבר קרבי מתאים. הם מוכשרים להגיב במהירות לכל מקרה חירום העלול להתפתח לרעה.

 

הנהגים מקצועיים ואדיבים ויסייעו ככל יכולתם לנוסעים ובני לוויתם.

הרכבים יכולים להגיע לכל מקום נדרש בין אם זה שדה התעופה, פתח בית המלון, כניסה אחורית של פארק האירועים בהם האמן מופיע וכדומה. ברשות הנהגים מערכת מתקדמת לניווט, כך, שהן יכולים להוביל את הלקוח לכל מקום בדרך הקצרה או הבטוחה ביותר, אם זאת נבחרה. השירות ניתן על סמך הזמנות מסודרות הכוללות לוחות זמנים מסודרים, ומומלץ להזמין את השירות די זמן מראש לצורך ההכנות הנדרשות.

 

יחד עם זאת, החברה ערוכה לשינויים פתאומיים בלוח הזמנים כפי, שלעיתים, אנשים עסקים, דיפלומטים, אומנים ואנשים חשובים אחרים מבקשים. רכבי השירות מטופלים בקביעות ועל פי הצורך ותחזוקתם הינה מעולה. כך, שאין חשש לתקלות לא צפויות בעת הנסיעות. בכל מקרה, יש תמיד רכבים חילופיים העומדים הכן לכל מקרה. שירות הסעות VIP הינו הדרך הנוחה והיעילה ביותר שניתן למצוא בנסיבות אלו. הוא יינתן לאורך מספר שעות, יום אחד או תקופה ארוכה יותר. מומלץ לשכור שירותי חברת הסעות בעלת מוניטין בתחום.