מסעדות ובתי קפה / בתי קפה בדרום

אזור הדרום ידוע כאזור שהמיוחד בו הוא בעיקר השטחים המדבריים, בעלי החיים הייחודיים לאזור זה, הנוף המשגע ומזג האוויר המשתנה במידה רבה בין היום החם ללילות הקרים. ובכל זאת, למרות שרבים אינם נוטים לחשוב על כך ביום יום – בתי הקפה בדרום נחשבים לבתי הקפה מהטובים והאותנטיים ביותר בישראל. בסופו של יום – כל אחד רוצה לשתות את הקפה שלו בנחת, בשקט ובלי יותר מדי רעש ובלאגן מסביב ובתי הקפה בדרום מספקים את האווירה הנהדרת הזו.

בתי קפה בדרום - עושים עצירה בדרך?

לא משנה אם אתם בטיול עם המשפחה, עם קבוצה של חברים או באמצע יום גיבוש לעובדים – אם אתם רוצים לעשות התרעננות קלה של קפה, אוכל, מאפים, שתייה חמה/קרה ולהירגע במהלך היום הארוך שלכם זוהי הזדמנות נהדרת עבורכם לבקר את אחד מבתי הקפה הנפלאים הרשומים כאן למטה באתר שישמחו לארח אתכם.

בטיחות מעל הכול:

במידה ואתם במהלך טיול דאגו שהנהג יהיה ערני למען ביטחונכם והבטחון של האנשים ברכב. מלבד הערנות של האנשים, הרי שהנהג הוא זה שאחראי על חיי כולם ואנו מכירים היטב את הדרכים המתלתלות בדרום ולכן אם אתם אחרי נסיעה ארוכה מהצפון או מהמרכז או לפני נסיעה ארוכה – טוב לעצור להתרעננות ולהצטייד בקפה לדרך.

טיפ נוסף שנוכל לתת לכם הוא שאם מתוכננת לכם נסיעה לדרום ייתכן ותרצו מראש לתכנן את העצירות שלכם בהתאם לבתי הקפה המופיעים כאן והכתובות שלהם. לרוויה!

המלצות גולשים על בתי קפה בדרום

עוגה צ\

עוגה צ'אגה

קטגוריה ראשית|מסעדות ובתי קפה

קטגוריה משנית|בתי קפה בדרום

לעסק זה עדיין לא נרשמו המלצות, היה הראשון להמליץ
  • 1
הדפסת כל ההמלצות המסומנות