המדריך למדרסים בירושלים

אנו משתמשים רבות ברגלינו בחיי היום יום. בעזרתן אנו אוהבים לצאת לריצת בוקר, לרכוב על אופניים, לערוך סידורים ברחבי העיר או פשוט לנוע ממקום למקום. נשמע פשוט, לא? ובכן, עבור מי שסובל מכאבי רגליים זה לא פשוט כלל, והוא נאלץ לא פעם לעבור מסכת ייסורים כדי לבצע פעולות פשוטות כמו הליכה או עמידה ממושכת במקום. למרבה המזל, בימינו קיימים התקנים שהופכים אותנו לקלי רגליים – המדרסים. גרים בירושלים? מדרסים בירושלים יכולים לסייע לכם לעמוד שוב על הרגליים בבטחה.

 

המדריך למדרסים בירושלים

 

מדרסים – מה זה אומר בכלל?

המדרסים הם התקנים אורטופדיים חיצוניים אשר מוכנסים לנעליים במקום הרפידה המקורית. תפקידם של המדרסים הוא לפזר את עומס המשקל של האדם על כפות הרגליים במטרה לייצב את עמידת הרגל בצורה נכונה.

 

מי צריך מדרסים?

אלה כמה סימנים שיכולים להעיד על כך שכדאי לגשת לאורתופד כדי לקבל מרשם למדרסים:

  • אם אתם חשים בכאבים בכפות הרגליים.
  • מנח בעייתי של כף הרגל – דוגמת פלטפוס, קשתות גבוהות או הבדלים בין אורך הרגליים.
  • כאבים בעקבות עמידה ממושכת – הכאבים יכולים להתבטא בברכיים או בגב.
  • עייפות ועומס – אם אתם סובלים מעייפות באזור כפות הרגליים בסיומו של יום עמוס, בייחוד אם אתם עובדים בעבודות הדורשות עמידה ממושכת.

איך בוחרים את יצרן המדרסים?

מחפשים מדרסים בירושלים? ובכן, במקרה זה עליכם לבחור את יצרן המדרסים המקצועי ביותר. האורטוטיסט (זה האדם שלוקח את המידות למדרסים) צריך להיות מיומן ומקצועי ולשלוט בטכנולוגיות החדישות הקיימות היום ליצירת המידות המדויקות ביותר. כאשר מגיעים לבחור את המדרסים, חשוב לוודא שאיש המקצוע מכיר היטב את הוראות האורטופד. מעבר לכך, כדי להגיע למקום הנכון, כדאי להתייעץ עם בני משפחה וחברים. אם אין כאלה בסביבה, אפשר לגלוש בפורומים העוסקים בענייני בריאות.

יצרן מדרסים מנוסה ומקצועי תמיד יתאם אתכם בדיקה מראש לצורך ביצוע התאמת המדרסים לכף הרגל שלכם (שימו לב כי מדובר בבדיקה ארוכה יחסית שעשויה לארוך כחצי שעה). מעבר לכך, יצרני מדרסים בירושלים משתמשים בטכנולוגיות מתקדמות כמו סריקה ממוחשבת או תחבושת פולימרית כדי לקחת את המידות הרצויות.

 

 שימו לב למחיר

גם אם אתם אוהבים לחסוך בכסף, אל תעשו זאת על חשבון הרגליים שלכם. מדרסים בירושלים שעולים פחות מ-400 שקלים עלוליפ לעלות ביוקר לבריאות כף הרגל, שכן פעמים רבות מדובר במדרסים בלתי איכותיים. מחירם של מדרסים טובים הנמכרים על ידי יצרנים מקצועיים עשוי לנוע בדרך כלל בין 700 ל-2,000 שקלים.

 

כך תתכוננו לפגישה עם האורטוטיסט

אם זו הפעם הראשונה שבה אתם באים לבחור מדרסים בירושלים, אלה כמה דברים משמעותיים שכדאי להביא בחשבון:

  • חשוב לקבוע תור מראש.
  • יש להגיע בבגדים נוחים וספורטיביים, כך שניתן יהיה לראות את הרגל עד הברך.
  • מומלץ להביא את הנעליים הישנות כדי שאיש המקצוע יוכל לראות את סימני השחיקה של כף רגליכם.
  • יש להביא את כל המסמכים הרפואיים מהאורטופד, ועמם גם את האבחנה המדויקת של הבעיה.
  • ייתכן שתידרשו לענות על שאלות כמו: כמה זמן קיימת הבעיה? האם הבעיה החמירה? האם נעליים מסוימות משפיעות על הכאבים ברגליים?

 

כיצד נשמור על עמידותם של המדרסים

מדרסים איכותיים ישמשו אותנו לטווח ארוך, אך חשוב לתחזק אותם כדי לשמור על תקינותם. ראשית, אסור לחשוף את המדרסים לטמפרטורות קיצוניות. שנית, יש להכניס את המדרסים רק לנעליים שאליהן הם הותאמו. אם תנסו להכניס את המדרסים לנעליים בלתי מתאימות, הם עלולים להיהרס. ולבסוף, דאגו לניקיונם של המדרסים. נקו את המדרסים בזהירות באמצעות מטלית רכה והשתמשו בטלק כדי למנוע את שחיקתם.

מחפשים מדרסים איכותיים? חברת Foot Care  מציעה לכם מדרסים טובים באחריות מלאה. הצוות המקצועי מתאים את המדרסים הנכונים לכף הרגל שלכם תוך רבע שעה בלבד, וזאת באמצעות שימוש בטכנולוגיה מתקדמת.