הכרויות לאקדמאים – למה הם צריכים את זה

בשנים האחרונות אנחנו יכולים להיחשף, בעיקר בזכות האינטרנט, יותר ויותר לרעיון של מנגנוני היכרויות שמבוססים על פי קטגוריות שונות, בין אם זה קטגוריות של גיל, קטגוריות של אזור, מקצועות, תחומי עניין ועוד.

 

אחת הדוגמאות הטובות לכך היא, הכרויות לאקדמאים, נשים וגברים כאחד. הרעיון של מערכת זו היא לאפשר לסטודנטים ובכלל לאנשים שעובדים באקדמיה, חוקרים וחוקרות, להכיר בני ובנות זוג שגם הם באים מתוך האקדמיה. מדובר על מערכת שמסננת היטב את כל מי שנכנס אליה, מאפשרת לכל מי שעושה בה מנוי, לציין את הרזומה האקדמי שלו ומן הסתם, לציין איפה הוא לומד או חוקר כעת ומה בדיוק הוא מחפש.

 

הכרויות לאקדמאים זה לא דבר חדש, שכן אנחנו יכולים למצוא מערכות דומות, בין אם מדובר הכרויות לאנשים בגיל הזהב, הכרויות לצעירים אחרי צבא ועוד, שוב כל המערכות פועלות על פי מסננים ייחודים שפועלים בשלב הרישום וכן לאחר מכן. צריך לומר, שהמערכות עובדות בצורה דומה, במובן הזה, שכל אחת מהן מאפשרת להתקין את כל הפרטים וכן תמונות ואמצעים אחרים שיכולים לעזור בתהליך ההיכרות.

 

לפני שנסביר מדוע יש צורך במערכת של הכרויות לאקדמאים, נציין שלא מדובר בדבר חדש גם במובן הזה, שאנחנו יכולים למצוא דוגמאות מהעבר, בהם אנשים פנו אל גופים וגורמים פרטיים בשביל להכיר דרכם בני ובנות זוג מהאקדמיה או בעלי עניין דומה לשלהם. ההבדל הוא שכיום אפשר לעשות הכל דרך האינטרנט, בצורה חופשית, דיסקרטית, ללא תיווך. של איש.

 

מדוע יש צורך במנגנון הכרויות

 

יש שתי סיבות עיקריות מדוע יש צורך במנגנון הכרויות לאקדמאים. ראשית, זו פשוט דרך נוחה וקלה להכיר בני ובנות זוג. לא רק במקרה של אקדמאים אלא בכלל. היום הרבה יותר קל להכיר אנשים חדשים דרך האינטרנט ודרך אפליקציות שונות ולא בדרכים אחרות, כפי שהיה נהוג בעבר, בין אם זה בפאב, מסעדה או כל מקום אחר. היום הרבה יותר נוח שזה כך. אנחנו צריכים לזכור שמדובר בתהליך הרבה יותר מוגן, מהיר, חסכוני, אנחנו לא נדרשים לכל מה שקודם לו, אנחנו יכולים לגשת ישר לעניין.

 

שנית וזה כבר קשור ישירות לאקדמאים. ההנחה היא, שאין להם הרבה זמן לחפש בני או בנות זוג בדרכים רגילות, יתרה מזו, הם גם יתקשו למצוא פרטנרים למערכות יחסים שעומדים בקנה המידה שלהם, כלומר אקדמאים. לכן זה הרבה יותר נוח ופשוט עבורם להשתמש במערכת שמבצעת את כל הסינוסים הנדרשים בנושא.

 

היתרון של מערכות היכרויות לאקדמאים ובכלל לכל קבוצת גיל או לכל קבוצה עם תחומי עניין משותפים, הוא בכך שהיום אנחנו יכולים להשתמש לא רק באתרי אינטרנט אלא גם באפליקציות מותאמות. כך אנחנו יכולים להכיר בצורה הרבה יותר קלה ונוחה, אנחנו יכולים להיות כל הזמן אונליין ולדעת מה קורה.