עולם היופי: הטרנדים החמים ביותר לשנת 2020

2020 כבר כאן ועמה מגיעה ציפייה לטרנדים בועטים, משפיעים ומרגשים, כי אם כבר שנה עגולה ואם כבר תחום היופי, אז שבאמת נתרגש ויהיה למה לצפות, ואכן אם רק נבחן מה מביא עמו העשור החדש, או לפחות השנה הנוכחית, נמצא לא מעט חידושים, כאלו שמשנים בצורה משמעותית הרגלי טיפוח מוכרים. גם אתם מבקשים ליישר קו? גם אתם תוהים כיצד הולכת להיראות השנה, ואם לא מבחינתכם אז לפחות מבחינת הכוכבים הגדולים? להלן כמה פערים שעליכם להשלים:

 

עולם היופי: הטרנדים החמים ביותר לשנת 2020

הטיפול הטבעי

רגע לפני שנתחיל להמליץ מה ניתן למרוח על העור, נעצור ונטפל במהות – בעור הפנים עצמו, ופה נציין שכיום טיפולי הבוטוקס וחבריהם כבר אינם שולטים בממלכה, אלא ישנה נסיכה חדשה ושמה קולגן. מחקרים רבים מראים שתוספי תזונה שמכילים רכיבי קולגן משקמים את עור הפנים לאורך זמן - מצעירים ומגמישים אותו. מדוע קולגן לעור הפנים כה אפקטיבי? ובכן הקולגן הנו חלבון שמהווה כ80% מסך העור היבש, וכאשר הוא נקשר לחלבונים נוספים הוא מייצר את היציבות הכה חשובה עבור פני העור, כך שזוכים ליהנות מאותו מראה רענן שמאפיין פנים של אנשים צעירים, כאלו שעדיין נהנים מייצור קולגן טבעי ואינם זקוקים לתוספים.

המראה החייתי

איכשהו המראה החייתי מצליח להישאר רלוונטי גם כשהקולקציה מתחלפת, וזאת כי הוא פשוט משנה צורה ומיקום. אז היכן המראה החייתי תופס אותנו ב2020? על גבי הציפורניים! מכאן שאם מאסתם למרוח לק חלק, הגיע הזמן להוסיף עניין, הגיע הזמן לראות את המראה המנומר על קצה האצבעות. עם זאת, אין לטעות שכל האצבעות יזכו לכזו השקעה, אלא מראה מחוכם ישלב בין אצבע אחת לשתיים בכול יד, כאשר לא רק המראה המנומר זוכה למקום של כבוד, אלא גם מראה של פרוות פרה, זברה ועור נחש תופס חזק.

 

קונטרסטיות בועטת

בעידן האינסטגרם כולם חיים עבור הלייק הבא, ועל כן רבים משקיעים רבות לפני שהם מעלים תמונה, כך שהגענו די מהר לקצה - נראה שכבר ראינו הכול או יותר נכון יותר מדי, עובדה שלוקחת אותנו 180 מעלות לאחור - לעידן התום. מכאן ש2020 עומד לתת כבוד למראה המאופק, הנוסטלגי והתמים, כך שאל תתפלאו אם במקום ביקיני בנות יעטו כובע תינוק, במקום אודם עז בנות יתאפרו עם סומק עז ובובתי בלחיים, ויעטו הדפסי פרחים, סיומות מעומלנות ובגדים שמכילים שכבות ותחרות, כאשר בעמדת העיניים תתחיל להופיע מניפת ריסים מלאכותית, כי אם כבר הולכים על מראה של בובה אז עד הסוף.

 

מי אתה מי אני

לבסוף נציין שחלק ניכר מעולם היופי הוא גם תחום האופנה. ואם עד היום מאוד בלטו פריטי לבוש יוניסקס, הרי שעתה אנו עוברים שלב, עתה חלוקה מגדרית די מתמוגגת ובמקומה נפער חור גדול שבו הכול מותר. כיום כל אחד מוזמן לבחור לו זהות מתוך ערימה של בגדים לנשים וגברים. מכאן שאין זה יהיה מוזר לראות בן עם גרביונים, אישה עם שלייקס, או גברים שמשווקים מוצרי איפור. מה שבטוח הולך להיות פה שמח.