החורף מתקרב - מהם הדברים שחובה שיהיה בכל בית שמכבד את עצמו

שטיחים מקיר לקיר הם כיסויים נפוצים. שטיחים אלה, נראים במשרדים רבים ובלובי של בתי מלון. הבעיה היא ששטיחים אלה עשויים להפריע בפתיחת דלתות. התחזוקה הינה קלה ובאמצעות שואב אבק חזק, ניתן לשאוב את האבק מדי יום והשטיחים יישארו נקיים. למרות זאת, אחת לשנה, יש לבצע ניקוי שטיחים מקיר לקיר באמצעות חברה המתמחה בניקוי כל סוגי השטיחים, כאשר היא מסתייעת במכשור משוכלל שנועד לניקוי יסודי של השטיחים ובאמצעות תכשירי ניקוי מקצועיים.

 

שטיחים מקיר לקיר הם כיסויים נפוצים. שטיחים אלה, נראים במשרדים רבים ובלובי של בתי מלון. הבעיה היא ששטיחים אלה עשויים להפריע בפתיחת דלתות. התחזוקה הינה קלה ובאמצעות שואב אבק חזק, ניתן לשאוב את האבק מדי יום והשטיחים יישארו נקיים. למרות זאת, אחת לשנה, יש לבצע ניקוי שטיחים מקיר לקיר באמצעות חברה המתמחה בניקוי כל סוגי השטיחים, כאשר היא מסתייעת במכשור משוכלל שנועד לניקוי יסודי של השטיחים ובאמצעות תכשירי ניקוי מקצועיים

 

יש להחזיק בשואב אבק עוצמתי שיאריך ימים, על מנת לתחזק נכון ובאופן שוטף את השטיחים.ניתן למצוא שטיחים מקיר לקיר בגוונים אחידים או כאלה שה בעלי גוונים נוספים או צורות שונות. לפני הניקוי המקצועי, חברה המתמחה בניקוי שטיחים מקיר לקיר, תאבחן את סוג סיב השטיח ואז תחליט באילו חומרי ניקוי יש להשתמש על פי סוג הסיבים. יש לציין כי במקומות אשר בהם יש תחלופה רבה של אנשים כגון בתי מלון, משרדים וחברות , כאשר ישנם שטיחים מקיר לקיר השחיקה היא גבוהה יותר ולכן, יש לטפל נכון ובאופן תכוף יותר בשטיחם אלה, על מנת שהמראה שלהם יהיה רענן ולא שחוק.

 

הדרך שבה מנקים שטיחים מקיר לקיר באמצעות חברה מקצועית

 

תחילה כאמור, נציג החברה יגיע לאבחן את השטיח, את גילו ואת רמת הבלאי שלו. באמצעות הנתונים הללו, יש לנקות את השטיח. כאשר מדובר על ניקוי שטיחים מקיר לקיר, הדרך אשר בה מבצעים את הניקוי תהיה באמצעות השיטות השונות כגון: קרצוף יבש, שיטת האדים, קרצוף רטוב וניקוי בשיטת האבקה, טיפול מבוקר בכתמים באמצעות ערכה מקצועית להסרת הכתמים משטיחים מקיר לקיר. באמצעות האבחון ניתן יהיה למצוא את שיטת הניקוי המתאימה ביותר לשטיחים מקיר לקיר ולקבל תוצאות מבריקות של שטיח נקי הנראה כחדש.

 

שטיחים מקיר לקיר הינם בעלי יתרונות רבים, כמו למשל כיסוי רצפות שבורות או ישנות, כיסו משטחי בטון  ופתרון זול יחסת אשר יחליף ריצוף שיהיה בהרבה יותר יקר.שנית, הם בולמי רעשים ומייצרים תחושה חמימה וביתית אבל מומלץ שכאשר תחליטו לנקות את שטיחים מקיר לקיר באופן יסודי, מבלי לפגוע בסיבי השטיחים ולפגום בהם, יש לקרוא לחברה המתמחה בנושא ניקוי שטיחים מקיר לקיר

 

מדוע כה חשוב לתת את עבודת ניקיון שטיחים מקיר לקיר בדיה של חברה מקצועית?

ביצוע שאיבה יבשה וממושכת, אשר תסיר את השכבה הראשונה של האבק והלכלוך היבש הינה הכרחית ואז, תתבצע פתיחה ראשונית של הסיבים, מה שיהווה כהכנה לשלבים הבאים של ניקוי שטיחים מקיר לקיר. יש לקרצף שטיחים מקר לקיר באמצעות קצף יבש ,מה שיחזיר לשטיחים את הברק. השלב הבא, הזרקת חומרי ניקוי לעומקם של שטיחים מקיר לקיר וקרצוף של מקומות שיש בהם כתמים בשטיח. המכונה אשר עמה מנקים באופן מקצועי את השטיחים, תינק את החומר עם הלכלוך. התוצאה הינה שטיח נקי במראה חדש.

 

פעולה זו הינה חיונית אם לבני הבית כאשר שטיחים אלה נמצאים בבית, כך שלא תהיינה אלרגיות, בעיות בדרכי הנשמה בשל קרדית האבק, או ריח לא נעים שיכול להיעלם, רק עם פעולת ניקוי וחיטוי של חברה המתמחה בניקיון שטיחים מקיר לקיר. ישנן חברות ניקיון שטיחים מכל הסוגים, אשר מנקות שטיחים מקיר לקיר ויש לבחור חברה אמינה, על פי הוותק והמקצועיות שלה, המלצות וחוות דעת חיוביות של לקוחות קבועים אשר מלווים אותה שנים. יש לקבל שלוש הצעות מחיר ולהשוות ביניהן בטרם תבחרו חבר המתאימה לכם הן על פי המקצועיות והן על פי המחיר.