חוגגים אירוע חברה? יצרנו עבורכם טיפים ויתרונות להזמנת עוגה ממותגת

 

עוגות ממותגות לעסקיםמעת לעת, אנחנו מבקשים לערוך אירוע חברה, בין אם זה לעובדים, לקוחות, ספקים או גורמים אחרים שעובדים איתנו באופן צמוד או גורמים שאנחנו רוצים למשוך אותם לעבוד איתנו. בשביל לייצר אירוע איכותי ומיוחד, עלינו להקפיד על כל פרט ופרט, עלינו להקפיד שהאורחים שלנו יתרשמו לטובה, ייהנו מהאירוע וידעו לשייך אותו לאיכות ועוצמת החברה. זה יכול לבוא לידי ביטוי בצורות שונות, אפילו דרך עוגות ממתגות.

 

הרעיון של עוגות ממתגות הוא יחסית חדש, אך תופס תאוצה בשנים האחרונות ואנחנו יכולים לראות ולהשתמש בדוגמאות שונות, בין אם זה מבחינת המרכיבים של העוגה, הטעם שלה וכמובן מבחינת העיצוב. כל מי שמבקש לארגן אירוע חברה ולהזמין עוגה, יכול לבחור את העיצוב הרלוונטי עבורו על פי המאפיינים של החברה וכן על פי שהוא חושב שימצא חן בעיניי האורחים באירוע.

 

במאמר זה אנחנו נציג בפניכם טיפים ויתרונות להזמנת עוגה ממותגת. לפני כן נסביר לכם כיצד בדיוק אפשר לבצע את ההזמנה. מה אתם צריכים לדעת בשביל לייצר הזמנה בצורה נכונה, באופן שישרת את הצרכים של החברה, הצרכים והרעיון של האירוע, וכן שתוכלו לחסוך זמן וכסף בתהליך ההזמנה והרכישה.

איך מבצעים את ההזמנה בצורה נכונה?

לשמחתנו, אנחנו יכולים למצוא לא מעט אופים וקונדיטורים אשר מתמחים בייצור ועיצוב עוגות מסוגים שונים, כולל עוגות עם מיתוג לחברות מסוגים שונים. אנחנו יכולים להיעזר במגוון רחב של מקורות מידע שיספקו לנו את כל התוכן הרלוונטי בשביל לבחור בסופו של דבר את הגורם הרלוונטי והנכון להזמין אצלו את העוגה.

 

עלינו לבחון מה בדיוק מציעים לנו, לשמוע ולקרוא המלצות, עלינו לקחת בחשבון שמעבר לעניין המיתוג יש את עניין הטעם ואיכות העוגה וכן את היכולת לעמוד בלוח הזמנים שלנו. כל אלה ביחד אמורים להשפיע על הבחירה שלנו.

 

לאחר שאנחנו בוחרים גורם כזה או אחר, מומלץ לשבת איתו לשיחה, להסביר לו מה בדיוק אנחנו מחפשים, איזה עוגה או עוגות אנחנו רוצים להזמין, כיצד אנחנו רוצים שייראה המיתוג, מה גודל התקציב שלנו, מתי נערך האירוע ועוד. חשוב שהוא ידע את כל הפרטים בשביל שיוכל להכין עבורנו עוגה מתאימה ובזמן.

 

לפני סיום חלק זה נציין, אנחנו צריכים לקחת בחשבון שאנשים רבים אמורים לטעום וליהנות מהעוגה. לכן, מוטב לא לחפש דברים שאנחנו אוהבים והסביבה פחות וגם לא לחפש דברים "מוגזמים" מדי. מוטב ללכת על דברים בנאליים, אך איכותיים. כך מרבית האנשים סביר להניח ייהנו מהעוגה.

טיפים להזמנת עוגה ממותגת והיתרונות הטמונים בה

הטיפ הראשון – מוטב לפנות אל גורם מוכר ומקצועי שיאפה את העוגה ויעצב אותה. יש הרבה מאוד בעלי מקצוע בתחום, סביר להניח שרובם עושים עבודה טובה. מאחר ומדובר בעוגה המיועדת לאירוע חברה, מוטב להשקיע קצת יותר כסף ולהזמין איש מקצוע מוכר ומנוסה שיאפה ויעצב אותה. כך הסיכוי שהיא תהיה טעימה ויפה, גדל.

 

הטיפ השני – כפי שציינו, מוטב לאפות עוגה בטעמים "בנאליים" ולא בהכרח דברים יוצאי דופן, בשביל שרוב האורחים יוכלו ליהנות ממנה. זה נכון גם לגבי העיצוב, אל תחפשו עיצובים מורכבים כי זה עלול לא להיראות ברור וחלק מדי.

 

הטיפ השלישי – רצוי להזמין יותר מעוגה אחת, בוודאי אם מדובר באירוע עם עשרות אורחים ומעלה. כך כולם יוכלו ליהנות מהן.

הטיפ הרביעי – בצעו את ההזמנה מספיק זמן מראש, לפני האירוע, ותוודאו שיש איש קשר אחד שעובד מול הגורם שאחראי להכנתה.

 

היתרונות של הזמנת עוגה ממותגת הם רבים. הנה כמה דוגמאות לכך:

יתרון ראשון, זה מוסיף עניין. במקום להזמין עוגה סטנדרטית או אפילו עוגה של גורם מוכר, אך בלי עיצוב מעניין, אפשר להזמין עוגה עם עיצוב מיוחד ומרשים שקשור כך או אחרת לאירוע.

 

יתרון שני, מיתוג בא לידי ביטוי בדרכים שונות ולכן אנחנו יכולים להיעזר גם בעוגות ממותגות לשם כך. זה בהחלט מוסיף עניין מיוחד לאירוע ולא רק לעוגה עצמה.

 

יתרון שלישי, כשאנחנו רוכשים עוגה ממותגת זה מלמד על מידת ההשקעה שלנו באירוע ועל החשיבות שאנחנו מקנים לכל פרט ופרט בו. אנחנו משקיעים זמן ומשקיעים כסף, הכל במטרה שהאורחים שלנו יתרשמו מהאירוע שלנו.

 

 

הרשו לנו להכיר לכם את ענבל שלו 054-6330630

המתוקים של ענבל / Inbal's Sweet Art

קונדיטורית ומעצבת עוגות כשרות בעיצובים מרהיבים, אישיים וחדשניים לאירועים

הסטודיו ממוקם בהר-אדר

 

 

 

 

 

המלצות טיולים בחול
רישום עסקים לאתר
המלצות טיולים בארץ
רישום המלצה חדשה
המלצות טיולים בארץ