הגדלת מכירות באינטרנט באמצעות שליחת הודעות SMS ללקוחות

מה חשוב יותר לעסק פרט ללקוחות פעילים שמגיעים לרכוש שירות או מוצר? ככל הנראה שכלום, משום שללא לקוחות, עסק לא יוכל להתקיים ובאופן טבעי, כל הנלווה לבית העסק הופך ללא רלוונטי. על מנת ליצור תשתית משומנת של שיווק מכניס, יש לבצע מספר פעולות שיווקיות מובנות ומגובות באסטרטגיה. אם ניסיתם שיטות שיווק על כל יתרונותיהם וחסרונותיהם, אתם מוזמנים לנסות את שיטת ה SMS וליהנות מתוצאות מרשימות תוך זמן קצר יחסית. שימו לב כי הודעות נשלחות אך ורק לאוכלוסייה ובעלי הניידים שאישרו את קבלת המסרונים ובדומה לדיוור האלקטרוני, גם בשליחת מסרונים רשאי בעל הנייד לבקש ולהסיר עצמו מרשימת התפוצה כך שהוא לא יקבל בשנית מסרונים.

 

שלחו מסרון והגדילו הכנסה

הפעולות השיווקיות הן רבות ומגוונות וכוללות אפיקים רבים וביניהם שליחת הודעות סמס אשר הפכה לשיטת שיווק מומלצת על ידי בעלי עסקים רבים ומוכחת כמוצלחת ומשגית מטרות ויעדים שנקבעו מבעוד מועד. אין ספק כי מסרונים הפכו ללא פעילים בין אדם לאדם ואת מקומם תפס ה'וואטסאפ' – מערכת מסרים מידית חינמית כך שתיבת ה SMS נשארה פנויה למודעות המתקבלות מחברות שונות ומגוונות מתחומי העניין של מקבל המסרון.

 

ה- SMS מאפשר לכם כבעלי עסקים לחשוף את הפעילות העסקית או המוצרים שלכם בקרב אוכלוסייה רחבה יותר, שסביר שלא הייתה נחשפת אליכם ללא המסרון. עוד חשוב לזכור את חוק המספרים הגבוהים ולהבין כי ככל שתשלחו יותר מסרונים, כך יותר לקוחות פוטנציאלים יקבלו את המסר שלכם וכפועל יוצא יותר לקוחות בפועל ירשמו כצרכנים.

 

כיצד זה עובד

אם השתכנעתם והחלטתם שאתם מעוניינים לשלוח מסרים בתפוצת SMS, עליכם לבצע מספר פעולות בסיסיות וביניהם איסוף מספרי טלפון אליהם אתם רשאים לשלוח את המסרונים. האוכלוסייה אשר תקבל מכם את המסרון, חייבת להסכים לכך שתשלחו להם הודעות, אחרת אסור לכם מבחינת חוק לשלוח להם הודעות ואקט זה מעמיד אתכם בפני תביעה. כל עוד אספתם רשימת תפוצה הרי שבעלי הניידים מצאו עניין במוצר או השרות שלכם אחרת הם לא היו משאירים מספר טלפון ובאופן טבעי סיכויי המכירה שלכם עולים. שימו לב כי אתם יכולים לקנות רשימת תפוצה של מספרים מוכנים מראש שמצאו עניין במוצרים או שירותים מהתחום שלכם וחתמו מראש שאתם יכולים לשלוח להם הודעות כך שאתם מוגנים מבחינה חוקית.

 

לאחר שיש לכם רשימה מסודרת של מספרי טלפון, אתם יכולים לשלוח את ההודעה למספר אחרי מספר אבל חוסר יעילות זו אינה משתלמת ועל כן נכון למצוא תוכנה לשליחת מסרים / הודעות בתפוצה רחבה ובמילים אחרות תוכלו להכניס את כל מספרי הטלפון שצברתם אל המערכת והיא כבר תשלח את ההודעות אל כל המנויים מבלי שמנוי אחד ידע אודות האחר.

 

לסיכום – שליחת מסרונים היא שיטת שיווק יעילה אשר מאפשרת לכם להגדיל מכירות באופן משמעותי.