דירות למכירה בראש העין

אם גם אתם זוג צעיר ואתם רוצים לקנות דירה במרכז הארץ, סביר להניח שגם אתם עומדים בפני אותה בעיה. המחירים של היום לא מאפשרים לרבים רבים לרכוש דירה במרכז, ומי שממש רוצה צריך להתפשר על דירה קטנה במיוחד ובאזור שהוא לא רצה לפני כן. מחירי הדירות רק הולכים ומאמירים וערים כמו תל אביב או גבעתיים, הפכו לכמעט בלתי אפשריות למגורים עבור כאלו שמגדירים את עצמם "מעמד הביניים". הבעיה היא שיש צעירים שרק החלו להקים משפחה והם רוצים לגור ליד ההורים בשביל העזרה, הורים שגרים במרכז, והם לא יכולים להרשות לעצמם. אז מה עושים? מסתבר שיש מוצא, יש בכל זאת אפשרות לגור במרכז איפה שהכול קורה, בלי "לפשוט את הרגל"

 

 ראש העין – פנינת הנדל"ן החדשה...

 

פעם, לעיר ראש העין לא היה שם טוב במיוחד. היא היתה עיר בה גרו רק עולי תימן שעלו אליה בשנות ה-40, והיא לא היתה מפותחת במיוחד. אך ראש העין החדשה, ראש העין של היום היא לא ראש העין של פעם. זו היא עיר בה יש אוכלוסייה איכותית, שירותים ברמה גבוהה, אפשרויות גישה מצוינות וכמובן, דירות למכירה בגדלים שונים. אך היתרון הגדול ביותר של ראש העין הוא שלמרות שהיא במרכז העניינים, דירות למכירה בראש העין עדיין מוצעות במחירים שפויים. סביר להניח שזה לא מה שיהיה בעתיד הלא רחוק בעיקר בשל הביקוש האין סופי למגורים בעיר.

 

השקעה בדירה בראש העין

 

דירות למכירה בראש העין יכולות להיות אם כן פתרון מגורים מצוין למי שמחפש דירה במרכז אך אל יכול להרשות לעצמו, מי שרק הקים משפחה ורוצה לגור ליד ההורים או שמכל סיבה רוצה להישאר באזור הזה, אך דירות בראש העין יכולות להיות גם אופציה מצוינת להשקעה. על פי כל התחזיות, מחירי הדירות בראש העין החדשה רק ילכו ויעלו מכיוון שהביקוש לא ייגמר כל עוד יש דירות. אם אתם רוצים להיכנס לזה, זה בדיוק הזמן שלכם, הזמן שלכם לרכוש נכס ולקבל עליו תשואה גבוהה, הזמן שלכם לעשות את עסקת חייכם ממנה תיהנו עוד שנים ארוכות.

 

אלפי אנשים לא טועים...

 

ראש העין שינתה את פניה ללא היכר. מעיירת עולים לפני שנים רבות היא הפכה לפנינת נדל"ן של ממש. הביקוש אליה רק הולך וגובר מה שגורם לעוד ועוד השקעה בה, השקעה במרכזי תרבות, השקעה בגינות משחקים ומרחבי דשא, השקעה במערכת חינוך איכותית, במרכזי ספורט ומה לא... ראש העין היא העיר שעדיין אפשר לרכוש בה דירה וליהנות ממחיר הגיוני. זו היא עיר שיש בה כבישי גישה נוחים מאוד שרק הולכים ומפותחים, מה שאומר שניתן גם לצאת ממנה ולהגיע אליה בקלות מכל מקום ולכל מקום בארץ. אם אתם שוקלים לקנות בעיר, אתם צריכים למהר לפני שלא יישאר...